Пушка заряджена• 05 января 2024

Потяг Рава-Руська- Варшава

Хто їздив найближчим часом, підкажіть чи затримується потяг від вказаного часу прибуття і на скільки часу?
Чортів Млин• 05 января 2024
Їздили пару тижнів тому, вчасно прибув.

Карпатський грибар• 05 января 2024
У рекламі цього маршруту (читав у Калуші) вказано, що оскільки пасажири беруть один наскрізний квиток (скажімо, Коломия - Варшава), то польський поїзд у Раві чекає на український, на скільки б той не запізнився, та навпаки.
Локальні несподівані затримки можуть бути, як і всюди.
Курочка• 05 января 2024
Той польський дуже незручний
автор Пушка заряджена • 05 января 2024
Ответ дляКурочка
Той польський дуже незручний
Чому?
Курочка• 05 января 2024
Ответ дляПушка заряджена
Чому?
Мало місця, душний якийсь. В порівнянні з нашим. Люди їхали щось не дуже задоволені
автор Пушка заряджена • 05 января 2024
Ответ дляЧортів Млин
Їздили пару тижнів тому, вчасно прибув.
Я правильно розумiю, що час на перевірку пасажирів на таможні вже закладений до часу прибуття?
Чортів Млин• 07 января 2024
Ответ дляПушка заряджена
Так і є. Півтори години стояли в Україні на митниці, півтори години в Польщі.