Тактика мілких порізів, про яку казав Портніков, себе виправдала. Конфлікт між двома Кореями, схоже, не за горами. США не зможе більше надавати стільки ж ресурсу нам, як у минулому році. Їх увага буде розпорошена
Європа не виглядає консолідованою. Орбанщина стає заразною.
І щоб витримати нинішній темп війни, просто донатить уже недостатньо.
Залужний просить людей і зброю. Якщо з першим проблеми, то з другим просто катастрофа. Усій країні треба стати на воєнні рельси і повторити щось схоже на те, що було у другу світову з ущємлєнієм (о боже) прав і навіть роботою на заводі неповнолітніх. Можливо
Але тут я повністю згодна з ненависним усім арестовичем, який резонно каже, що нинішнє покоління хоче пити тиквєнний лате і нє думать о плахом. Не вірю, що ми зможемо повторити подвиг дідів.
А снарядів у потрібній кількості дорогі партнери не дадуть, бо їм самим вони потрібні. Бо краще йти на переговори з путіним маючи повністю заряджений дробовик. Опитування поляків показує що брати участь у бойових діях готові всього 30 відсотків населення.
Так само як і в Україні, коли хтось воює, а хтось з українців в Європі п´є той самий латте і вірить у зсу.
І на цьому всьому фоні диктатури поки що мають велику перевагу у порівнянні з розніженими західними не-дай-боже-ущємльонними демократіями
Ирина-bbd0• 05 января 2024
Ответ дляКатруська
А расскажите как?
Это боты арестовича. Там свое кино в эфире
Просто Козя Я• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
Це єдиний шлях Україні вижити.
Єдиний шлях вижити, це перестати нашим можновладцям красти
Просто Козя Я• 05 января 2024
Ответ дляТетя Фрося
Очень интересно. Но у медали как говорят две стороны. На другой стороне - пока мы воюем и ослабляем Россию и ее армию, США и Европа готовятся пошматовать ее на куски изнутри. Уже почти все готово. Миллионы таджиков восстанут против власти, у них уже есть координационные центры в виде представительств Чечни, диаспор и культурных автономий. Такую большую страну не просто так развалить.
Та када они уже восстанут
А почему тогда Корея отдаёт рашке ракеты-снаряды, если у них планируется своя война. Это что у них на столько в избытке? Просто если один подсанкционный Иран и Северная Корея помогли подсанкционной рашке на столько, что самая сильная страна в мире США и вообще все страны нато (коалиция) не выруливают, что тогда они вообще из себя представляют.
Елена-0f43• 05 января 2024
Ответ дляMangoskin
Почему вы говорите за всех ?
Если вы такая , то не все украинцы точно .
Да, а ну хоть одного назовите сейчас при власти кто не ворует,оці руки нічого не крали.Не смешно.Воруют от мелочи при власти до крупных,всё на лжи.
Ответ дляАтланта
У Кореї цього добра багато ще з часів цілування в дьосна з ссср
TOSHKA_VIKA• 05 января 2024
Ответ дляzneshka
Не 30% поляков готовы воевать, смотрела передачу около 15 готовы, еще наш эксперт сказал что это неплохо и у них здоровое отношение к жизни, у нас ж более патриотичные и бОльшее количество готовы. Ну вот по полякам
Не хочуть поляки воювати, зовсім. І їм не цікаво вжевсе, що у нас відбувається - трохи помогли, поспівчували і живуть своїм життям.
Ответ дляЕлена-0f43
Ну учится никогда не поздно ,но вы в это верите?без стёба.Что было всё просрали увы, нового не заработали и не построили.
Да, без стёба.
Когда-то я думала что достаточно просто не уезжать из Украины, честно работать и платить налоги, на выборах голосовать за проукраинские партии и т.п.
Но этого оказалось слишком мало.
Иногда построить что-то новое намного легче когда ничего старого нет
Но этого оказалось слишком мало.