Тактика мілких порізів, про яку казав Портніков, себе виправдала. Конфлікт між двома Кореями, схоже, не за горами. США не зможе більше надавати стільки ж ресурсу нам, як у минулому році. Їх увага буде розпорошена
Європа не виглядає консолідованою. Орбанщина стає заразною.
І щоб витримати нинішній темп війни, просто донатить уже недостатньо.
Залужний просить людей і зброю. Якщо з першим проблеми, то з другим просто катастрофа. Усій країні треба стати на воєнні рельси і повторити щось схоже на те, що було у другу світову з ущємлєнієм (о боже) прав і навіть роботою на заводі неповнолітніх. Можливо
Але тут я повністю згодна з ненависним усім арестовичем, який резонно каже, що нинішнє покоління хоче пити тиквєнний лате і нє думать о плахом. Не вірю, що ми зможемо повторити подвиг дідів.
А снарядів у потрібній кількості дорогі партнери не дадуть, бо їм самим вони потрібні. Бо краще йти на переговори з путіним маючи повністю заряджений дробовик. Опитування поляків показує що брати участь у бойових діях готові всього 30 відсотків населення.
Так само як і в Україні, коли хтось воює, а хтось з українців в Європі п´є той самий латте і вірить у зсу.
І на цьому всьому фоні диктатури поки що мають велику перевагу у порівнянні з розніженими західними не-дай-боже-ущємльонними демократіями
Ответ дляДюрлишка
Держава - это не кучка олигархов и жирных депутатов, а в первую очередь её граждане. Эти толстосумы и ’слуги народа’ не гибнут со своими детьми, а население готовы в жерновах перекрутить, вот народ и сопротивляется, поэтому мобилизация и срывается. Сколько помню, когда к государству нашему не обратишься, оно отвечало, всё сами, а как только государству понадобилась наша помощь, иди и помирай за него.
І знов за рибу гроші. Я не про те пишу. Є Конституція, Закони та підзаконні акти. Саме за ними і працює держава. Все що ви написали може бути мільйон раз правдою, але це лірика.
Ответ дляTammy21
Законы здесь не работают, а работает право сильного. Я написала правду, то что вижу и чувствую, а не то что мне с телека трындят продажные журналисты
Ответ дляДюрлишка
Знов лірика) Будь ласка, відкрийте будь-який підручник з права, той параграф де описані гілки влади, права та обов´язки громадян.
TATATA1973• 06 января 2024
Ответ длякатерина12009
Так які заводи? Вкрадуть же все. А ті які побудують будуть використовувати копійчану працю в своїх цілях наживи.
І народ почне оказувати супротив, помаленьку але почне тій ’диктатурі’
’Діди’ йшли за ідею (більшість). Гнати палицею це програш
Та проблема що розбомблять заводи. За кордоном потрібно налагоджувати виробництво.
Ответ дляTammy21
Не собираюсь) Так как законы в нашей державе не работают, а это значит, что они бесполезны. Работает право сильного, подлого и богатого.
TATATA1973• 06 января 2024
Ответ дляMilanaher
Та якщо не налагодили й досі, то воно їм просто не потрібно.
З цим згодна
Ответ дляДюрлишка
Ваші ’збори’ взагалі не важливі. Якщо ви порушуєте закон, то будете відповідати по закону. Ні, ви звісно можете намагатися відкупитися, але тут буде деяке але)))
Ответ дляlilu1990
Залишити Україну це як залишити неблагополучну, погрязшу в пороках,п´янстві і азартних іграх власну дитину. Чи люблю я її від того менше? Ні
Звершилося чудо)))
Авторка, так ви ’неблагополучну’ залишаєте, чи таки встановимо диктатуру, перекриємо кордони для усіх і будемо жити не по латте, а по законам військового часу? Визначитись, будь ласка. Вивозите ви своїх чоловіків, чи на фронт?
Ответ дляTammy21
Звершилося чудо)))
У мене в заголовку знак питання в кінці, якщо ви не помітили
Ответ дляTammy21
Звершилося чудо)))
Чоловіки з моєї сім´ї уже давно на фронті, ще з 23 лютого
Krasivaja_ja• 06 января 2024
Ответ дляTammy21
От именно
Сначала права и только потом обовʼязки
Права где? Хочу ответить в рифму, но забанят)))
Сначала права и только потом обовʼязки