Почемучечка• 05 января 2024
Допоможіть, будь ласка, зварити смачну кутю.
Роблю вперше. Рецепт вже знайшла. Але є два питання. Якщо не маю чим перетерти мак, то можна просто замочити окропом, а пізніше додати цукор? І по пшениці - не можу зрозуміти, чи потрібно наніч замочувати таку як в мене. Фото додам.
Пузата Хата• 05 января 2024
Мак варю в молоке на медленном, выпариваю его и потом толку толкушкой.
Пшеницу варю до готовности, сливаю жидкость, туда мак перетертый, орехи, сухофрукты и мед. Получается густая, вкусная, ароматная кутя, а не суп. Я с компотом не люблю
сою не люблю• 05 января 2024
Я покупаю уже распареную, а вашу точно надо замочить.
А мак на мельнице ручной мелю, если есть дома, то перемелите на такой.
сою не люблю• 05 января 2024
И еще, автор, совет - если всю кашу за раз не съедите, то не заправляйте всю, а то она на следующий день дубовая будет.
Лучше заправлять порционно, на один раз поесть.
Плету корзинки• 05 января 2024
Пшеницю замочіть на ніч, зранку зварите. Роззинки і сухофрукти я теж замочую заздалегідь.
Мак залити окропом, потім воду злити, додати цукор, водички так, щоб мак не розлітався в сторони і блендером.
В шоколаде• 05 января 2024
У нас в родині заливають кутю не водою а компотом з сухофруктів. Додаємо родзинки та горіхи .
Я на хвилинку• 05 января 2024
В АТБ готовой набір. В ньому пшениця подрібнена, вариться в пакетику, дуже зручно. Також в наборі ізюм, горіхи, мак. Мак я купую окремо, готову перетерту з цукром начинку
Плету корзинки• 05 января 2024
Ответ дляВ шоколаде
А у нас кутя взагалі не рідка.
Чай не пью, только кофе• 05 января 2024
Ответ дляВ шоколаде
И я так роблю. Заливаю узваром з медом.
В шоколаде• 05 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
И я так роблю. Заливаю узваром з медом.
Так , узваром і меду додаємо для солодкого смаку. Мед свій. А тато мак тре у макітрі вручну. Смакота.
Инстагра_мерша• 05 января 2024
Оооо, завтра сварю снова. Пшеница, мак, курага, изюм, орехи, мёд, мммм
Тётя мужа делала, вообще, с маленькими кусочками мармелада.
Спішу - перекидаюсь• 05 января 2024
У мене мало досвіду, але це така пшениця, як треба? Має ж бути без оболонок. У нас її називають ’піхана’. Спеціально так ніби товчуть, зволоживжи, а потім просівають. Люди продають на базарі вже готову, але я купую в магазинах пшеницю на кутю. Вона швидко вариться. І мак готовий уже купую.
3@йk@• 06 января 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Я вже декілька років купую цей набір в АТБ.
Але я ще окремо докуповую родзинки, курагу, чорнослив.