Непонятно• 07 января 2024

дочка/школярка хоче переїхати в іншу країну з хлопцем

Дочка зустрічається з хлопцем, йому в цьому році 18 і батьки планують його переїзд до іншої країни
Дочка зараз закінчує 11 класів
Хотіла вступати на дизайнера
Підробляє фотографом
Його батьки хочуть і просять,щоб вони їхали разом, бо в них кохання
З квартирою допоможуть, це їм не проблема
Рік типу просто відпочинуть, повчать мову, а потім підуть вчитися чи працювати
Знають англійську
Я переживаю, що ще вони діти , і якщо посваряться, то дочка наче там незахищена зовсім, без нікого
І тут не студентка буде, якщо повернеться
Переживаю
Невидимка Майя• 07 января 2024
Как мать 25 летней дочери скажу так ,видя как живут в ЕС наши украинские дети я бы не пустила. Ни один ребёнок из окружения не пошёл учиться ,даже те ,кто приехал с родителями, абсолютно все работают. Это тяжёлый физический труд. То ,как ведут себя дети ,которые вырвались на свободу это другой вопрос ,тут ещё можно подумать - дети разные и ведут себя по разному.

Капитанша• 07 января 2024
А як хлопець виїде?
Мальдивирую• 07 января 2024
Ответ дляNo problems
Ну да, а во Франции она второй Ани Лейбовиц станет или Стеллой МакКартни)
Справа ж не в тому що вона там кимось стане, а в тому, що вважатиме що втратила цю можливість і в цьому винні її батьки які скерували її життя
Марафетчица• 07 января 2024
Ответ дляКапитанша
А як хлопець виїде?
Ну логічно ж що до 18
Сладкий лимончик• 07 января 2024
Ответ дляКапитанша
А як хлопець виїде?
До 18 виїде
Марафетчица• 07 января 2024
Ответ дляМальдивирую
Згідна на 100%. Якщо вона хоче їхати, нехвй спробує.
Тектологиня 80lv• 07 января 2024
Ответ дляМальдивирую
Насправді варіанти є. В Україні є ВНЗ з онлайн навчанням це і Херсон і Донецьк з Луганськом. Було б бажання.

Незламна Україна• 07 января 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
сказала советчица, решив все за чужого ребенка😂
Анонимная...))
Ангел-предохранитель• 07 января 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Тому що не дівчина обирає, а батьки хлопця. І дівчина буде в повній залежності від тієї родини
1) питання не до вас
2) мені цікаві аргументи вибору країни
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляДайте вподобайок
У моїх знайомих ситуація навпаки. У їх дочки була страшна любов з хлопцем, і він виїхав з їх сім´єю в Англію. Йому вже й 18 було, знайомі купили йому інвалідність, щоб вивезти, така любов. Там вже через кілька місяців зустрів нове індуське кохання. Їх дочка дуже страшно те переживає, вени різала. Покинула навчання, сидить вдома вже рік в депресії.
Потому что есть предел потакания и оплаты детских хотелок.Это парень,а не ее кукла в чемодане
No problems• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Універ то не обовʼязково.
Вона хоче бути фотографом
Вообще, на фотографа нужно учиться, нужно совершенствоваться. И это отнюдь не дёшево. Сфотографировать цветочек на Айфон или закат на дешёвую зеркалку, это не фотограф. Фотограф - когда ты работаешь с глянцем, с GEO, когда твоё имя имеет вес и доход от профессионального занятия позволяет оплачивать свои счета. Ваша дочь сколько сейчас зарабатывает, продавая свои работы на фотостоках?
Ангел-предохранитель• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Бо в них там живе дід з дружиною
Давно
тобто буде допомога по місцю)
доречі, Франція крахна творча. Для одного з своїх проектів ми постійно шукали фотографів для співпраці у Франції. Там дуже красиво і ваша донька може мати підробітоу)
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
1) питання не до вас
2) мені цікаві аргументи вибору країни
Там живе дід з дружиною
Його дружина громадянка
Дід на ПМЖ
Вони допоможуть знайти квартиру і все інше
No problems• 07 января 2024
Ответ дляМальдивирую
Аз, ну да: #виноватыродители.
Угадайс• 07 января 2024
Ой, це ж їй ще зі свекрухою прийдеться жити? Чи їм окрему квартиру знімуть?
Tammy21• 07 января 2024
Можу бути не об´єктивна, але зі сторони виглядає так, що батьки хочуть гарантії стабільності для сина (що норм), яку повинна забезпечити дівчина (що не норм). Я вже побачила з коментів, що у дитини навряд чи буде якась нормальна подушка безпеки фінансова, плюс вона буде в країні в якій англійська не дуже допоможе, плюс житло буде оформлене не на неї, плюс при будь яких конфліктах вона буде прогибатися, бо юна, бо то сім´я і їх більше... Таке( Звісно, якщо там любов любовна, то вона й огородами піде, вам тоді тільки залишиться донести до неї алгоритм дій у разі небезпеки. Але я б спробувала по пунктах розписати усі плюси, мінуси, ризики та якось спонукати до бажання жити дійсно своє життя.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляNo problems
Не продає наче нічого ( я не розбираюсь в тому )
Просто фотосесії , від 600 грн 30 хв
Не гоню• 07 января 2024
В якості кого вона з ним їде? Дружина чи просто іграшка? Я б була проти.
Посудомойка• 07 января 2024
Что она сама хочет? Она хочет твёрдо или имеет сомнения? Даже если она год потеряет и не поступит, это не самая большая проблема в жизни! Поступит через год, если захочет. Да и с пересечением границы у неё проблем не будет. Вы должны поддержать её решение, а не просьбу родителей парня, поэтому с дочерью беседуйте и поймете, чего хочет она.

автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляУгадайс
Знімуть окрему
не будуть ніколи себе ущимляти
Батьки не живуть з дітьми
Не прийнято
КаваЗМолоком• 07 января 2024
Ответ дляNo problems
Та да: дитачка сфоткала пейзажик, ее лайкнули в Инсте и всё, ФОТОГРАФ!
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляНе гоню
Яка дружина
Це пара
Одружуватись для того не потрібно
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляПосудомойка
Вона звичайно хоче їхати
Organic• 07 января 2024
У сына одноклассник так выехал с девушкой после 11 класса. Не учатся оба, работают , живут вместе. Меня бы больше останавливало отсутствие образования у дочки
Тут правильно заметили , родители мальчика делают как удобно ему.
Snake_dreams• 07 января 2024
Ответ дляУгадайс
Так вона буде залежною від батьків хлопця і від нього. Краще залишитися тут: навчатися і будувати кар’єру. І кохання своє заодно відстанню перевірять
Чому ви дітям рекомендуєте провіряти кохання відстанню, тоді як дорослі жінки плачуть, шо сім´я розвалилась із-за відстані, бо вона в Німеччині, а він вдома? І замітьте, що у дорослих є діти, спільне майно.... А в дітей нічого, що б так пов´язувало... То чому дітям треба відстань, а міцній сім´ї - не дай Боже?))
Тектологиня 80lv• 07 января 2024
Ответ дляTammy21
В мене може старі устої. Але я вважаю витримати якійсь півроку-рік для вдосконалення відносин то не є погано. Вона б себе знайшла тут навіть на заочному навчанні, відрегулювали би питання з цим, він би там обустроївся, перевірили б почуття на відстані і чи варті вони такого кроку починати жити разом в чужій країні для обох.
Перші емоції з цієї афери вони не відмірковані
Зліпок ступні• 07 января 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Вони вже не діти. Звичайно, допомогти здійснити план.
Не переживаю, а переймаюсь.
Садись, ДВА!
Ангел-предохранитель• 07 января 2024
я б не ламала життя. Хоче дівчина поїхати, хоче спробувати? Нехай. Навідмін від хлопця, в неї є варіанти.
Дитина творча, країна мальовнича. Все буде добре.
До того ж хочу зауважити, що у своїй більшочті клментатори проектують власне життя на майбутнє інших. ’ з цього починається залежність від мужика’, ’ він її кине’.
А як не кине? світ має не тільки покидьків.
нічого поганого не буде в спробі, тим паче, повторюся, що завжди може певернутись
ОбережнаЯ• 07 января 2024
Ответ дляМарафетчица
За рік мови не вивчити, щоб навчатись в універі. Французи англ не хочуть спілкуватись, навіть в кафешках
Хто оплачувати буде їм відпочивання, вивчення мови, продукти. Ваша донька просто втратить рік, але це її життя і досвід.
Можна за 6 місяців до рівня В1 вивчити при бажанні, є приклади. Я у Франції зараз і всі одразу переходять на англ (якщо знають), коли чують , що ти не говориш французькою .
Organic• 07 января 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Хм, интересно. Мой поступил, учится, его подруга в этом году поступает. Но , это Англия . Английский сейчас практически вся молодежь знает