Тактика мілких порізів, про яку казав Портніков, себе виправдала. Конфлікт між двома Кореями, схоже, не за горами. США не зможе більше надавати стільки ж ресурсу нам, як у минулому році. Їх увага буде розпорошена
Європа не виглядає консолідованою. Орбанщина стає заразною.
І щоб витримати нинішній темп війни, просто донатить уже недостатньо.
Залужний просить людей і зброю. Якщо з першим проблеми, то з другим просто катастрофа. Усій країні треба стати на воєнні рельси і повторити щось схоже на те, що було у другу світову з ущємлєнієм (о боже) прав і навіть роботою на заводі неповнолітніх. Можливо
Але тут я повністю згодна з ненависним усім арестовичем, який резонно каже, що нинішнє покоління хоче пити тиквєнний лате і нє думать о плахом. Не вірю, що ми зможемо повторити подвиг дідів.
А снарядів у потрібній кількості дорогі партнери не дадуть, бо їм самим вони потрібні. Бо краще йти на переговори з путіним маючи повністю заряджений дробовик. Опитування поляків показує що брати участь у бойових діях готові всього 30 відсотків населення.
Так само як і в Україні, коли хтось воює, а хтось з українців в Європі п´є той самий латте і вірить у зсу.
І на цьому всьому фоні диктатури поки що мають велику перевагу у порівнянні з розніженими західними не-дай-боже-ущємльонними демократіями
Елена-0f43• 05 января 2024
Ответ дляMangoskin
А при власти украинцы ?
Дак зачем таких выбирали? Ну вы даёте.А выбирал их кто не украинцы?
Кросівки оригінал• 05 января 2024
Треба не з простих людей починати
Як потрусити всіх взяточніков і хто організовує тендери на прозоро, то можна купити вме озброєння США
Ирина-bbd0• 05 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Треба не з простих людей починати
Конечно. Все ж озброення сша продаётся в любом военторге
Ответ дляКросівки оригінал
Треба не з простих людей починати
А вони його продадуть нам? У тому то й прикол - що навіть гроші тут уже великої ролі не грають.
Грести по сусєкам уже ніхто не буде
Елена-0f43• 05 января 2024
Ответ дляsky-labs
Да, без стёба.
Когда-то я думала что достаточно просто не уезжать из Украины, честно работать и платить налоги, на выборах голосовать за проукраинские партии и т.п.
Но этого оказалось слишком мало.
Иногда построить что-то новое намного легче когда ничего старого нет
Но этого оказалось слишком мало.
Вы оптимистка.Возможно такое когда то и будет если выживем.Я разочаровалась уже.Выбираем всё время не тех и оказывается следующие хуже предыдущих.
Ирина-bbd0• 05 января 2024
Ответ дляКатруська
Я думала вы шутите))
Та я у нее пару месяцев в бане уже. С первых тем про арестовича.как оппозицию))) память хорошая)
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Я ставлю на трійку з мінусом. Ну таку, натягнуту)
Так що ж таки трапилося за ці кілька діб? Ви ж зовсім недавно обвинувачували порадниць у ’допослжднєгоукраїнця’, хотіли щоб кордони відкрили і ви законно чоловіків вивезли. А зараз от таке -- диктатура...
Елена-0f43• 05 января 2024
Ответ дляMangoskin
Я их не выбирала , спросите у тех кто выбрал .
Ниочём ,я тоже не выбирала и что но большинство выбрало правда,наши украинцы.
Ответ дляTammy21
В українських школах уже років 15 як 12-бальна система оцінювання
Ответ дляlilu1990
Саме так) Ви ж не думали, що то я по 5-ти бальній пишу?)
І знов те саме питання -- Що трапилося? Бо поки у мене тільки одне пояснення вашому швидкому перевзуванню є, і воно вам не сподобається.
Боже,яке кіно.Портніков що?Секретар Білого дому?Чого ж він не каже,що північній кореї до південної по зброї як до неба рачки.танчиками і снарядіками війну не виграють,які через раз ламаються ,а то і взагалі ссср.Хай подивиться зброю корей.Хотіли літак зліпити,і то не змогли .Якісь ракетки штампують,але ї 20 штук і то,раз удачно запуск,другий ні .Північна Корея з Японією,Тайванєм та США за день похоронять того чучела.-ракетами і авіацією .причому дистанційно.це путька казиться,дава наказ,щоб товаріщ показав мощь.понти це все.
Anastasiya-f052• 05 января 2024
Ответ дляПросто Козя Я
Єдиний шлях вижити, це перестати нашим можновладцям красти
Це необхідно, але цього не достатньо
Ответ дляsky-labs
А прийдется...
Мир не согласен носиться с нашей инфантильностью
Если уж совсем честно - миру на нас плевать. Пока дают, чтобы не издохли и исполняли роль груши и(ли) полигона.
Так что, это нам самим пора наконец-то взрослеть, в наших национальных интересах.