Эта_Шикарна)• 04 января 2024
Как вы называете запеченные сладкие макароны с творогом и изюмом
Результат:
вже голосів:
109 (49.77%)
Запеканка из макарон
74 (33.79%)
Бабка
36 (16.44%)
Другое
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Ответ дляДуболом
Ви хоч раз куштували чи то так, аби що сказати
А нашо куштувати якщо по опису все ясно
Ластоноша• 04 января 2024
Не готовим такое и не едим.
Но это запеканка, скорее всего.
Бабка- это выпечка.
Но это запеканка, скорее всего.
Бабка- это выпечка.
ЛеньГуглить_правда• 04 января 2024
Ответ дляБабайко
Бабка називали на Вінниччині
У нас також. Дніпропетровщина. Але замість макарон була вермишель.
всегдаДаДа• 04 января 2024
Мама в детстве готовила, называла ’бабка’ (Харьков). Я не готовлю, ребенок такое есть не будет
Брюльтик• 04 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я навіть не знала що таке існує.
Макарони з цукром
Лучше уж приготовить сырники из этого набора и отдельно макароны
Черговий по кухні• 04 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я навіть не знала що таке існує.
Макарони з цукром
Це ж не просто макарони перемішані з цукром, там є творог, яйця, ваніль і воно запікається в духовці до рум´яна
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Ответ дляБрюльтик
Вот вменно
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Жахіття просто, ще час і сили витрачати на місиво
Черговий по кухні• 04 января 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Ви тут недавно?))
що тут може ще дивувати?)
Ну да, про що я говорю ....
Дуболом• 04 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я навіть не знала що таке існує.
Макарони з цукром
Баба з дідом любили їсти макарони з цукром, або макарони солодкі, зварені на молоці в печі
Смячиком• 04 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Дивуюся негативним коментаторам... Якщо не куштували , то хоч не позортеся...
Ви шо!!! Зараз же треба запікати з творогом тіко «тєсто ФИЛО с грушей»! Всього остальноє ета савок! Які там макарони й Ізюм… Наче те філо теж не з муки робиться…
Джавеліна• 04 января 2024
Ой, ну та прям зафукали, почти та же творожная запеканка. Ничего ужасного.
всегдаДаДа• 04 января 2024
Некоторых бы порвало, наверное, если б они узнали, что раньше в некоторых семьях (да и в садиках) к столу подавали отваренные, а потом поджаренные макароны с сахаром
Пишу каліграфічно• 04 января 2024
Ответ дляДуболом
нічого, що це в Україні готують
кто? это рецепт из бедного совка
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Ответ дляДуболом
Баба з дідом жили в більш екологічному середовищі, в них не було доступу до зороших продуктів і способу приготування, навіщо залити глютен з цукром, цукром і насипати туди цукру, я відверто не розумію
Кривая спроса• 04 января 2024
Ответ дляДрібка щастя
Лапшевник
Лапшевник это там где щииии. Тьху
Пишу каліграфічно• 04 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
ага. в нищем совке
на всяких форумах где раньше русня паслась такое подобное постили постоянно
Пишу каліграфічно• 04 января 2024
Ответ дляКривая спроса
Лапшевник это там где щииии. Тьху
та не говорите
всегдаДаДа• 04 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
ага. в нищем совке
Ну в совке, и что теперь?
Дуболом• 04 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
З городу свого найкращі продукти були, все своє
АяВсёЗнаю• 04 января 2024
Бабуся подібне готувала,але там не було ніякого кисломолочного сиру,а тим паче родзинок.
Бабуся робила домашню лапшу, потім додавала туди велику кількість яєць,молоко,цукор,сіль.і випікала в печі.готову страву присипала цукром зверху. У нас на Черкащині вона називалась бабкою( тільки не пам´ятаю,чи додавалось вершкове масло)в дитинстві любила.але у бабусиних страв був особливий смак
Джавеліна• 04 января 2024
У нас, кстати, подобная была в садике и обычная творожная и такая. Я любила, у нее корочка такая вкусная была) У нас вообще в садике хорошо готовили, вкусно.
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Раньше люди в шкурах ходили
всегдаДаДа• 04 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Раньше люди в шкурах ходили
То ли дело сейчас, в шкурках авокадо щеголяют
Куда там плебейским макаронам
Кривая спроса• 04 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Может это вы хрючево готовите?
Пишу каліграфічно• 04 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ну в совке, и что теперь?
совка уже нет, может стоит перестать нормальные блюда начать готовить? ознакомтесь с украинской кухней, есть из чего выбрать