Блиск думки• 07 января 2024
Мами порадьте будь-ласка реабілітологів, масажистів при ДЦП
Дівчата, мами особливих діточок, дайте пораду, поділіться Вашим досвідом...
Дитинці рік. Дуже потрібні контакти хороших реабілітологів, масажистів, спеціалістів з ЛФК, бажано Київ.
Реабілітаційні центри Києва, України, інші країни, куди стукати до кого звертатись...
Всім буду вдячна!
как тебе такое илон маск• 07 января 2024
Їдьте за кордон.
Сумно, але зараз для вашої дитини є шанс на нормальну реабілітацію.
В Україні з вас здеруть три шкіри, а рівень - ну таке собі. А як не будете платити, то допоможуть відповідно
Я Головна• 07 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Їдьте за кордон.
Абсолютно згодна !
Міс Всесвіт• 07 января 2024
Многие едут в Трускавец в Клинику Козявкина, хотя не раз читала уже отзывы, что клиника испоганилась.
Лукава_Кiшка• 07 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Їдьте за кордон.
А куди саме їхати, щось я не чула щоб там приймали на реабилитацію
Гербарія сушу• 07 января 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Да никуда. Реабилитация везде одинакова - массаж и ЛФК. Ничего нового не придумано.
Главное - регулярность.
Туфли в чешуе• 07 января 2024
Я особисто ходжу в цей центр,ходять і діти.Зателефонуйте,спитайте щодо ДЦП.
P.s.маю проблеми зі спиною,довго шукала ,пробувала різні.
Цей центр-кращий!
Все під контролем лікаря кінезетерапевта(кожне 3тє заняття огляд і рекомендації щодо вправ)
Цей центр-кращий!
Туфли в чешуе• 07 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Главное - регулярность.
Є ще кінезетерапія ,голковколювання,міотерапія.
Важливо,щоб лікар правильно визначив порядок і конкретику(що за чим ,в якій послідовності і навантаження)
Я з проблемною спиною зверталася до різних спеціалістів,проходила масаж і процедури у кращих.
Виявилося,що не зовсім правильно була послідовність ,бо , наприклад,масаж у кращих масажистів мав би бути після проходження кінезетерапії.Бо спочатку треба підготувати м´язи спини,а потім масаж.Принаймні,так виявилося в моєму випадку.
І дійсно,лише після занять на спеціальних тренажерах,масаж і голковколювання дає результати.
Гербарія сушу• 07 января 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Кинезист - это и есть ЛФК.
Я имею ввиду, что никаких методик особенных в Европе нет.
Ответ дляМіс Всесвіт
Не всем этот метод подходит
Все зависит от диагноза
Міс Всесвіт• 07 января 2024
Еще читала историю одной мамы, так она постоянно возила ребенка с ДЦП в центр стимуляции мозга в Киеве и писала что очень хорошие результаты после занятий
Ответ дляГербарія сушу
Главное - регулярность.
Да,но сколько это будет стоить в Украине?
За границей вам будет положен и инва-транспорт, и социальный работник, и выплаты, и все будет покрываться страховкой - и реабилитация, и медикаменты.
Автор, еще раз - уезжайте, увозите ребенка. Не тратьте ни время, ни силы, ни деньги, не стройте иллюзий.
Ни доступности, ни принятия,ни должного мед обслуживания, ни возможности обучаться - в Украине нет ничего.