Язикувата Хвеська• 07 января 2024

Чи варто купувати інстаграм акаунт або тік ток чи варто свій створити

І відповідно розкручувати його? Як ви вважаєте ? Є одна людина яка дуже впала в депресію. Мені дуже жаль її але завжди мріяла стати блогером. Що порадите?
Меряю линейкой• 07 января 2024
Ви про що? Якщо була маша, за якою млідкували, а тут зявиться настя якась- я б відписалась

автор Язикувата Хвеська • 07 января 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Продають різні акаунти. Навіть просто про природу і може то все видалити і почати вести свій блог?
Меряю линейкой• 07 января 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Гу то ж я і запитала про що ви? Якщо сторінка просто з рецептами- то можна. А якщо особистий блог- то таке собі
А поговорить?• 07 января 2024
Свій досить складно і довго розкручувати. Якщо там вже є підписники, то люди будуть більш охоче підписуватись. Але бажано, щоб це були не боти.

Але якщо буде зовсім інша тема, то можуть почати відписуватись. Тому бажано купити щось зі схожою тематикою.