Бентливуман• 06 января 2024
Питання для тих, кому за 30+. Побазікати)
Працюю в сфері хореографії. Мені зараз 36. Скоро прийде час категорично змінювати життя і професію. Тому що набридло, ну і вік, самі розумієте. Допрацьовую до пенсії. Викладати не хочу.
Питання (насправді, їх декілька🙂):
1. Ким ви працюєте, ваш рівень доходу;
2. Як довго йшли до такого рівня;
3. Чи можливо в 37 почати з нуля, щоб досягнути Вашого рівня?
Щиро дякую за Ваші відповіді.
Питання (насправді, їх декілька🙂):
1. Ким ви працюєте, ваш рівень доходу;
2. Як довго йшли до такого рівня;
Щиро дякую за Ваші відповіді.
Цибулька зла• 06 января 2024
Справа в тому, що більшість ходить на роботу за ради грошей. А ще спілкування, колективу, графіку. Будь-яка робота приїдається з часом. Тому поки будете дома, поглядуйте, де є студії, бо може так статися, що ви відпочинете і вирішите відкрити якусь студію танців.
Бентливуман
• 06 января 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Я малаходила у школу де вчительці було 60)) тому не у всіх є пенсія
Ну у нас вона теж мала
Полтавська галушка• 06 января 2024
Ответ дляПозитивна
У 40 з нуля в IT. Працюю трохи дальше пів року. З-та близько 2К
Немає нічого не можливого
Як казав Арнольд шварцнегер: якщо хоч хтось у світі зміг, значить і ви зможете.
Немає нічого не можливого
Яке направлення, яка освіта?
Де навчалися? Дякую
Позитивна• 06 января 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Яке направлення, яка освіта?
Де навчалися? Дякую
Економічна кібернетика, фінанси. МВА
Зубная фея• 06 января 2024
1 репетитор, преподаю иностранный язык, около 30 тысяч
2 8 лет, не считая университета и школы с углублённым изучением языка
3 язык достаточно специфический, не всем нравится
Майор Медуза• 06 января 2024
Ответ дляЗубная фея
Дойч)
Майор Медуза• 06 января 2024
Авторе,
Вам або вступити навчатись з нуля професії. Це дуже важко в такому віці.
Або їхати шукати схожу работу за кордон.
Я сама не знаю, що робити в схожому віці, все нецікаво й важко стало. Ніякого «рівня» в мене не було, звичайна робота за зарплатню.
Бавовна• 06 января 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Яке направлення, яка освіта?
Де навчалися? Дякую
Вона не в ІТ, а в фінансовому-адміністратівному відділі. Просто фірма ІТ. Це як бухгалтер, котрий працює, наприклад, в салонах краси, буде казати, то працює в бьюті сфері 🫠 А по суті ІТ зараз це трата часу, купа людей з досвідом втратило працю, Джуном навіть с вишкою знайти дуже складно й потрібно бути на всі руки майстром.
Полтавська галушка• 06 января 2024
Ответ дляБавовна
Дякую вам
Хочу щось вивчити для себя. Не знаю куди двигатися