Конфиденциальность• 08 января 2024

Вірите в багату та економічно сильну Україну. Хто її такою зробить?

4мама• 08 января 2024
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Ору в голосину🤣🤣🤣
Якщо що то я чи не щодня замовляю доставку піцци та суші 🤣🤣🤣
4мама• 08 января 2024
Ответ дляАтрика
Що?от що це було тільки що?
Ще одна раша методичка.
Але ж файно як. Усе найкраще і одразу. Напевне зовсім фігово в них справи йдуть.
Я прям чую вий - хахлииии.
4мама• 08 января 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Де так було???
В Україні.
Атрика• 08 января 2024
Ответ для4мама
Ще одна раша методичка.
Я прям чую вий - хахлииии.
Знаєте,боюся зурочити...яможе вже агонія?Ну от відпрацьовують останній фубль?
4мама• 08 января 2024
Ответ дляАтрика
Давайте так,у вас в методичкпх є таки варіанти відповідей,щоб дійшло до малоумних:хуйню пишете! Все,готова до бану!!!
Підтверждую!
4мама• 08 января 2024
Ответ дляАтрика
Але наше покоління виборює свою волю...Ми можемо тільки допомагати та молитися!!!старший військовий,менший таж погрожує,що буде як тато!)
Бережи Боже наших усіх Захисників 🙏🙏🙏
E-n-t-o-n-i• 08 января 2024
Ответ для4мама
В Україні.
Ага)))))
ХВонарі, з´їзди та веселі улибчіві мєнти)))
Ну і дороги гарні то ващє ...
sky-labs• 08 января 2024
Ответ дляАтрика
Дівчатка, цукерочки мої)Ви тільки погляньте ,який табун набіг,щоб нас розірвати)Тут тобі і Зеленський поганий,а Порошенко зовсім гімно))Любі мої,до цих двох президентів ще були люди)І от вони заклали все гімно ,що ми маємо зараз))Але ж за яника шапкокрадія так не платять?)
Мне никто не платит....
Куда пройти за оплатой?
А то задаром против последних двух пишу, может хоть на донаты всу заработаю
4мама• 08 января 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Ага)))))
Ну і дороги гарні то ващє ...
Так. Усе це було. В реальності більшості людей.
E-n-t-o-n-i• 08 января 2024
Ответ для4мама
А ви де живете? В якому місті?
виктория7аас• 08 января 2024
Ответ дляАтрика
Де,яким чином,яким законодавчим актом про пільги були в Україні преференції для США?
Удалено администрацией...
Женя-bc6e• 08 января 2024
Ответ дляОксана-004e
Потому что вы не фоп, а бот, по этому и не видите связи. И сама себе лайк поставила
У вас щось із логікою)
Лайки я собі не ставлю, навіть не бачу їх) то певно якісь з андроїдів тільки
Kalinaira• 08 января 2024
Ответ дляАтрика
Що?от що це було тільки що?
то то було ото то
4мама• 08 января 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
А ви де живете? В якому місті?
Там де наш батько Степан Андрійович народився.
Атрика• 08 января 2024
Ответ дляsky-labs
Мне никто не платит....
Куда пройти за оплатой?
Дякую, дякую шановні ц опонента,що Ви в рішили поспілкуватися щодо розвитку України
виктория7аас• 08 января 2024
Ответ для4мама
Не буду навіть читати після слів ’чим краще’.
Тим - що то цивілізація, а русня - це вічне гниле болото.
Але вам , ботам на болотах з вашими циферками буковками в нікнеймах , того не зрозуміти як тут кажуть ’в апрєорє’.
Трохи погвалтую ваш чебурахотранслейтор.
а вам это и низачем вы свалите или уже свалили за кордон и внедряйтесь в их цивилизацию если вас допустят без нормального диплома и языка
Allize_di• 08 января 2024
Ответ дляviter33
У вас оточення - або розумово обмежені, або бідні або ’2 в 1’
Із знайомих - всі, хто хотів виїхати - вже виїхали протягом 2022
Більшість повернулися
Правда. відносно спокійний регіон
Якщо люди не дають хабарі щоб виїхати, то вони розумово обмеженні?
Атрика• 08 января 2024
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
У вас понос головного мозку.Ще раз,баньте мене.Всв Ваші дописи є проплачене іпсо
sky-labs• 08 января 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Удалено администрацией...
’Разделенное царство падет, объединенное царство победит’
E-n-t-o-n-i• 08 января 2024
Ответ для4мама
Ів-франківська обл?
І що? У вас все так як в тому пості?
Треба поїхати подивитися на цей едем)
4мама• 08 января 2024
Ответ длявиктория7аас
Це у вас на болотах ні дипломів, лиш один сраний язик. В нас кожна дитина від народження білінгв, а з 5 років вже третя иа четверта мова вивчається.
Атрика• 08 января 2024
Ответ дляsky-labs
Мне никто не платит....
Куда пройти за оплатой?
Давайте так,починаючи з 2014 року економікав Україні є в режимі ручного керування,бо у нас війна..Ви згодні?
4мама• 08 января 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Ів-франківська обл?
І що? У вас все так як в тому пості?
Треба поїхати подивитися на цей едем)
Ви уважно читали? Було до приходу дегенератів з війною. І з кожним віком все краще і краще ставало, всупереч і шоколадним і зеленим.
Атрика• 08 января 2024
Ответ дляsky-labs
Мне никто не платит....
Куда пройти за оплатой?
Додам далі,розуміючи ,що у сраськи є набагато більші ресурс,пона(сраська) імпоеминтувала і в органи управління,органи виконавчої влади в в економічні інститути своїх членів(хуїв,щоб їх Бог пеклом нагородив)
E-n-t-o-n-i• 08 января 2024
Ответ для4мама
А що з приходом сталося в ів-фр обл?
Дороги , з´їзди, тротуари і фонарі мали ж залишитися.
sky-labs• 08 января 2024
Ответ дляАтрика
За деньгами куда приходить?
Я оптом, сразу за троих - мне и Янык не нравился никогда!

Более того, считаю что должность президента можно без малейших потерь упразднить
виктория7аас• 08 января 2024
Ответ для4мама
Ору в голосину🤣🤣🤣
Удалено администрацией...
Атрика• 08 января 2024
Ответ дляsky-labs
За деньгами куда приходить?

На вулицю Володимирську)))Так і кажіть,прийшла за грошима)))
sky-labs• 08 января 2024
Ответ дляАтрика
Функция редактирования работает... и даже дольше чем раньше

Общение с вами будет сложным из-за очепяток..
4мама• 08 января 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
А що з приходом сталося в ів-фр обл?
Навіть трохи побільшало. Доріг, ліхтарів, електротранспорту, насамперед комунального .
Але не без нюансів. По блекауту минулого року наша та Закарпатська області найменше світла мали. Але цього року вже бачу все більше і більше приватних СЕС.