lilu1990• Изменено 05 января 2024

Війна з росією чи тиквєнний латте?

Тактика мілких порізів, про яку казав Портніков, себе виправдала. Конфлікт між двома Кореями, схоже, не за горами. США не зможе більше надавати стільки ж ресурсу нам, як у минулому році. Їх увага буде розпорошена

Європа не виглядає консолідованою. Орбанщина стає заразною.

І щоб витримати нинішній темп війни, просто донатить уже недостатньо.

Залужний просить людей і зброю. Якщо з першим проблеми, то з другим просто катастрофа. Усій країні треба стати на воєнні рельси і повторити щось схоже на те, що було у другу світову з ущємлєнієм (о боже) прав і навіть роботою на заводі неповнолітніх. Можливо

Але тут я повністю згодна з ненависним усім арестовичем, який резонно каже, що нинішнє покоління хоче пити тиквєнний лате і нє думать о плахом. Не вірю, що ми зможемо повторити подвиг дідів.

А снарядів у потрібній кількості дорогі партнери не дадуть, бо їм самим вони потрібні. Бо краще йти на переговори з путіним маючи повністю заряджений дробовик. Опитування поляків показує що брати участь у бойових діях готові всього 30 відсотків населення.

Так само як і в Україні, коли хтось воює, а хтось з українців в Європі п´є той самий латте і вірить у зсу.

І на цьому всьому фоні диктатури поки що мають велику перевагу у порівнянні з розніженими західними не-дай-боже-ущємльонними демократіями
РыжаяЛиса• 06 января 2024
Ответ дляIsidda
живу в городе 500 тыс жителей.не знаю никого кто спетлял.даже законно кто уехал.только 2 емьи многодетные и то на зароботки -достраивать дома
Удалено администрацией...
Tammy21• 06 января 2024
Ответ дляVika-N
Озвучте свій план, який врятує Україну. Дуже цікаво вашу думку почути. Цікаво, який вихід із ситуації бачить народ. Бо особисто я не бачу ніякого
Ви дійсно будуєте плани виконання яких залежить не від вас? Бо я ні)
НамСвоюРобити• 06 января 2024
Ответ дляTammy21
Вибачте, я не дуже зрозуміла ваш комент і не розумію чому ви зайняли позицію адвокатури. Авторка доволі чітко висловила свою позицію, яка а -- дивна, б -- не збігається з тим що вона писала кілька днів тому.
Я? Адвокатури?
Там скоріше прокуратури насправді
Tammy21• 06 января 2024
Ответ дляHeksa
А жалкування за дітьми Білгорода? Ви забули.
Ого. Ще і таке було? Пропустила. Таке враження що там колектив авторів сидить.
Tammy21• 06 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Я? Адвокатури?
Там скоріше прокуратури насправді
Хах) Ок)))
Tammy21• 06 января 2024
Ответ дляОксана-004e
Может ей пообещали белый билет мужу за странную работу?
Може))) Там взагалі не зрозуміло чи він є. Бо це якийсь невловимий Джо. То він на фронті з першого дня, то загинув, то вдома сидить.
НамСвоюРобити• 06 января 2024
Ответ дляTammy21
Ага, розповідала, що радіти, то не по заповідях божих з Нового Заповіту.))
А як спитала її щодо ’підставити іншу щоку’, то злилася.))
Чаюри• 06 января 2024
Ответ дляTammy21
Було. А коли в той же час обшмаляли ракетами нас із жертвами, то жалільщикі злилися. Бєлгород більше шкода їм.
Tammy21• 06 января 2024
Ответ дляЧаюри
Хворі люди(
Isidda• 06 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Удалено администрацией...
жилье у меня прекрасное.не у всех же норы как у вас
РыжаяЛиса• 06 января 2024
Ответ дляIsidda
русня войны уже не хочет.только на диванах.чужими руками брать посадку в чужой стране.патриоты белгорода вместо очередей в военкоматы спетляли на машинах в москву и сочи после первого баха.спецабссерация идет по плану.
Вы так переживаете за русню
Что ж вы тут забыли?
Isidda• 06 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Вы так переживаете за русню
Что ж вы тут забыли?
так я кацапоботам ответку даю.все по факту.где патриоты белгорода.почему военкоматы пусты.на диване все герои.а на деле при перврм бахе спетляли в москву и сочи.а посадка в чужой стране сама не возьмется
РыжаяЛиса• 06 января 2024
Ответ дляIsidda
Вы повторяетесь)
Можете отступать от методичке, а то вас становится скучно читать
Isidda• 06 января 2024
путинские хотелки=в каждую русскую семью по цинковому гробу.в лучшем случае-дите без ног и рук.простая математика войны.русня ж не бессмертна.одно дело свой дом защищать.и совсем другое гибнуть становится инвалидом за сто метров посадки в чужой стране
Isidda• 06 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Вы повторяетесь)
ну че ж скучно.все по факту.вы ж с подружками пишите как под копирку.мне что нельзя.
РыжаяЛиса• 06 января 2024
Ответ дляIsidda
Ну пешите ищё
Mary-7b23• 06 января 2024
Удалено администрацией...
Isidda• 06 января 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
они всегда воровали годами и десятилетиями.аж гай шумел.просто делились с кем надо.и никто не вскрывал эту консервную банку.
Isidda• 06 января 2024
сейчас сбу работает отлично.
Isidda• 06 января 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
если для вас не путин главный враг.то все ясно.
Mary-7b23• 06 января 2024
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Isidda• 06 января 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
ясно...можете не продолжать.
Mariya Prokhorova• 06 января 2024
Ответ дляVShpak
Я це прекрасно розумію, нехай рашистки читають !
Так читають й рукалицо ставлять , хоч би загуглили
’Партнерство за ради миру ! Відносини росії й НАТО
Інтернет же мають , але не користуються
Isidda• 06 января 2024
ну шо ті рашистски можуть гуглити як вони до обіду не похмеляються
Mariya Prokhorova• 06 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Так це не її план)
Типу озвучування варіантів, а не те, що вона бачить як рішення. Бо тут же про якусь х-ню він маніпулятора обдристовича, з якою вона от якраз і погоджується.

При впровадженні жорсткої політики воєнного часу всі ці лате-шмате не будуть мати жодного значення.
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3783292-sb...

А то лайно лізе з рашкі й лізе , саме погане , що і будуть лізти сюди весь час , поки вони існують в таких кордонах імперських
Mary-7b23• 06 января 2024
Ответ дляIsidda
Те що путін напав - це результат правління хапуг та мародерів за 30 років, де було знищення військового потенціалу, заводів, ракет , танків , грабунок країни - це і привело до війни
Mariya Prokhorova• 06 января 2024
Ответ дляМандарина
Колоний осталось немало в мире
Погуглите
А імперій скільки залишилось ?
Star39• 06 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Удалено администрацией...
РыжаяЛиса• 06 января 2024
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Бывает, чё))
Heksa• 06 января 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Какая плиточка? Вы вообще видели наши дороги? Стыдоба просто К маме гуманитарная не могла доехать. Никто б не строил эти дороги , если бы их попередники строили хоть чуть- чуть Им какие рейки мешали ?
Папередніки зробили децентралізацію і за дороги відповідала місцева влада. Що ж таку недолугу владу вибрали?