кураГАЛЯ• 06 января 2024

Запах свежести на верхней одежде. Что лучше использовать?

Часто слышу запах именно свежести, от верхней одежды. Какие капсулы лучше использовать? Персил ведь тоже разные, несколько видов..
Позаземний розум• 06 января 2024
Ну, это ополаскиватели типа горные травы, альпийская свежесть все в таком же духе. Ну и вывешивать одежду сухую на балкон в мороз. В современных стиральных машинах есть функция освежить воздухом ( без стирки). Лично мне не нравится запахи от одежды ополаскивателей, порошка и тд.
автор кураГАЛЯ • 06 января 2024
Ответ дляПозаземний розум
Вроде не ополаскиватель, а именно, как Вы описали, как будто в мороз сохло
Позаземний розум• 06 января 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ополаскиватель это)
ЯспАкойнаЯ• 06 января 2024
Ответ дляПозаземний розум
Ополаскиватель это)
Это, наверное, привет аллергия потом.
Ряженка• 06 января 2024
Это или парфум или освежитель для шкафа.
Радість моя• 06 января 2024
Это скорее всего парфюм, из свежих. Запах порошков, ополаскивателей на одежде не люблю вообще. Поэтому не подскажу. Моя задача в стирке- вещь без запаха вообще)
Скромняшка• 06 января 2024
Автор, ще дійсно чистий, щойно випраний одяг. Свіжий стійкий аромат дають гранули Ленор, обирайте блакитні
Скромняшка• 06 января 2024
Ответ дляРадість моя
Ви навіть не завжди зрозумієте, що це не парфюм. Я ходила на епіляцію, то одного разу мене запитала адміністратор, що в мене за аромат. Я довго не могла зрозуміти, про що йде мова, бо я туди ходила після залу, тобто після душу і без парфумів. А дівчина каже, що ви завжди з цим свіжим ароматом, що це щось для прання. І тільки потім до мене дійшло, що це був мій Ленор в гранулах
Радість моя• 06 января 2024
Ответ дляСкромняшка
це ви так думаете що я не зрозумію. Колись я всим цим користувалась. Досить. Наразі тільки парфюм на чистий одяг, чисте тіло, з чистим волоссям. 1 пшик) Бо навіть запах немитого волосся я чую) От саме після оцих всіх ароматизаторів мій нос чує все, аж занадто( Але люди які вибирають пахнути засобами для прання мені не зрозумілі)
автор кураГАЛЯ • 06 января 2024
Ответ дляСкромняшка
Дякую))
автор кураГАЛЯ • 06 января 2024
Ответ дляСкромняшка
Гранули, це замість ополлочкувача? Прямо в барабан кидати ?
Скромняшка• 06 января 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Гранули це чисто ароматизатор. Так, їх кидають прямо у барабан на початку прання. Я спеціально купую пральний порошок без запаху, щоб під настрій та різні види речей різні аромати використовувати