lilu1990• Изменено 05 января 2024

Війна з росією чи тиквєнний латте?

Тактика мілких порізів, про яку казав Портніков, себе виправдала. Конфлікт між двома Кореями, схоже, не за горами. США не зможе більше надавати стільки ж ресурсу нам, як у минулому році. Їх увага буде розпорошена

Європа не виглядає консолідованою. Орбанщина стає заразною.

І щоб витримати нинішній темп війни, просто донатить уже недостатньо.

Залужний просить людей і зброю. Якщо з першим проблеми, то з другим просто катастрофа. Усій країні треба стати на воєнні рельси і повторити щось схоже на те, що було у другу світову з ущємлєнієм (о боже) прав і навіть роботою на заводі неповнолітніх. Можливо

Але тут я повністю згодна з ненависним усім арестовичем, який резонно каже, що нинішнє покоління хоче пити тиквєнний лате і нє думать о плахом. Не вірю, що ми зможемо повторити подвиг дідів.

А снарядів у потрібній кількості дорогі партнери не дадуть, бо їм самим вони потрібні. Бо краще йти на переговори з путіним маючи повністю заряджений дробовик. Опитування поляків показує що брати участь у бойових діях готові всього 30 відсотків населення.

Так само як і в Україні, коли хтось воює, а хтось з українців в Європі п´є той самий латте і вірить у зсу.

І на цьому всьому фоні диктатури поки що мають велику перевагу у порівнянні з розніженими західними не-дай-боже-ущємльонними демократіями
Allka- skakalka• 05 января 2024
Ответ дляКатруська
Уж лучше быть под управлением США. У них законы действуют. А в рашке беспредел.
Так мы им нафиг не упали ,где оружие ,снаряды ? Их не хватает , катастрофически .
Военные уже не скрывают .
Бьют точечно ,в тот время как рашисты кроют по несколько часов без перестанку .
Я считаю ,если мы были нужны США и ЕС ,война бы уже закончилась ,нам нужно мощное оружие и много ,а нам самолеты обещают через год .
Жди баран ,трава будет .
Star39• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
Стати Україні диктатурою. Щоб виграти війну
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 05 января 2024
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Чому?
Tammy21• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
Whatever
FY)
Star39• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
Чому?
Удалено администрацией...
olgabaluta• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
А потім тих дітей приходять убивать буряти. В природі виживає сильніший а не любителі латте
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 05 января 2024
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Чому? Ми не знаємо запасу прочності Росії

Крім набіуліної того ніхто не знає
автор lilu1990 • 05 января 2024
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
Умовні буряти
Tammy21• 05 января 2024
Дивіться, як цікаво, авторка, ще недавно ви намагалися штані вивезти і переживали що кордони закриті, а зараз диктатуру жадаєте. Що трапилося?)
Катруська• 05 января 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Военные уже не скрывают .
Жди баран ,трава будет .
Если б нафиг не упали, то вообще ничего не давали бы. Что дают, на том спасибо. Если бы не они, мы б уже под кацапстаном были бы.
olgabaluta• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
Умовні буряти
Куда приедет бурят? В горы 🏔️ Австрии? В Швейцарию? В Эмираты? Не все же сидят в Украинском селе!
автор lilu1990 • 05 января 2024
Ответ дляolgabaluta
Умовні - на їх місці може бути хто завгодно.
zneshka• 05 января 2024
Не 30% поляков готовы воевать, смотрела передачу около 15 готовы, еще наш эксперт сказал что это неплохо и у них здоровое отношение к жизни, у нас ж более патриотичные и бОльшее количество готовы. Ну вот по полякам
Тетя Фрося• 05 января 2024
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Да ну что вы заладили - не выиграть, рашка большая, рашка богатая. Вспомните как рашка уже однажды обосралась в первой мировой да ещё с огромным перевесом силы на своей стороне. Так и в этот раз будет. Перед выборами или после майдан и Раша гудбай
Елена-0f43• 05 января 2024
Удалено администрацией...
osna• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ну відправляйте своїх дітей на поле бою. Якщо там їх уб´ють буряти-різниці не має?
Allka- skakalka• 05 января 2024
Ответ дляКатруська
Так война продолжается ,уже потери убитыми и раненымии около миллиона ,такими темпами мы закончимся лет через 6 ,а потом что ? У вас кто-то есть на фронте ,на нуле , именно в окопе .
От рассказов шевелятся волосы на голове .
автор lilu1990 • 05 января 2024
Ответ дляosna
Я про те що західна цивілізація стала занадто розніженою і не здатною на адекватний спротив.
Катруська• 05 января 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Что делать предлагаете, сдаваться? Похерить будущее страны и детей?
po_li_na-49a8• 05 января 2024
Ответ дляКатруська
да и у США нет такой больной идеи чтобы убить украинцев и истребить их культуру и язык. Так. экономическое управление ну и норм, по сравнению с рашкой это просто небо и земля.
Tammy21• 05 января 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Року не пройшло від того коменту де ви писали що війна буде ще не менше полутора-двох, та потрібно повернути всі території. Що у вас трапилося?
osna• 05 января 2024
Ответ дляКатруська
А вы оптимистка...
Rrroxy• 05 января 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
sky-labs• 05 января 2024
Ответ дляЕлена-0f43
И чем тогда будем отличатся от рашки? Там диктатура и здесь,логика.
Тем, что у нашей диктаторы мозгов нет
Soufit• 05 января 2024
Ответ длякатерина12009
Так які заводи? Вкрадуть же все. А ті які побудують будуть використовувати копійчану працю в своїх цілях наживи.
І народ почне оказувати супротив, помаленьку але почне тій ’диктатурі’
’Діди’ йшли за ідею (більшість). Гнати палицею це програш
Дідів гнали особісти, і в спини стріляли
Allka- skakalka• 05 января 2024
Ответ дляTammy21
Реальность далека от того ,что происходило тогда .
Тогда ещё не один мой близкий ,знакомый не погиб ,не пострадал.
А сейчас нет слов описать этот звездец.
Кстати ,вы похоже бот ,это они любят лазить по профилям .
Вы Rybka21 , я вас узнала дорогая ! Всего хорошего !
Tammy21• 05 января 2024
Ответ дляRrroxy
Удалено администрацией...
Мені ось цікаво, люди, які намагаються карту виїздах розіграти у лелек вірять, чи у капусту? Я зараз тайну велику відкрию -- не всі виїхали повними сім´ями, а навіть якщо і так, то все одно залишили друзів, знайомих, майно.
ПС. Це ви мені анонімно гидоту про фемінитиви пишете?)
VasilisaLisa• 05 января 2024
што єто за балезь писать как автар?
Flower Girl23• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
Це єдиний шлях Україні вижити.
Этот путь приведёт к гибели тех, кто ещё пока жив... Вернее - уже ведёт...((
катерина12009• 05 января 2024
Ответ дляSoufit
То це ідея автора, гнати як скот?