Ждун с Нибиру• 05 января 2024
Будапешт -Захонь-Чоп
Добрый день! Подскажите пожалуйста, как происходит паспортный контроль в Захонь? Мы из Будапешта приезжаем в Захонь в 19.22 и поезд Захонь-Чоп в 19.40. Переживаю, успеем ли пересесть и пройти паспортный контроль
Молчалка• 05 января 2024
Я їхала прямим потягом Мукачево Будапешт, контроль був в потягу, дивилися паспорти і вибірково валізи і сумки, потяг стояв від години до двох, не пам´ятаю де, напевно в захоні
Мяо мой мяо• 05 января 2024
Ответ дляМолчалка
А як ви і де купували квитки на потяг
Молчалка• 05 января 2024
Особисто я на сайті угорської залізниці
Інакше - в міжнародних касах на вокзалах
Так було навесні 2023 року, може зараз щось змінилося
Їздили ще до відня, квиток купляли на сайті чеської залізниці, бо було дешевше на чеському потязі, ніж на австрійському