Парова машина• 08 января 2024
Подарок мужу на ДР
Девочки, пишу ещё и чтобы немного отвлечься от ракет.Что Вы обычно дарите мужьям на ДР?
Да, я блондинка!• 08 января 2024
Ответ дляПопразендовна
Торт з душею))
Да. Бо коли готуєш бо треба смачно не виходить.
Царевна_несушка• 08 января 2024
Ответ дляПарова машина
В мене була така ідея, але у нас навіть телевізора не має, тому подумала не варто
Нінтендо світч або стімдек - телевізор не потрібен. Можна так грати
ПС до монітора можна підключити
Надежда наш компас• 08 января 2024
Ответ дляПарова машина
Оригинально)Его мечта?
Не мечта, но хотел бы кроссовый мотоцикл. А курс на права у нас стоит прилично.
ПлакалаВАвто• 08 января 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну тоді так, а так ще були варіанти катання на квадроциклах,картинг, ще у нас є заклад, де можна прийти зробити своє вино і поставити його на зберігання, і в любий момент прийти продегустувати) ну там можна сказати винодільня+ресторан, туди купляєш сертифікат і тебе всюди тягають, показують погреба,дегустація..вдоволі цікаво
З вином класна ідея! А де це таке, у якому місті?
Бабка-байкерша• 08 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Запоріжжя