Сьогодні почула фразу "мені немає коли розважати дитину, тому в шезлонг і мультики. У мене троє дітей". Мова йшла про дитину якій пів року. В процесі розмови з´ясувалася, що першого я два місяці годувала грудьми, замахалася і двоє наступних на суміші з народження, що я на руках не ношу, на вулиці взимку не гуляю особливо, мультики ввімкнула, старшому телефон дала, бо треба справи по мати і ввдпочити. Я з трьома дітьми якщо не буду егоїсткою трохи, то поїду кукухою і впаду.
Я розумію що у людей різні обставини і з трьома дітьми будеш і мультики вмикати і телефон давати. Але це подавалося як норма, а все інше тіпа одержимі мамаші)
Стало цікаво на скільки такий підхід до материнства норма. Я звичайно спілкуюся з іншими мамами, але ми там всі виходить одержимі мамаші
Natalla_1988• 07 января 2024
Ответ дляAnnaOst
А ще цікаво нафіга троє дітей, якщо не буде подобається ними займатися)
Тю, якщо для них з чоловіком так Ок, то яка справа інших людей до цього?
Ответ дляAnnaOst
У каждого свои взгляды на материнство. Кто-то считает, что дети должны быть самостоятельными и растит их такими, не считает необходимостью свою жизнь полностью посвящать детям, а кто-то так занимается ребенком, что потом плачется на советчице, что ребенку 6 лет, а у мамы ни минуты нет на себя т.к. ребенок не умеет себя занять и хочет внимания, а если внимания нет - закатывает истерики
Лучше всего не лезть в чужие семьи и методы воспитания, а заниматься своими детьми
Ответ дляSanta_n
От яке вам діло? Ви хочете на її фоні бути супер мамою? Вона любить себе і своїх дітей і вона така мама як вміє, і так це їх норма.
Я ж написала, обставини у людей бувають різні. Але це подавалося типу як норма і так і має бути. Шестимісячна дитина днями перед телевізором у шезлонгу. Тобто людина не говорить ’у мене немає вибору, тому так. Людина вчить мене як треба, щоб материнство було не в напряг. Тому так, здивувалася
Мене завжди дивувало, чому штучне вигодовування зручніше за природнє.
Під час грудного дитина їсть в будь-який момент без підготовки, вночі теж.
А суміш потрібно підгодувати, потрібно брати всюди з собою. Вночі, як з грудьми, вже не вийде нагодувати у напів сплячому стані.
Кому зручніше штучне вигодовування ?
Ответ дляStanyaC
Кому зручніше штучне вигодовування ?
Зручніше тим, хто так вважає. Я от, наприклад, морально не змогла, хоча мені б воно було набагато легше штучне
Ответ дляAnnaOst
Потому что для нее это норма, потому и подается как норма. Вы тоже свои методы воспитания, скорее всего, подаете как норму
А вот насчет того, что учит - так скажите ей, чтоб не учила и не лезла не в свое дело. Конечно, если вы ей не жалуетесь на то, что устали
Natalla_1988• 07 января 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну комусь ок і бити і кричати
То викличте соц служби, якщо будете бачити знущання над дітьми.
Ваш текст не про бити і кричати був.
ViktoryjaG• 07 января 2024
Если это не на постоянной основе, а иногда, то нормально отношусь. Трое детей- это реально сложно, один болеет, второй в кризисе, у третьего зубы лезут, реально можно куку.
Да и потом эти «занятия с детьми» в реальности мало чего дают, вот у меня двое и абсолютно разные во всем, в способностях, кругозоре, уме, развитии, хотя совершенно одинаково их растила и вкладывала в них. Но один как родился вундеркиндом, так им и вырос, а второй скорее наоборот, никакие занятия не помогли.
Espresso_caffe• 07 января 2024
сегодня попался ролик мамы с 4 детьми
первый ребенок - вставала в 6 утра, бантики, прически, 3 кружка
второй ребенок - что ты там, учишься? уроки сделала и ок
третий ребенок - учись как нибудь
четвертый - просто живи
не хватит на всех ресурса у одной семьи для супер-качественного обслуживания
третий ребенок - учись как нибудь
четвертый - просто живи
Ответ дляStanyaC
Кому зручніше штучне вигодовування ?
Ви знаєте, коли я вирішила завершувати ГВ, дитині було півтора роки. Я на той момент так від нього втомилась, настільки була перенасичена цим постійним тактильним контактом, що довго думала з наступною дитиною обирати суміш. В тому числі через те, що всі діти знайомих на суміші спали ночами, а моя дитина просила груди щодві години. Сон на ГВ і на суміші - дуже велика різниця.
