05 января в 07:11

Лучшие квест-комнаты. Киев. 13-14 лет детям. Какие?

Где смотреть?
осень харашо 05 января в 07:26
Мои дети были два раза в Гидропарке ,в Гугле есть сайт 7quests. Им понравилось
оксема 05 января в 08:04
Ми ходили на квест Гаррі Потер на Майдане незалежності.( пров Шевченка, 4) Дітям сподобалось.
Marynavladi 05 января в 08:23
Метро Шулявка, возле макдональдс посмотрите, не помню к сожалению назввние
Сусідка зверху 05 января в 10:01
На виноградаре напротив ретровиля были давно, понравилось
СамавиховуюКота 05 января в 11:09
Подивіться розташування і вибір на сайті Замкнені (vzaperti).
У них класний вибір, діти ходили кілька разів на Волоську (на Подолі), на Рейтарську.
Всі кімнати сподобались.

На Шулявці були в 10-11 років теж класно було (у них взагалі крута організація свят, правда, були там кілька років тому), але ще дивіться рекомендації за віком, щоб було цікаво.