Сунуся в чужі справи• 05 января 2024

натяжні стелі від виробника» потолкофф» Хтось робив?

все норм? я читала відгуки і тепер переживаю, що поспішила. скажіть щось
Бамбарбия! Кергуду.• 05 января 2024
Я колись 5 років назад робила натяжні, обіцяли одне а зробили інше, я посоромилась сказати що мені не подобається і заплатила пів зарплати за негарні потолки, переживаю й досі.
Не зацілована• 05 января 2024
Я робила у 2021 році. Все зробили гарно, мій будівельник ще хвалив, що акуратно, бо в багатьох ще купу плям на стінах було від брудних рун. І сховані гардини теж гарно зробили. І підхід мені сподобався, бо я прораховувалась у двох компаніях, перші прийшли з клаптиком паперу, а ці з поаншетом, все записали і одразу прорахували.
автор Сунуся в чужі справи • 05 января 2024
Ответ дляНе зацілована
ви матові робили чи дорожчі?
Манка Я• 05 января 2024
Вам мало одной темы?
Не зацілована• 06 января 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
ви матові робили чи дорожчі?
Матові в кімнатах, сатин у коридорі, але тоді матові були дорожчі