Ответ дляStanyaC
Кому зручніше штучне вигодовування ?
Многим. Моей подруге было удобно. Она не зависела от кормежек, могла уходить гулять, с мужем устраивали себе выходные на двоих и не нужно было бежать домой, сцеживать молоко. И по выходным муж вставал к ребенку, она спала всю ночь
А в 3 месяца ребенка вышла на работу
Ответ дляEspresso_caffe
сегодня попался ролик мамы с 4 детьми
третий ребенок - учись как нибудь
четвертый - просто живи
третий ребенок - учись как нибудь
четвертый - просто живи
Ви продружину Джигана пишете, так там няньок, бабла.
Natalla_1988• 07 января 2024
Я думаю, що Ви не змогли заперечити(якщо Ви вважаєте що таке виховання дітей це не норм) і висловити свою думку своїй знайомій, а прийшли з людьми тут її обіс..ти, і підняти себе в своїх очах)
це чисто моя точка зору))
Espresso_caffe• 07 января 2024
Ответ дляBejza
не знаю, я их не идентифицирую
попалось видео с интересной мыслью
этих нянь в таком количестве организовать тоже большой кусок работы
попалось видео с интересной мыслью
Fotografkiev• 07 января 2024
Я була єдиною дитиною і мною особливо не займалися. Спочатку манеж - потім сама у кімнаті- потім сама пів дня у дома після школи. Сама все робила, сама гуляла, сама уроки вчила, сама прибирала і їсти собі готувала і нічого. Питанням «нащо мене народжували на задаюся». Завжди могла себе розважити, багато чого придумувала, багато книжок читала, гарно вчилася. А зараз діти дуже не самостійні і постійно чекають, щоб їм заняття знайшли.
ViktoryjaG• 07 января 2024
Ответ дляStanyaC
Кому зручніше штучне вигодовування ?
Все подготавливается заранее, стоит вода в термосе и смесь, налил, насыпал 3 сек. Зато ребенок спит потом 3 часа. А с 3х мес и всю ночь. И днем от кормежки до кормежки.
И разницы нет, у меня первый на ИВ, даже здоровее и умнее второго, который на ГВ до 2х лет.
Ответ дляStanyaC
Кому зручніше штучне вигодовування ?
Та може комусь і зручніше, у купи жінок то лактостазт, то проблеми з прикладанням. Але ж для дитини однозначно краще гв.
Natalla_1988• 07 января 2024
І якщо саме Ви себе не рахуєте «одержимою», то яка різниця як інша людина Вам щось подає.
Чого б воно Вас чіпало?
Мама девчонок• 07 января 2024
Ответ дляStanyaC
Кому зручніше штучне вигодовування ?
Маю трьох дітей. Старша до 1 року на чисто грудному вигодовуванні. Була дуже неспокійна. Погано спала і мені не давала. Весь час на грудях висіла. Потім ще до 2 років пляшку по 7 разів за ніч просила, щоб щось попити.
Середню годувала до 9 місяців, але з такими проблемами, що краще б відразу перевела на суміші. По 2 рази на місяць мала мастити, які не проходили без антибіотиків. Стільки антибіотиків, як вона отримала з грудним молоком, то вже краще б була на суміші. Також мала була дуже хвороблива довгий час, найскладніше з трьох переносила інфекції.
Коли народила найменшу доньку, на 13 день знову почався мастит. На сімейній нараді вирішили переводити малу на суміш. З трьох дітей вона найкраще спала, була найспокійніша, менше чіпляла інфекції, коли була зовсім маленька.
Можливо, просто так співпало, але для мене дитина на суміші виявилась найлегшою у догляді.
Байрактарочка• 07 января 2024
ви просто хочете почути що ви краща.
але кожна мама краща для своєї дитини, в кожного своя норма виховання в залежності від виховання самої мами і її кругозору. не варто когось засуджувати, бо дуже швидко можна опинитися на чужому місці і зрозуміти на власному досвіді чому так, а не інакше
Виктория_1• 07 января 2024
Ответ дляAnnaOst
А что она вам на этот вопрос ответила?
Не вважаю це нормою, але меншій включаю мультики десь з 1.5 року. Я працюю, а мала то ходить в садок, то ні. Мені потрібна тиша для роботи. Розумію, що це моя провина. Зі старшим я значно більше займалась. Ще і все дитинство меншої припало на період війни, а це дуже стресово для мене, я розсіяна, плачу, злюся. Старший також через це страждає. Я майже нікуди з ними не їжджу. Грудьми годувала і годую дуже довго)