Пугачиха• 05 января 2024
Складна ситуація із свекрухою
Старатимусь описати коротко, але, мабуть, не вийде. Вихідні дані- у сім‘ї мого чоловіка було троє дітей- він, брат та сестра.Всі зараз мають сім‘ї, діти. Свекруха ніколи не цікавилася, як в нас справи, діти і т д. Проте іншими дітьми та внуками просто жила- тягнула на собі фінансові витрати на народження внуків, оплати комунальних послуг і т д.
Нас впринцтипі це не дивувало. Мали дуже складні ситуації в житті- чоловік операцію на серці, я операції, некроз суглоба.Теж нікого це не хвилювало
Зараз виявилося, що в свекрухи онко, хіміотерапія надзвичайно дорога. І нікого з тих, за кого вона все життя хвилювалося, це не турбує.Інша невістка одного разу повезла свекруху у лікарню, то ще й гроші на дорогу взяла в неї.
У мене якесь дивне двояке відчуття- і шкода її, як хвору людину, і байдужість її до нас забути не можу…
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
А чоловік як до цього всього відноситься
Це я ще сука?
Дівчата, я була на операції в онкоцентрі, то мене ніхто з них навіть не спитав, як я.
Їх сина ледве врятували, теж мамі було байдуже, де я взяла гроші
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ох і с..а, вибачте
Це я ще сука?
Блиск думки• 05 января 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну, то раз ви на неї така обіжена, то нехай помирає і ви будете з грошима...
Чи що від нас хочете почути?
Всі помирають.
Чому коштом обмеження автора і їх дітей ?
Потім автора ще доглядати припашуть.
Їй то треба ?
Потім автора ще доглядати припашуть.
Їй то треба ?
Леся Українка• 05 января 2024
Ответ дляПугачиха
В нас теж доця закордоном, навіть не думає маму провідати, за другого сина мама погасила всі кредити…
Хай йде вальсом вздовж паркану. Самі до того колупались в своїй сім´ї, і далі так робіть. Все собі і своїм діткам. Треба було раніше свекрусі думати, про стакан води. Хто ж подасть?
КАПСЛОЧНИЦА• 05 января 2024
Ответ дляПугачиха
Це я ще сука?
Тому забийте на неї болт і живіть своїми інтересами.
Блиск думки• 05 января 2024
Ответ дляПугачиха
Це я ще сука?
Дівчата, я була на операції в онкоцентрі, то мене ніхто з них навіть не спитав, як я
Автор, я по Вашій стороні.
Закрийте тему, бо тут всі з г..м Вас змішають, бажаючи своє біле пальто вигуляти.
Королева краси• 05 января 2024
Ответ дляПугачиха
Так спочатку було домовлено. Потім виявилося, що ми дали повну обумовлену суму, сестра його половину, а другий син нічого не дав(
Решту додала сестра свекрухи. Лікування дороге для нас, флакон ліків коштує 80 тис на раз
Вважаю, що хто лікує, тому і хата залишається після смерті. От нехай чоловік із свекрухою про це і говорить і заодно з іншими дітьми. Якщо мамо стане в позу, то нехай робить висновки. Інші варіанти навіть не розглядала б.
Потребую апгрейду• 05 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Всі помирають.
Потім автора ще доглядати припашуть.
Їй то треба ?
Потім автора ще доглядати припашуть.
Їй то треба ?
Так вона вже вирішила і прийшла на форум підтримку простити, типа свекруха не допомагала, а тепер вмирає, може нехай вмирає...
Для мене така позиція непустима, я не представляю як можна так до матері чоловіка відноситись.
Королева краси• 05 января 2024
Ответ дляПугачиха
Зараз виходить так, що нам прийдеться позичати гроші, а вона їм потім з частини цих грошей комунальні оплачує…
То нехай чоловік говорить із свекрухою, без сю-сю, як дорослі.
Пугачиха
• 05 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Скільки їй років? Яка стадія?
Четверта, метастази
Сарафанное радио• 05 января 2024
Ответ дляПугачиха
Где она лечится?
Киев,химиотерапия бесплатно
Сарафанное радио• 05 января 2024
Ответ дляПугачиха
Зачем Вам одалживать?
Пусть бесплатно химию капают