AniMaus• 07 января 2024

Як помститись коханці чоловіка

Ну що, покидаємось тапками?
Хочу помститись коханці чоловіка. Є парочка ідей, але вони на межі криміналу тому відпадають.
Хто що порадить? Банальщіну типу "прастить и отпустить" та чорну магію не пропонувати.
Рожки-да-ножки• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Боже, скільки тут тьоток , які готові терпіти приниження за секс і гроші .
Ви про дружину?

Нічний дожор• 08 января 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А вы дочь свою тоже учите, что раздвигать ноги перед женатым это ничотакого?
По-перше, перечитайте мій комент і спробуйте зрозуміти про що він. По-друге, не маю доньки
Дюймовочка• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
ні до чого, просто їй не пощастило
Не пощастило тільки Вам із гулящим чоловіком
Рожки-да-ножки• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
а що з нею робити? в мене таке вперше, я ще не досвідчена )
Скоро будете досвічченою, чого ви так хвилюєтесь, раза три відіб´єте, потім сам буде знати куди вертатись, як попруть, як пісічка надоїсть чужа.
Рожки-да-ножки• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
ні до чого, просто їй не пощастило
А вам як пощастило, пісюнчастого якого вхопили.
Нічний дожор• 08 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Ну не понимали и что? Человек задал конкретный вопрос и решил для себя
А нічого. А я виказала свою думку і що?
AmazingLady• 08 января 2024
Ответ дляНічний дожор
А нічого. А я виказала свою думку і що?
Ну так кому нужна думка не по теме вопроса
Байрактарна• 08 января 2024
Ответ дляничевока
Ну якщо ви за роки життя крім штанів нічого сумісного не нажили, то викиньте й забудьте. Але якщо жінка готова мститися, то там трохи більше ніж штани і набуто, і втрачено за сумісні роки.
Я не знаю какую это надо иметь железобетонную психику, что бы терпеть мужа - изменщика, ради комфорта, денег и дальше по списку.
Не стоит наше здоровье этого. Даже если любовь к мужу прошла, но вечно быть в тонусе- где он, с кем он, руки сами тянутся к телефону, уши превращаются в локаторы. Сама себя оцениваешь, та ну нафиг!
Там-тарарам• 08 января 2024
А коханка чоловіка мабуть вільна і незаміжня га відміну від нього. Тільки питання чому ваш бубочка який членом тикався в іншу жінку зовсім не прм чому?

Мусик Пусик• 08 января 2024
Забейте, вы уже отработанный материал. Все эти высеры в догонку с местью - жалкие попытки привлечь к себе внимание, которое вы прое*али
Чучело-Мяучело• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
ціль - випустити пар, не хочу екологічно це пережити. а ви знаєте анекдот про ’сильну’ ворону?
На развод подайте. Зачем вам вся эта срань?! Даже анекдот про ворону не оправдывает ваше состояние, вызванное дикой болью
После шести ни-ни• 08 января 2024
Ответ дляБайрактарна
Реально вы правы.я так 2 мес прожила с ним когда простила.это была мука,вечно в тонусе ,на стреме.живёшь уже с чужим ,все успокаивала себя что детям лучше,что деньги опять даёт,ремонт,авто чинит.но это только до момента как смогла заполучить его телефон в руки.и все .теперь пусть труднее ,беднее, но спокойствие,живу и улыбаюсь что больше не играю роль
Оце фіфа• 08 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Дівчата де ваша солідарність? Будьте серйозні це реально проблема . От написав би таке мужик на чоловічому форумі то всі б поспівчували ще бутилку запропонувати і багато рішень. Треба бути солідарним. !!!
А схренали? Тут конкуренция, как в курятнике
короткопамятна• 08 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ооо, тепер я зрозуміла, але в принципі здогадувалась, коли знайомі показують своє життя на виворіт, причина тому зазвичай не гарні і щасливі відносини. А спроба всим навкруги доказати, ось я щаслива, ось він любить мене і т.д.
Жаль що більшість жінок роблять перенос свого негативу на чужу людину, нікого не захищаю, а не на свого кабеля, хоча це захисна реакція.
Мужик есть мужик. Природу никто не отменял, но женщина должна хоть немного себя ставить на место другой прежде чем спать с ним, зная что у него есть жена. Лично я бы на такое не пошла, это чужая боль и чужие слезы.
короткопамятна• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Пусть лучше яйки любимому отрежет.) Виноват то кобелина в этой ситуации, как ни крути.
Если уж на то пошло, то виноваты все трое. Но ни одна нормальная женщина спать с женатым не будет. А он просто кобель, здесь я согласна.
Оце фіфа• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Виноваты оба. Как у Вас так интересно отвественность за отношения делиться?
Оце фіфа• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Вы сейчас о ком? О женах или любовницах?
Водійка хімарса• 08 января 2024
Похоронный венок отправьте ей с ее именем, и так на продолжении недели
Тётя Хрюша• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
дістанеться всім, але по черзі. Що робити з чоловіком я вже знаю ;)
На вже він на другий зверху сидить. А ви і далі рот йому підставляйте

Мальчун-задирун• 08 января 2024
Автор, мало очень информации для идей) она замужем? Вы с города или деревни? Сколько лет и кем работает? Какие с вашим мужем отношения?
миссДавеча• 08 января 2024
А любовница при чем? Она автору давала обещания?
Смажена полуничка• 08 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Без криминала? Зарегистрироваться на СЗ и мужикам давать её номер телефона))
Будете сміятися,а у мене так зробила Інтернет знайома мого чоловіка.
Коли він її заблокував,бо набридло слухати її брехню,вона знайшла мене в інстаграм,я працюю з людьми, тому і адреса і фото,і номер телефону є у вільному доступі.Вкрала звідти це все,і наробила повно аккаунтів у соцмережах, зареєструвалася на сайтах знайомств,і роздає мій номер телефону,адресу і таке інше.
Поліція нічого не може зробити вже більше півтора року,склад злочину є, переслідування і шахрайство,але мадам росіянка, живе у Самарі.
От так от.
Нічний дожор• 08 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Кому потрібні коменти тих, хто не розумію ні теми, ні інших думок))
Братья Капли• 08 января 2024
А чоловіка як наказали, чи мотня дома важливіша? Буде не ця, так інша, до чого тут коханка взагалі?
ША! я прийшла!• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
Так з чоловіка і почати треба! А то будете регулярно шукати варіанти помсти для черги коханок)
Смячиком• 08 января 2024
Пойти поставить свечку в церковь за ее здравие и прочитать молитву прощения. Без шуток. Увидите результат в течении месяца.
Тішуся неперетішуся• 08 января 2024
По собственному опыту…Как показала жизнь ставит все на свои места ,не буду писать подробности ,муж ушел к любовнице,все закончилось очень плохо,его уже нет в живых благодаря его зазнобе
AmazingLady• 08 января 2024
Ответ дляНічний дожор
Ещё раз - кому нужны комментарии не по теме
AmazingLady• 08 января 2024
Ответ дляБратья Капли
А вопрос был про чоловика? Или проблема с восприятием?
Хомо_сапиенс• 08 января 2024
А чому саме їй?
Чому не чоловіку зраднику???