Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 января 2024

Питання до мам )

У мого сина день народження скоро , 2 роки . Не можу придумати щоб йому подарувати. Розумію що зараз війна в країні , але це моя дитина в якої вкрали щасливе дитинство. Підскажіть максимально корисні речі для дитини 2 роки
Valechka-mk• 08 января 2024
А зачем ребенку полезные вещи?
Детям подарки для удовольствия.

Игрушки, книжки - на любой вкус и кошелек.

Омлетик• 08 января 2024
Ответ дляValechka-mk
А зачем ребенку полезные вещи?
Детям подарки для удовольствия.

Детям более старшего возраста можно дарить полезные вещи. А вот 2-летнему ребенку больше понравятся игрушки
Кукарачка• 08 января 2024
Самокат, беговел, електромашина или скутер (на пульте или без), машинка на радиоуправлении...
ЯяяКакаджамбо• 08 января 2024
У ребенка двух лет ничего не украли. Ему в этом возрасте нужны только родители.
ЯяяКакаджамбо• 08 января 2024
Дарите то что ребенку нравится. Мой ребенок фанател от Героев в масках, поэтому был в восторге от фигурок из мульта. Самокат, Лего блоки для малышей, толокар, машинки или что любит.
барабанщица• 08 января 2024
Моїй 1.10, на новий рік подарували величезний самоскид, в який дитина влазить сама. Вона дуже задоволена))))
Гадаю_По_шнуркам• 08 января 2024
А що ваш син обожнює?
Моя собак любить, то дарували якісну мʼяку собачку на повідку,ходить,пісеньки співає) доску сортер ще, дуже активно складала місяця 2 ,потім набридла. На новий рік подарували іграшки, то донька майже не звертає уваги на них. Із корисного дитячу постіль на новий диван їй подарували, сподобалось)
Ще піжами різні можна ,тапки, розвивашки всякі, машинки

Мамзелькіна• 08 января 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
не перевелись ще на Порадниці адекватні користувачі
Yull• 08 января 2024
Машинки Bruder, крепкие и качественные. Конструктор mega blocks.