Непонятно• 07 января 2024

дочка/школярка хоче переїхати в іншу країну з хлопцем

Дочка зустрічається з хлопцем, йому в цьому році 18 і батьки планують його переїзд до іншої країни
Дочка зараз закінчує 11 класів
Хотіла вступати на дизайнера
Підробляє фотографом
Його батьки хочуть і просять,щоб вони їхали разом, бо в них кохання
З квартирою допоможуть, це їм не проблема
Рік типу просто відпочинуть, повчать мову, а потім підуть вчитися чи працювати
Знають англійську
Я переживаю, що ще вони діти , і якщо посваряться, то дочка наче там незахищена зовсім, без нікого
І тут не студентка буде, якщо повернеться
Переживаю
КаваЗМолоком• 07 января 2024
Вообще, дичь: у матери нет средств,чтобы обеспечить финансовую стабильность и учебу - да, как выше написали, на фотографа тоже нужно учиться. Девочка ещё должна впрягаться в быт и жить с чужими, по сути,людьми. Нет, я сама вышла замуж в 18, но мой муж уже работал и содержал нас, и у нас был официальный брак. Свою дочь, вот так, без ничего, я бы в другую страну не отпустила.

Посудомойка• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Вона звичайно хоче їхати
Ну тогда обговорите с ней всё моменты, объясните, расскажите и пусть едет. Взрослеть придётся в любом случае и отпускать её от себя тоже. Очень важен момент доверия между вами и что бы она была на связи и если что, могла вернуться домой и вы её не упрекали и винили ни в чем.
Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Та да: дитачка сфоткала пейзажик, ее лайкнули в Инсте и всё, ФОТОГРАФ!
У нас працює така ’дітачка’, яка сфоткала не пейзажик, а тваринок, і тепер працює за дуже хорошу середню євро зарплату.
Претензія не до вашого коменту, точніше не тільки до нього, а й до усіх, хто живе у минулому сторіччі та й досі думає, що фотографи то ті, хто знімає дітей у зоні бойових, топмоделей та тюленів.
Хвилинка професійної душноти закінчена)
Зліпок ступні• 07 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Батьки просять так, як зручніше їх сину, а ви маєте думати щоб краще для вашої дитини було. Нехай вступає на дизайнера і іноді в гості до нього їздить ..все! Як буде вже самостійна та з освітою, тоді вирішуватиме
Это вам дочка автора сказала?
Ошеламиссимо• 07 января 2024
Ответ дляOrganic
Хм, интересно. Мой поступил, учится, его подруга в этом году поступает. Но , это Англия . Английский сейчас практически вся молодежь знает
Ваш поступил с аттестатом 11 классов или там учился в школе?
Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
В мене може старі устої. Але я вважаю витримати якійсь півроку-рік для вдосконалення відносин то не є погано. Вона б себе знайшла тут навіть на заочному навчанні, відрегулювали би питання з цим, він би там обустроївся, перевірили б почуття на відстані і чи варті вони такого кроку починати жити разом в чужій країні для обох.
Перші емоції з цієї афери вони не відмірковані
Я дуже відкрита в ’устоях’, але підтримую вашу точку зору!)
Невидимка Майя• 07 января 2024
Ответ дляOrganic
Или напишите конкретику ,куда и на каких условиях он поступил или не выпрашивайте негатив.

Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Яка дружина
Це пара
Одружуватись для того не потрібно
Але й можна і одружитися. І це більш безпечно для вашої доньки. Не обов´язково це шлюб на все життя.
Organic• 07 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
После 10 в Украине мы переехали. Тут он сдал экстерном 12 класс, и его сразу взяли в 13( последний). Летом BBC у него интервью брало, как у единственного ребенка, закончившего sixth form за 1 год
Угадайс• 07 января 2024
Ответ дляSnake_dreams
Чому ви дітям рекомендуєте провіряти кохання відстанню, тоді як дорослі жінки плачуть, шо сім´я розвалилась із-за відстані, бо вона в Німеччині, а він вдома? І замітьте, що у дорослих є діти, спільне майно.... А в дітей нічого, що б так пов´язувало... То чому дітям треба відстань, а міцній сім´ї - не дай Боже?))
Це абсолютно різний рівень відповідальності, по-перше.
По-друге, інколи достатньо і пів року, щоб зрозуміти, що людина не твоя.
Але більше в цьому мене бентежить, що дитина має поїхати в іншу країну з іншою дитиною на шию чи то в залежність від чужих батьків.
Я вважаю, що люди повинні жити разом, коли вони вже щось з себе зліпили, ментально подорослішали. Коли чоловік, а не його батьки беруть відповідальність за його цивільну дружину.
Organic• 07 января 2024
Ответ дляНевидимка Майя
На общих условиях. Сдавал экзамены. Учится в университете Кардиффа , на финансовую математику. Верне , он сдал экзамены в 2. Ещё в Лондоне, но выбрали этот, у него рейтинг лучше и он входит в топ
Джонсонюк• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Вона звичайно хоче їхати
Ну если хочет,то почему бы и нет? Но только не понятно от чего они будут отдыхать? Где они так устали то к 18годам?
Ну и я бы своей рассказала все +/- этой истории и какие могут быть подводные камни.
Сложилась,автор,мнение что у вас совсем нет понимания ситуации и своего мнения. Вы идите на поводу у родителей парня. Вот их позиция и цели мне ясны. А ваши-непонятны,хотя я переч талант все ваши комментарии
В кого тако було• 07 января 2024
Родителям лучше чтоб был с девушкой чем проводил время непонятно с кем. Но модно и дарить шанс дочке, если не получится, вернётся в Украину или там найдет работу. Тем более сейчас временная защита. Не понравится, то вернётся в Украину.
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Універ то не обовʼязково.
Вона хоче бути фотографом
В українських ВУЗах є дизайнерські спеціальності. Вона не хоче додатково до фотографії додати собі знань по обробці, рекламі та інше?
Балаболка• 07 января 2024
Авторе,я задам на популярне питання:якщо таке кохання,то чому б не одружитися?Напишу відразу,я мама хлопців.
Snake_dreams• 07 января 2024
Ответ дляУгадайс
Та що станеться з тою дитиною в Франції?))) Повірте, хуже ніж в Україні, в Європі точно не буде. Це нові можливості. Вона за рік два вивчить мову, навіть якщо не складеться з хлопцем, вона отримає старт в класне життя. + Там працює поліція. Домашнє насильство недопустиме, поліція швидко осадить аб´юзера. А в нас? Коли вб´ють, отоді приходьте?))))
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
А до чого в такому віці одружуватися? В неї ще хлопців багато буде
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
То її ж кличуть фактично в шлюбні відносини,тільки без обов´язків хлопця.
Угадайс• 07 января 2024
Ответ дляTammy21
Можу бути не об´єктивна, але зі сторони виглядає так, що батьки хочуть гарантії стабільності для сина (що норм), яку повинна забезпечити дівчина (що не норм). Я вже побачила з коментів, що у дитини навряд чи буде якась нормальна подушка безпеки фінансова, плюс вона буде в країні в якій англійська не дуже допоможе, плюс житло буде оформлене не на неї, плюс при будь яких конфліктах вона буде прогибатися, бо юна, бо то сім´я і їх більше... Таке( Звісно, якщо там любов любовна, то вона й огородами піде, вам тоді тільки залишиться донести до неї алгоритм дій у разі небезпеки. Але я б спробувала по пунктах розписати усі плюси, мінуси, ризики та якось спонукати до бажання жити дійсно своє життя.
Дуже правильно написано. Я жила так в чужій сім’ї.Чоловік привів мене до своїх батьків. І коли через пару років пристрасть і кохання почали потроху розвіюватися, він не хотів жити окремо, ми не бачили подальшого спільного життя , я вирішила піти. Але. У мене була во і стабільна робота, а куди піде дитя без роботи і ще й у чужій країні?

З царем в голові• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
Напоркуа? Як і чим її це захистить чи допоможе? Які плюси від цього?
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
Що таке шлюбні відносини?
Братья Капли• 07 января 2024
В каком статусе Ваша дочь туда едет? Жены? Нет. Тогда и говорить не о чем. Ее берут как «нашему сыначке что б было не скучно». Я бы не пустила. Еще очень молодые. Парень должен стоять на ногах, зарабатывать, жениться в конце концов. Она очень незащищена. Так не делается. Ставьте условия, сначала замуж, потом едете. Просто поверьте, статус имеет значение. То ли она девушка сегодня одна завтра другая, то ли она жена, и отношение будет другим, кто бы что не сказал сейчас.
З царем в голові• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
І що? В Україні так само могли б жити разом на зйомі і вчитися чи працювати. Штамп доя чого?
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляУгадайс
За кордоном молодь працює і поєднує це з навчанням
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ох,я старий динозавр .Для мене,якщо парубок кличе дівчину у сумісне проживання,означає ,що він готовий брати від стосунків не тільки секс ,а ще й брати відповідальність за сім´ю.По повідомленням Автора,я побачила,що дівчинку беруть для того,щоб хлопчику було зручніше.
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
Що таке шлюбні відносини?
Ви заміжня?
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
Їй теж буде зручніше , в такому віці ще рано думати про сім´ю і відповідальність
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
Ви заміжня?
Так
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
Так
Ваш шлюб зареєстрований згідно чинного законодавства?
Угадайс• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
В Україні також.