Конфиденциальность• 08 января 2024
Вірите в багату та економічно сильну Україну. Хто її такою зробить?
виктория7аас• 08 января 2024
Ответ для4мама
АС в кінці вашого нікнейма - то анальний секс? Туди свої методички і пхайте.
Краще тихі американці ніж смердючі москалі.
Удалено администрацией...
Наталья557• 08 января 2024
Нет, не верю. Что нам мешало быть такой страной еще до войны? Сейчас вопрос стоит уже хоть бы выстоять и выжить.
Оксана-004e• 08 января 2024
Очередной срач, когда зеботы пытаются убедить нас, как все прекрасно, а будет еще лучше. Не согласные - усиленно банятся
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Не буду навіть читати після слів ’чим краще’.
Тим - що то цивілізація, а русня - це вічне гниле болото.
Але вам , ботам на болотах з вашими циферками буковками в нікнеймах , того не зрозуміти як тут кажуть ’в апрєорє’.
Трохи погвалтую ваш чебурахотранслейтор.
Дівчатка, цукерочки мої)Ви тільки погляньте ,який табун набіг,щоб нас розірвати)Тут тобі і Зеленський поганий,а Порошенко зовсім гімно))Любі мої,до цих двох президентів ще були люди)І от вони заклали все гімно ,що ми маємо зараз))Але ж за яника шапкокрадія так не платять?)
Оксана-004e• 08 января 2024
Ответ дляVIP -персона
Я Вас понимаю,мы от линии фронта 7 км.Раньше хотя бы по поселку гуляли ,а сейчас совсем не выходим.За бизнес молчу и понимаю,что его уже я не подниму.
Тоже самое. Но мне тут доказывают, что я побиралась и нет предпосылок для упадка бизнеса
Ответ дляАтрика
Я не дуже люблю зелених, терпіти на можу шоколадного, але так - вони обидва заручники системи, яку нам у спадок залишили наші баби/діди і батьки. І наша справа - щось трохи цивілізованіше залишити нашим дітям. Тому - жодних політиків з минулого - так, як би не було слизько і страшно, але протоптувати нову стежку до вершини. Бо та, стара стежка веде у прірву.
Оксана-004e• 08 января 2024
Ответ дляVIP -персона
Ну если логически мыслить,то олигархи придумают.Лично я думаю,если уедет почти все трудоспособное население,то завезут мигрантов.Но опять же,это мое мнение.
А у нас есть рабочие места для мигрантов или мы им пособия будем платить?
Ответ для4мама
Так!!!Я з Вами!япо. Всій моїй повазі до Пороха (скоріше до Южаніної та Гройсмана), при моєму визнані Зеленського,вважаю ,що майбутнє за іншими.
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
В нас в Україні майже так і було все, поки не напала парашка. Кончена, дика орда, де голодні діти, пенсіонери, самки вбивць з немовлятами чавляться в натовпі за жменькою солодощів.
Коаїни де хороше життя, не нападають на інших , щоб силою затягнути у своє болото.
Вони навпаки нікого до себе приймати не хочуть, або дуже вибірково приймають, бо їм ітак добре.
виктория7аас• 08 января 2024
Ответ дляtetnes
Стесняюсь спросить, откуда такие познания про СБУ и Кабмин, Генштаб и бэйджики? Пришли с нами поделиться секретной информацией? Так и не поняла от Грэма Грина, Толика или вахтеров времен Азирова ваши познания)
Удалено администрацией...
Leeloo_aloha• 08 января 2024
Ответ дляlilu1990
Корупціонери Гринкевичі чи як там їх усі у вишиванках щирою українською мовою лепечуть
По завітам Фаріон. Згідно її методички вони справжні українці
Не те що якісь російськомовні східняки в окопах. (Сарказм)
Поки ми будемо дивитись на мову і кількість вишиванок як ознаку патріотизму, далеко не заїдемо
Удалено администрацией...
виктория7аас• 08 января 2024
Ответ дляtetnes
Генерал Толик это ваш однокурсник или Грэма Грина.
мой конечно
Наталья557• 08 января 2024
Ответ дляVIP -персона
Они то завезут. Вопрос лишь в том, что это будет за население. Вы же понимаете, что нормальные к нам не приедут. В основном это будут необразованные и стремные люди, которые больше будут создавать проблем чем пользы. Вот и обидно, что наш цвет нации будет на кладбище, а приедет непонятно кто
Ответ дляАтрика
В мене старшим дітям 20 і 23 роки - мене тішить що вони, їх друзі - це зовсім інша ментальність. Можливо не у всіх, але у переважної більшості. А покоління менших дітей, 10-13 - це взагалі інша планета. Я вірю, що це - кардинальних злам свідомості.
Ми не хотіли вірити, що після розвалу совку має змінитись три покоління доя формування Нації. Але вочевидь це так.
Ото моє покоління і старше, не дивлячись на тисячі смертей, ракети, геноцид, ще продовжує совкодрочерство. Це тупикова гілка еволюції. Майбутнє за поколіннями 2000+
E-n-t-o-n-i• 08 января 2024
Ответ для4мама
В нас так все і було поки не прийшли москалі.
Де так було???
Ответ дляСhanelKa
Ми
Більше не має кому
Я могу воспитать только собственных детей...
И я не могу гарантировать что они не покинут Украину когда вырастут.
То что действительно бы помогло - самоустранение от участия в будущих выборах тех, кто голосовал за Зеленского руководствуясь принципом ’хотьпоржем’ и осознал, что этот лозунг был рассчитан на лохов и раз уж он им отозвался, то...
Ответ для4мама
Але наше покоління виборює свою волю...Ми можемо тільки допомагати та молитися!!!старший військовий,менший таж погрожує,що буде як тато!)