Бочка порохУ• 04 января 2024
Відправлення за кордоном укрпоштою, зайдіть, будь ласка хто відправляє
З´явилося одне запитання по відправленнях Укрпоштою за кордон , потрібно порада
Трейдер кріпти• 04 января 2024
Я відправляю часто
Дадуть декларацію і заповнюйте її
Коди на товар в Гуглі дивлюсь
Дадуть декларацію і заповнюйте її
Коди на товар в Гуглі дивлюсь
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Я відправляю часто
Дадуть декларацію і заповнюйте її
Коди на товар в Гуглі дивлюсь
Дадуть декларацію і заповнюйте її
Коди на товар в Гуглі дивлюсь
Я заповнила в особистому кабінеті. Запитання - хто видруковує декларацію?
Вони в відділенні чи я сама?
Телефон Рубика• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
Вони в відділенні чи я сама?
на відділенні
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
на відділенні
Яким чином? В моєму говорять, що такої послуги не надають. Я їм такий реєстр надала. В мене особистого принтера нема
Телефон Рубика• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
На відділенні я називаю лише номер ттн, а потвм оплачую відправдення. Все що треба друкують оператори. Ніяких паперів для відправлення я не друкую
я не зовсім розумію, що саме ви маєте на увазі.
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
У Вас відправлення великі? ЕМС
В мене -+2-3 кг.
Барвіночка• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
идете в ТЦ и печатаете
Телефон Рубика• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
У Вас відправлення великі? ЕМС
В мене -+2-3 кг.
У мене до 500 г. Відправляю часто.
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляБарвіночка
идете в ТЦ и печатаете
Мені потрібно знати як правильно має бути.
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
У мене до 500 г. Відправляю часто.
Тоді зрозуміло, дякую.
Телефон Рубика• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
У Вас відправлення великі? ЕМС
В мене -+2-3 кг.
Але тут маса не має значення. Все, що мені потрібно для того, щоб відправити посилку- це принести тут посилку та назвати її номер.
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Мабуть має.
Телефон Рубика• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
Тоді зрозуміло, дякую.
Я нижче відповіла. Маса не має значення. Вони ж друкують на липкому папері ті ніліпки, які на відправлення ліплять. Я на тій наліпці розписуюсь і все.
Телефон Рубика• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
Мабуть має.
Я так розумію, що значення має лише відділення)))
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Я теж так розумію. Номер ваш такий як в першому рядку? UA і цифри?
Телефон Рубика• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
Дві букви, цифри, в кінці UA.
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляБарвіночка
автор, вы в фото показали именно реестр
я написала
Я знаю куди мені йти друкувати , мене цікавить чи дійсно не можуть роздрукувати чи це технічно неможливо в них
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Дві букви, цифри, в кінці UA.
Ага, такий як мій. Дякую
Гарачий Чокалад• 04 января 2024
На отделении печатают только наклейку, если это малый пакет или ему Если это посылка, то не у всех есть возможность печатать печатайте сами, это не наклейка. Посылка- все что больше 2кг
Гарачий Чокалад• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
Таи струйные принтеры, а лазерные многие заправляют за свой счёт
Телефон Рубика• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
Звісно, що технічно це можливо. Ви можете не створювати відправлення, а просто прийти і сказати ’мені потрібно відправити посилку’. Подзвоніть на гарячу лінію Укрпошти, така має бути.
Гарачий Чокалад• 04 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Має. Малий пакет до 2кг. Друковані можно бандеролью до 3кг. Наприклад 6кг тільки посылка і там багато заповнюється
Телефон Рубика• 04 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Заповнвється так, але ви можете нічого не друкувати.
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Якщо я не маю можливість друкувати, то виходить укрпошта не може надати мені послугу?
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
От мене це і цікавить, чи дійсно немає технічної можливості чи просто
’ не хочеться’.
Барвіночка• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
’ не хочеться’.
УП - это отстойные технологии , там только Смелянский карманы набивает
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляБарвіночка
Це зрозуміло. Але нехай тоді взагалі такої послуги не надають і все.
Гарачий Чокалад• 04 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
’ не хочеться’.
В мене не була такої можливості. Я навіть оголошення дома друкувала. Робочий картридж могли заправляти по 3- 4 місяця і то на 50%. Тому що МФУ купили, яке неможливо було просто заправити, тільки нові картриджі, а їх ніхто не купував. І це Харків. На багатьох відділеннях взагалі МФУ не було.
Бочка порохУ
• 04 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
В них принтер працює, вони мені інші документи друкували.