Я супер-пупер• 08 января 2024
А слабо прямо сейчас устроить проверку транспорта в Киеве?
Или сгоревшего троллейбуса на трое мало?
Посудомойка• 08 января 2024
Ответ дляУхахайкина
Так - так. Кличко, як мер до проблем міста не має ніякого відношення. Він тільки за все гарне сквери і мостики
Мостики очень качественные,
Ухахайкина• 08 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
А ви не знаєте, чиї зелені шмарклі по районах розмащені? Чи прикидаєтесь?
А хто листи писав з рекомендаціями призначити цих людей на посади в районах?
Малинка• 08 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Таке упомінать тутечки не можна.
Зелені шмарклі, то святі штани і кросівки
Аристократка-тунеядка• 08 января 2024
Причиною займання тролейбуса у Києві на Троєщині стало коротке замикання
Відповідний акт правоохоронцям надала ДСНС, повідомив речник поліції Києва Грищенко.
КокошинЭль• 08 января 2024
Ответ дляУхахайкина
Розкажіть що по метро на Виноградар, безбар´єрністю, забудовою міста?
Я живу рядом. И этот срач, который они развели ради бетонного гетто, вырубив огромные зеленые площади, лицезрею теперь каждый день.
Но эти спи..ные деньги не самое страшное. Самое страшное, что это гетто врезали в старющие коммуникации, которые никто не чинит, а только латает. Оно все скоро рухнет и потечет.
Ухахайкина• 08 января 2024
Ответ дляКокошинЭль
Виноградар?
ПочтальЁнша• 08 января 2024
Ответ дляУхахайкина
Він вже 10 років мер, тому тупо валити все на папєрєдніков
А я не валю. Я порівнюю. А вам очі позакривало? Чи може ви ще в пелюшках були 10 років тому і не пам´ятаєте в силу свого юного віку?
КокошинЭль• 08 января 2024
Ответ дляУхахайкина
Виноградар?
Он самый.
Скоро на лодочках будем плавать мостик стеклянный смотреть.
ПочтальЁнша• 08 января 2024
Ответ дляУхахайкина
Ми з вами?
Ухахайкина• 08 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
І я порівнюю. І просто в шоці від стану міста. Тільки трц та новобудови, які пов´язані з мером та його оточенням.
ПочтальЁнша• 08 января 2024
Ответ дляУхахайкина
Дивно тоді. З ким порівнюєте?
Українська зірочка• 08 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Якби не цей найсвятіший, як ви виразилися, то нам би уже жаба цицьки дала
І що він такого видатного зробив?
Українська зірочка• 08 января 2024
Ответ дляМалинка
Бо саме він дав команду видати зброю у 22, а не о ті ваєнкоми зеленого розливу
Це не компетенція Кличка. Для цього створювались ОВА
Ухахайкина• 08 января 2024
Ответ дляМалинка
Він до цього не мав ніякого відношення
Малинка• 08 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
А команду на видачу в Києві дав саме він.
На моей памяти пару раз замыкало в старых троллах (совсем старые или к-рые еще Южмаш собирал), важно, чтобы сразу заметили пламя и остановили машину. Если повезет - реально затушить, а потом или починить или на запчасти. Это дело житейское, не дай Бог и в авто бывает. Проверять регулярно, конечно, надо.
Еще хуже состояние металла в старых троллах и трамваях. Видно по фото после ДТП в каком он состоянии. Списывать не списывают, ездят до упора.
Українська зірочка• 08 января 2024
Ответ дляМалинка
Не видумуйте. Міський голова - цивільна посада і він просто не має права розпоряджатися військовою інфраструктурою.
ПочтальЁнша• 08 января 2024
Ответ дляМалинка
І організував ТРО, готувався до нападу, коли зелені гукали на шашлики
Що ви ліпите ’рукаліцо’. Правда очі коле?
Ухахайкина• 08 января 2024
Ответ дляМалинка
Ні, не давав. Це не його повноваження і компетенція.
Здається, це було ініціативою МВС
КокошинЭль• 08 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Дуже недолугі казочки розповідаєте
Малинка• 08 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ага! У день 24лютого, коли вєлічного говнокомандувача після Жулян на кордон відвезли.
СирОжино пирОжино• 08 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Ага, то лі дєло Льоня космос! Правда?
Кстати он провел канализацию в Новобеличи,там моя мама живёт в чд.Так бы и жили с ямами до сих пор если бы не он.
ПочтальЁнша• 08 января 2024
Ответ дляКокошинЭль
Дуже недолугі казочки розповідаєте
Ви, пані, звідки пишете?
КокошинЭль• 08 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Ви, пані, звідки пишете?
Я там вище вже писала, можете подивитися. З району, який цей ’мер’ просто вбив за останні 10 років!
ПочтальЁнша• 08 января 2024
Ответ дляКокошинЭль
То де ви були, коли Кличко відкривав тро, моніторили ціна на шашлик? Чи хто по вашому це зробив?
Малинка• 08 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Правда не коле їм. Правду зелений марафон замовчує.
А от, як Штати не дадуть для Петріотів ракет, і вони стоятимуть пусті, то зелене боневтікло з шоблою відкриють інфопростір і для опозиції.
Українська зірочка• 08 января 2024
Ответ дляМалинка
Чим Ви читаєте? Це компетенція голови ОВА. Не Кличка і не говнокомандувача.
КокошинЭль• 08 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Навчіться для початку нормально писати, без тупих штампів, потім поговорим. Як барани вже з тими шашликами...
Малинка• 08 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ви ова від кмва відрізняєте?
Ухахайкина• 08 января 2024
Ответ дляКокошинЭль
Там у людей паралельна реальність, де цивільна людина могла організувати щось військове