Херсон це Україна• 05 января 2024

Як виявляють хелікобактер?

Чоловіку назначили здати кров з вени для виявлення хелікобактера. В знайомих виявляли виключно за допомогою ендоскопії. Є сумніви в компетентності лікаря (через інші ситуації).
Чеширская кошечка• 05 января 2024
Сдавала кровь, нашли, но по титрам врач сказала, что это в прошлом. Ну такое, сдала лишь бы сдать. Все равно зонд пришлось глотать

Пуки-куки• 06 января 2024
Я робила гастроскопію, брали аналіз на хелікобактер. Взагалі він є у всіх, і позбуватися зовсім не треба, але його підвищення провокує стрес
malta.elena• 06 января 2024
Только кал или при гастроскопии
Не боюся осуду• 06 января 2024
Тільки ендоскопія або аналіз калу. Кров неінформативна.
Замрійлива• 06 января 2024
Ответ дляПуки-куки
В сенсі у всіх? Я 2 тижні тому робила гастроскопію, брали аналіз на хелікобактер,результат негативний
АгатаХристя• 06 января 2024
Ответ дляЗамрійлива
Негативним вважається результат в межах норми, там є титри, при яких -, а є +
Ну і сумнівні є

Але невелика їх кількість ніби не проблема
Шкала Радощів• 06 января 2024
Ответ дляПуки-куки
є різні типи, є безпечні, а є ті, котрі онко можуть викликати з часом, треба лікувати
Підмітайло• 06 января 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Якщо він є і не лікувалися, покаже.