Гжегож Бженчишчикевич• 06 января 2024
Воєнний квіток і навчання в коледжі
Може у когось була схожа ситуація?
Син 16 р. в Німеччині, дистанційно навчається в українському коледжі, вчитель пише що треба робити прописне.
Як з цим бути?
Якщо ми його не зробимо, його ввідрахують?
Як з цим бути?
Добротная• 06 января 2024
Сину також 16
Навчається в коледжі Києва
Ніхто нічого ще не пише про приписне
Навчається в коледжі Києва
Ніхто нічого ще не пише про приписне
Добротная• 06 января 2024
Ответ дляКучМала
Саме так. Приписне і до повномасштабної було обов´язковим для вступу
Без приписного вступив син в червні липні минулого року на перший курс
КучМала• 06 января 2024
Ответ дляДобротная
Можна і без нього, але у певний термін донести обов´язково або на вихід
Гжегож Бженчишчикевич
• 06 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Для чого вам/йому той український коледж
Бо все ж таки маємо надію , що зможемо повернутися в Херсон, хоча дивлячись що робиться, надії все менше...
Ждун с Нибиру• 06 января 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви оптимістка що до Херсону((
Гжегож Бженчишчикевич
• 06 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ви оптимістка що до Херсону((
Все розумію, але важко прийняти що все життя доведеться скитатися не маючи власного дому (
Мне без сахара• 06 января 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Тоді виконуйте вимоги, які від вас вимагається
Ждун с Нибиру• 06 января 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я також не можу прийняти, що в Україну не повернемось, хоч дуже хочеться. У мене син 17 років, який не хоче навчатися закордоном, не хоче напружувати мізки вивченням мови. Скандали щодня. Хоч і маємо своє житло і рівень життя не змінився, але ж все одно відчуваєш себе 3 сортом і понаєхавшими.
Король дивана• 06 января 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не повернетесь, звичайно , дитина вже давно виросте до того часу , не живіть фантазіями
Юпитерная• 07 января 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Тоді що від вас хоче коледж? Приписне роблять у той рік, коли виповнюється 17, тобто для вас у 2025.
Гжегож Бженчишчикевич
• 18 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
Якщо дитина закордоном, як він може зробити те приписне?
Нам вже відповіло керівництво
Без приписного будуть списки на відрахування. Ім все одно. Кажуть їхати в Україну і робіть.
Сама собі лікар• 18 февраля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Нам вже відповіло керівництво
Що думаєте робити?
Як на мене нехай відраховують. Життя дитини важливіше. Адже тут питання вже стоїть у житті дитини. Якщо приїде- не виїде
Сама собі лікар• 18 февраля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Нам вже відповіло керівництво
І правильно писали, приписне має бути в рік, коли в повниться 17, а не 16
Нехай читають закон
Сама собі лікар• 18 февраля 2024
Йдіть в інший коледж
В нас прифронтове місто і беруть усіх, навчання онлайн
Гжегож Бженчишчикевич
• 19 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
А навчання у вашому коледжі онлайн чи офлайн?
Онлайн.
Сама собі лікар• 19 февраля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Онлайн.
Ну тоді що вони хочуть.. дивні якісь
Шотуткоїться?• 21 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
Що думаєте робити?
до 18 років виїде без проблем
Сама собі лікар• 21 февраля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
до 18 років виїде без проблем
Вже є випадки, коли в 17 не випускали
Шотуткоїться?• 21 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
Вже є випадки, коли в 17 не випускали
не знаю такого. за тиждень до 18 випускають. немає жодних законних підстав не випустити. мої знайомі, всі хто мав хлопців 17 років і хотіли вивезти їх - всі вивезли без проблем. в мене таких знайомих є багато, бо в самої такий же син.
Гжегож Бженчишчикевич
• 22 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
Вже є випадки, коли в 17 не випускали
Це не випускають без приписного