Соображалочка• 06 января 2024

Відстати від лінивої дитини?

Доньці 14.
Я росла у працьовитій сімʼї, вмію досягати.
Донька нічого не хоче , нічого її не мотивує..
І мені здається що вона нічого не зможе досягти…
Мене це вбиває…
Відстати!? Чи що робити?
Блиск думки• 06 января 2024
Смириться, что она другая. Хоть чем-то то она увлекается? Как её день проходит? Какие предметы нравятся в школе?
автор Соображалочка • 06 января 2024
Ответ дляБлиск думки
В школі 7-8-9
Малює багато, але страшенно лінива (
ВсеПроВсехЗнаю• 06 января 2024
Спробуйте інші види діяльності. Може щось її і зацікавить. Тільки не критикуйте її дії. Це демотивує.
автор Соображалочка • 06 января 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Айкідо, карате, художка, гітара, мовні заняття, бісер, брейк данс, не знаю що ще пропонувати
Блиск думки• 06 января 2024
Ответ дляСоображалочка
В школі 7-8-9
Малює багато, але страшенно лінива (
Лень в таком возрасте у 80% подростков. Репетитор по английскому - это максимум под который можно их прогнуть.
автор Соображалочка • 06 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Анг плюс польська. Заставляю
Але ні тарілку помити, ні чашку..
Таке враження що я її раб.
Швабристка• 06 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Анг плюс польська. Заставляю
Але ні тарілку помити, ні чашку..
Таке враження що я її раб.
Но не мийте.
Як не буде чистої посуди вдома, то сама мити буде . Перевірено
Кондуктор троллейбуса• 06 января 2024
+
автор Соображалочка • 06 января 2024
Ответ дляШвабристка
Но не мийте.
Дякую знаю. Не мию, іноді заставляю
Звезда в шоке• 06 января 2024
Ваша дочь не обязана оправдывать ваши ожидания
Най хоч раз• 06 января 2024
Моїй 12. Дуже схожа у побуті. В кімнаті срач неймовірний, вчиться відверто погано, хоча далеко не дурна. Просто лінь. За першої ж можливості спить до обіду. Але займається джиу-джитсу, грі на гітарі бере уроки, плете з бісеру і з-під палки ходить на англійську. У мене сил гавкати вже немає. Буде як буде
lisa2101• 06 января 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Уже поздно.
lisa2101• 06 января 2024
Ответ дляСоображалочка
В таком возрасте уже спрашивайте у ребенка.
So_so• 06 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Анг плюс польська. Заставляю
Але ні тарілку помити, ні чашку..
Таке враження що я її раб.
Школа, англ, польский и рисует. Ужасный ленивый ребенок.
автор Соображалочка • 06 января 2024
Ответ дляSo_so
Не так, не займається малюванням, просто дома іноді малює
So_so• 06 января 2024
Ответ дляСоображалочка
И молодец. Почему Вы так обесцениваете свою дочь?
автор Соображалочка • 06 января 2024
Ответ дляlisa2101
Все по її бажанню !!
Дон Пэдро• 06 января 2024
Ответ дляSo_so
Дак да, я в её возрасте максимум кіт-пес по айсітіві включала.
автор Соображалочка • 06 января 2024
Ответ дляSo_so
Дякую.подумаю
Мабуть вплив чинників
Всі діти навколо здаються дуже активними
Крем для арбуза• 06 января 2024
Схожа ситуація. Теж 14.
Оплатила їй айти курси на її прохання. так за три тижні ще жодної роботи не здала. Я ще про себе злюся, нічого не кажу поки, сподіваюсь хоч на каплю відповідальності з її боку. Дитина далеко не дурна, але лінььььь
Карма хамелеона• 06 января 2024
Дівчата, через оце ’по бажанню’ і маєте проблеми.
В своєму домі батьки встановлюють правила щодо прибирання та догляду за речами, мені дійсно дивно за підлітками прибирають мами.
Щодо занять... Так, це дійсно важкий вік, коли Інтернет на багато цікавіший за мовні курси чи танці - шкода. Тут тільки мотивація та домовленість типу ’давай пробуй пів року, потім визначишся’
Миллениалка• 06 января 2024
Оце і я думаю про свого сина. Як подивлюсь- одні мами язик на спину і тягнуть своїх з гуртка на гурток, навіть в неділю на 8 ранку... А мій то один спробує, то другий, то нічого не хоче, може навіть з дому не виходити, якщо канікули. Чоловік каже не паритись. А у мене прям проблема, але це у мене, а дитині норм. Як краще, хз(( Лажа якась оце доросле життя, я думала виросту, і буде круто!
So_so• 06 января 2024
Ответ дляДон Пэдро
И потом мама так искренне удивляется, что ребенок воспринимает её как зло, которое надо пережить с минимальными затратами ресурсов, перетерпеть.
Потому что нет признания ребенка, нет восхищения. Кому Вы тарелку помоете? Вечно недовольной доставалке, которая только и знает, что сравнить тебя с собой и другими детьми, получше?
Или любящей маме, которая в восторге от того, что ты такая умница? Это ж нереальная дочь, хорошо учится в школе, учит два! языка, любит рисовать. Да все вокруг должны быть в курсе, какая это замечательная дочка и радость у родителей.
Карма хамелеона• 06 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Яка різниця, аби їй було у задоволення
Блиск думки• 06 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Та и нормально. Просто возможно она не достигатор по натуре, но не факт некоторые с возрастом меняются когда попадают в другое окружение мотивированных. Про посуду - покажите этого добровольца который моет в 14 лет посуду, хотя возможно в семьях где есть братья- сестры и обязанности поделены? А так эта бессмысленная рутина. Помню одна подруга пользовалась одноразовой, кто-то кулёк надевал чтобы тарелку не мыть, а другой подруге я доказывала что в грязной тарелке обед вкуснее. Все переросли этот период.))
автор Соображалочка • 07 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Дякую мені трохи краще
Карма хамелеона• 07 января 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Схожа ситуація. Теж 14.
Поспілкуйтеся з дитиною чи їй зрозуміло те що викладають. Іноді і зрозуміле викладають так нудно.
У нас був досвід коли зміна викладача вирішила всі питання
хутряна володарка• 07 января 2024
Вона у вас часом не лев за гороскопом? Бо моя - лев з непереборною лінню.
Луноликая Вика• 07 января 2024
Автор, все люди разные.
Кто-то может про **’ть свою жизнь без волшебных пенделей. А кого-то реально лучше не трогать.
Я свою не трогала. Мне было важней иметь с ней хорошие отношения, чем чистые тарелки. Ничего, выросла - три диплома получила, две работы сейчас тянет. Не ленится совсем))) взрослая жизнь она такая....
автор Соображалочка • 07 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
30 липня ніби рак)