КондуктЕр тролейбуса• 04 января 2024
Гематолог бесплатно, Киев. Где есть?
По хелси нашла только 1 поликлинику с гематологом, на Рижской.
Может еще есть, но не представлены на хелси? Подскажите кто знает, а то направление есть, а врача найти не могу
Инста_Богиня• 04 января 2024
На Богоутівській, онкодиспансер, але потрібно мати направлення від сімейного
КондуктЕр тролейбуса
• 04 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Это областная больница?
Я_з_Франека• 04 января 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Это областная больница?
Так, обласний онкодиспансер
Инста_Богиня• 07 января 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Это областная больница?
Безкоштовно, але там черги завжди, попереднього запису немає, потрібно мати паспорт і направлення. Я останній раз була у травні то так, а зараз не знаю можливо щось змінилося