Парова машина• 08 января 2024
Подарок мужу на ДР
Девочки, пишу ещё и чтобы немного отвлечься от ракет.Что Вы обычно дарите мужьям на ДР?
Парова машина
• 08 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Годинник нещодавно дарувала. І вишиванку.
Годинник смарт?
Зараз все скажу• 08 января 2024
Ответ дляПарова машина
Годинник смарт?
Ні, класичний механічний. З корпусом та ремінцем із дерева. З написом на задній кришці.
MacOS-ница• 08 января 2024
Ответ дляПарова машина
И так и так)
Из обычного бритву хорошую, инструмент, из необычного - закрывала его школьный гештальт - серьгу в ухо захотел
Парова машина
• 08 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Милий подарунок!
Парова машина
• 08 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Инструмент было бы здорово, но не знаю какой именно ему нужен
Парова машина
• 08 января 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Есть у меня задумка. Курс обучения на права на мотоцикл.
Оригинально)Его мечта?
Да, я блондинка!• 08 января 2024
Зазвичай торт печу. Він дуже чекає раз на рік)) все інше може купити сказав і щоб я не напрчгалась
MacOS-ница• 08 января 2024
Ответ дляПарова машина
Я ему 4 подарка делала бритва, перфоратор, шуруповерт и серьги.
Бритвой был не очень доволен - до этого бороду носил.
Серьги - сюрприз не ожидал вообще)
Перфоратор - заказывал на ремонт
Шуруповерт - сюрприз
Серьги - сюрприз не ожидал вообще)
Перфоратор - заказывал на ремонт
Шуруповерт - сюрприз
Бабка-байкерша• 08 января 2024
В цьому році буде плейстейшн, але в мене ще молодий, тому йому ще б погратись 😁
Парова машина
• 08 января 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Торт домашній це теж приємний подарунок)
Парова машина
• 08 января 2024
Ответ дляБабка-байкерша
В мене була така ідея, але у нас навіть телевізора не має, тому подумала не варто
Fashion_besties• 08 января 2024
Ответ дляNadine23
Я подарувала мультимейкер, там гриль, сендвічниця та вафельниця. Він у мене любить готувати.
«Він у мене»
Ви живете в разных квартирах и он к вам приходит готовить?!
Да, я блондинка!• 08 января 2024
Ответ дляПарова машина
Та да. Це не просто замовила оплатила забрала. Це півдня часу і треба душу вкласти
Бабка-байкерша• 08 января 2024
Ответ дляПарова машина
Ну тоді так, а так ще були варіанти катання на квадроциклах,картинг, ще у нас є заклад, де можна прийти зробити своє вино і поставити його на зберігання, і в любий момент прийти продегустувати) ну там можна сказати винодільня+ресторан, туди купляєш сертифікат і тебе всюди тягають, показують погреба,дегустація..вдоволі цікаво
Попразендовна• 08 января 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Торт з душею))
Fashion_besties• 08 января 2024
Ответ дляNadine23
Ваш кріпосний готує смачно?
AmazingLady• 08 января 2024
Подарила как то какой то модный дорогущий чай , перед войной дело было, да не почитала ничего о нем, а он ну настоящая полова, трава короче, так и лежит он . Надо хоть волосы им помыть что ли
Невгамовна шахиня• 08 января 2024
Наушники, кошелек, чехол на телефон, магнитную зарядку, повербанк.
Ліньки гуглить• 08 января 2024
Курс контраварійного водіння. Можна урок можна більше, дивлячись скільки у вас грошей. 1. Це цікаво. 2. Корисно. Дарувала давно, але чоловік і зараз згадає і користується . А взагалі ви ж краще знаєте свого коханого. Годинник, гаджети, якщо любить рибалку- то багато чого можна подарувати , улюблений вид спорту- і вже від цього відштовхуйтесь.
Пффф 100%• 08 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Это он мне дарит на свое ДР подарок
А Вы прям хитрая как я😂 я тоже всегда говорю, что косметика, украшения, вещи он покупает не для меня, а для себя. Если начинает сопротивляться, я сразу говорю: я могу и голая ходить, мне все равно, хочешь ? Ну вот, не хочешь, значит для тебя)
Автор, по теме, не подскажу, так как то что я дарю своему мужу- Вам скорее всего не актуально будет
Ольга-f5e3• 08 января 2024
Ответ дляПффф 100%
Ну манипуляция так себе. вы ж голой ходить не будете, а так позвиздеть
Пффф 100%• 08 января 2024
Ответ дляОльга-f5e3
А Вы всегда такая неадекватная, или только на советчице?
Ольга-f5e3• 08 января 2024
Ответ дляПффф 100%
’косметика, украшения, вещи он покупает не для меня, а для себя’
Бедный ваш муж..искренне ему сочувствую