Тро Нью-Йорку• Изменено 05 января 2024

Посварилися з МЧ через волосся на вухах

Йшли і я помітила у нього верхушці вуха волосину. Ну я йому кажу - стій, не шевелись. Далі смикаю ту волосину і він на мене я закричить. Боже, шо перелякане якесь! Прям я не знаю, як наче то я за нерв якийсь його смикнула. Щей облаяв мене і обізвав, що я себе як селючка тупа веду на людях. Хоча це він з села! Теж мені, аристократ знайшовся. Так неприємно взагалі від цього всього. Так, ми були на людях, але нікого поряд не було поблизу. Вже 3 день не спілкуємось. От скажіть, що я такого зробила прям катастрофічного? Я ж йому як краще хотіла, щоб він охайніше виглядав, а він так накинувся. Зстрічаємось 3 місяці, він дуже спокійна людина, а оце через цю кончену волосину так завівся, хоча в той день зустрілись і все було на позитиві до цього моменту з волосиною. Ну і пішов в дупу! Раз подобається як чубака ходити, хай ходить. У батька його і діда теж волохаті вуха, у діда взагалі, хоч зачесуй. Може це я позарилася на якусь сімейну спадщину? Чи я вже не знаю. Прям такі всі ніжні, я шоці! Дівчата, вкотре вже переконуюсь, чоловіки риби - це катастрофа, обходьте десятою дорогою таких.
Весела бджілка• 05 января 2024
Агресивна риба з волохатими вухами. Оце женіх!

младокошкина• 05 января 2024
Я бачила як раз шла за кефіром до атб з пакетом ашану як якась баба рвала хлору волосину з вуха
автор Тро Нью-Йорку • 05 января 2024
Ответ дляВесела бджілка
Ну там реально 1 волосинка була, длинна, стирчала шо антена, і це кидалось в очі, бо в нього по бокам короткий волос. І я хотіла як краще, а він як істеричка якась.
Синиця у спідниці• 05 января 2024
А в носу волосы можно обпалить простой зажигалкой
Краля-Галя• 05 января 2024
Ото ви за три місяці вже з чубатим волохатим його дідом познайомились
Мальчижка• 05 января 2024
😂
Я своему маникюрными ножничками обстригаю.
Но мы к этому долго шли)))
На 7 году жизни он обречённо подставляет уши, когда видит мой алчный блеск в глазах и ножницы в лапках.
А так, да... вырывался😅
автор Тро Нью-Йорку • 05 января 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Наскільки знаю, що в носі дуже небезпечно турбувати волосся, бо там нервових закінчень багато
Хомо_сапиенс• 05 января 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Можно и пинцетом посмыкать )
Молчунья• 05 января 2024
М ій неймовірно верещить від висмикування волосин на вухах, іноді здається, що влупить від болю😆, хоча попереджаю, тому не здивована

Помаранчова душа• 05 января 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
І на пі** також
Синиця у спідниці• 05 января 2024
Ответ дляМальчижка
😂
Но мы к этому долго шли)))
А так, да... вырывался😅
Ого вы терпеливая! Рыбалкой не увлекаетесь?
автор Тро Нью-Йорку • 05 января 2024
Ответ дляМальчижка
😂
Но мы к этому долго шли)))
А так, да... вырывался😅
А можна віском якиомсь, наче як в перукарні, в барбершопах так роблять чоловікам
Жена сантехника• 05 января 2024
На самом деле это очень больно, а мужчины плохо переносят боль.
Ему было просто больно вот он и разозлился.
Кредитная• 05 января 2024
Ну якщо він риба і ви лише 3 місяці спілкуєтесь, то він тільки придивляється до вас, у вас з його точки зору ще немає відносин, тому в нього така реакція . Хоча я не уявляю щоб я дергала за вухо чи у вусі мужчина волосся)))
Фенте Фря• 05 января 2024
Может он у вас мейн-кун
Синиця у спідниці• 05 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
У вашего так точно! Сплошной нерв))
AnnaKrass• 05 января 2024
Покажи йому фото як це виглядає за сторони ( Гугл в поміч), як це антисексуально)) подаруй йому тример і щастя буде тобі))))
Краля-Галя• 05 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
І на пі** також
Бензином шмальонуть і сірником чиркануть. Проблеми з небажаним волоссям на піс..і не буде
автор Тро Нью-Йорку • 05 января 2024
Ответ дляКредитная
Та не в тому діло, просто можливо через те, що це на людях трапилося, а бо він не хотів, щоб я його з такого боку сприймала, що він неохайний якийсь. Ну що тут такого? Яж не петрушку між зубів в нього полізла витягувати

Жена сантехника• 05 января 2024
Ответ дляМальчижка
😂
Но мы к этому долго шли)))
А так, да... вырывался😅
Купите ему триммер для носа и пусть сам спокойно убирает волосы в носу и на ушах.
Техпаспорт на медузу• 05 января 2024
Надо было срезать а не вырывать. Мой бы тоже заорал
Фенте Фря• 05 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ну вы тоже странная) Дома нельзя было сказать, сам бы вырвал или ножницами отстриг или вы пинцетом. Не на улице же..
Зажуженная Жужжа• 05 января 2024
Ответ дляМальчижка
😂
Но мы к этому долго шли)))
А так, да... вырывался😅
Моя сКОТина тоже не любит ногти стричь. Но волосы на ушах и усы над глазами - это святое, я не трогаю. А то поцарапает, сКОТина.
автор Тро Нью-Йорку • 05 января 2024
Ответ дляAnnaKrass
В хаті воно не так помітно, а при денному освітленні я як побачила ту антену, сантиметрів 3, а коли смикнула, вона скрутилася. От хай тепер з кучерявою ходить і спілкується з ким хоче, з мене досить цих маминих люсіків.
Жена сантехника• 05 января 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Ой, какая дичь Впервые слышу. Есть же триммер
Уходя дверю не хлопать• 05 января 2024
по-перше ви не попередили що збираєтесь робити, і цей ефект несподіванки і біль.
по-друге може в нього комплекс через ці волосини на вухах.
ви не селючка, не хочу причисляти вас до людей з села бо серед них є набагато тактовніші ніж ви
AnnaKrass• 05 января 2024
Ответ дляЖена сантехника
Ну к сожалению не все мужчины слышали о нем😆😆😆
ЭтаваНиМожетБыть• 05 января 2024
Подаруйте йому штуку для видалення волосся в носі і вухах))
Ms. Любмая жена• 05 января 2024
Бедный пацан. Его опозорили типа он волосатый и ещё и больно сделали. Никакой корректности и нежности у автора. Мужчины тоже нежные бывают,а вы как в концлагере .
автор Тро Нью-Йорку • 05 января 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну його агресія була не через біль, а що взагалі, я за це взялася. Він на мене так і накинувся зі словами - шо ти робиш, ти кончена чи як?! Ну я тоді ошаліла, якщо чесно, вперше його побачила з такими виряченими очима. Ну я тоді сміялась з цього, з його реакції, І думаю, що може і це його теж образило.