Калинові вуста• 08 января 2024

Ви б пішли на робочу спеціальність?

Працюю у міській раді звичайним спеціалістом, без знайомства, з восьмої до пʼятої, часто залишаюсь після роботи, працюю у суботу.
Отримую коли менше(15-17), коли більше(22-25), у середньому 20-22 тисячі виходить.
У грудні попереджали що будуть скорочення, тепер розмови про зменшення зарплати, обіцяють 10-12 тисяч в руки, при цьому ніхто не каже шо роботи стане менше. В мене ще й посада декретна, у будь який момент можуть попросити, цьогоріч відпустка у дівчини закінчується, вона хоч і за кордоном, але ж ніхто їй не заборонить вийти на своє місце.
Місто маленьке, в райцентрі теж роботи немає, їздити в Київ на роботу довго, хоча люди їдуть.
Сьогодні побачила вакансію на виробництві, що поруч, водієм навантажувача, чоловіків забрали, тому жінок запрошують, працюють по графіку (день/ніч/два дні вдома), навчають, обіцяють двадцять тисяч, але не зрозуміло чи це в руки чи це до оподаткування.
Думаю, може ну його все, нащо чекати поки звільнять якщо можна піти вже зараз і мати стабільний дохід, ще й підробляти можна буде.
Ви б пішли?
Результат:
вже голосів: 72
40 (55.56%) Сиділа б на своїй роботі
27 (37.5%) Пішла б
4 (5.56%) Результат
1 (1.39%) Свій варіант у коментарях
Не люблю натовп• 08 января 2024
Да почему нет?!

Бутербродница• 08 января 2024
График по 12 ч.?
Зашла на 5минут• 08 января 2024
Так
Хвець-тець• 08 января 2024
попробуйте позвонить и все поузнавать. обязательно спросите, прийдетмя ли вам работать с тяжестями, например, подтаскивать груз к вилам. или только управлять манипулятором.
максимально подробно спрашивайте.
и про само трудоустройство. официалтно не официалтно, чистыми или грязными . сколько часов смена. ТЕМПЕРАТУРА в помещении
автор Калинові вуста • 08 января 2024
Ответ дляБутербродница
График по 12 ч.?
Так, денна зміна, нічна зміна, потім два дні вдома
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2024
Збити собі циркадні ритми? Ясно, що люди працюють і так, але б не йшла без крайньої потреби.
КоКоКоКоКоКо...• 08 января 2024
Работаю уборщицей, раньше на фасовке, но тяжело. Думаю пошла бы

Ламборджини• 08 января 2024
Так, якщо впевнені у виробництві.
Ваша міськрада - болото, без перспектив і з ризиками. Не бачу чому за неї треба триматися
автор Калинові вуста • 08 января 2024
Ответ дляХвець-тець
максимально подробно спрашивайте.
Я там була у цеху, колись хотіла економістом туди влаштуватися, то мені екскурсію робили, температура норм, не холодно, і не жарко, працевлаштування 100% офіційне
Зубная фея• 08 января 2024
А що за праця вночі? Комендантська відсутня? Я б не йшла. Скоріш за все робота на складі й там холодно, брудно. Й графік для мене не підходящий
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2024
Ответ дляЛамборджини
Так, якщо впевнені у виробництві.
А яка перспектива в водія навантажувача?
автор Калинові вуста • 08 января 2024
Ответ дляЗубная фея
Водій навантажувача де по-вашому має працювати, не в цеху?
Valechka-mk• 08 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ночные смены это всегда стресс и вред для здоровья. И какие перспективы? И дальше будете ниже и ниже спускаться?
Ламборджини• 08 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Хз. Мабуть, теж небагато.
Але:
- посада недекретна
- скорочення штату немає
- графік зручніший
- навчиться на навантажувачі, далі легше оволодіти авто. Передбачаю, що попит на жінок на ’чоловічі’ спеціальності буде зростати. І оплата, відповідно, теж
Пупуговка• 08 января 2024
Я бы пошла. Новые навыки никогда не помешают. В Европе очень много женщин на загрузке фур.
Пошаманю• 08 января 2024
Ответ дляЗубная фея
А чого на складі холодно і брудно? Це ж не холодильники. А для багатьох товарів склади повинні опалюватися. Бруд - це пилюка.
автор Калинові вуста • 08 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Тут дуже тяжко з роботою, в мене двоє дітей і оренда квартири, я на 10 тисяч не потягну
Алесс• 08 января 2024
Вночі тяжко. День отсипний пропадає. Один вихідний потім.
Якби тільки вдень,я б пішла. Дивіться по собі,як переносите ніч без сну
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2024
Ответ дляЛамборджини
Хз. Мабуть, теж небагато.
Але:
- посада недекретна
- скорочення штату немає
- графік зручніший
Нічна зміна - це далеко не зручніший графік.

Хвець-тець• 08 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
это не главный вопрос) . перечитайте остальные
Все будет, но потом• 08 января 2024
Ні. Я б на таке не пішла.
Ламборджини• 08 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Кому як.
Моя свекруха пропрацювала з нічними змінами 50 років. Ні на що свою роботу не проміняла би.
Лорка-хлорка• 08 января 2024
Я думаю, якщо стан здоров´я дозволяє, то йдіть. Я б пішла з вашими вводними данними. Ви будете в спец формі, її видають. І постійно активно руками працювати сидячі в погрузчику, тому холодно вам не буде.
Скоро_вчера• 08 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
Автор, серьезно. Может вам лучше выехать из страны на социал, в ту же Германию? Судя по всему вы в разводе, дети еще относительно маленькие и муж платит алименты практически в виде дули с маком. Я права?
автор Калинові вуста • 08 января 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Хлопцям 12 років, чоловік помер у 2019 році
Love_Love_Love_• 08 января 2024
Залежно які умови праці, опалення, кондиціонери і тд, це по перше.
По друге що дуже і дуже важливо, чи не вийде так що вам доведеться « інколи» піднімати щось руками, а так все ок, можна йти, пів світу так працює
Ну і нічні зміни це складно
МадамОхмури• 08 января 2024
Автор, работа нормальная, приличная. Мужская специальность лучше, чем иногда встречается женский гадюшник.
Я бы стремилась к тому, что больше нравится. Это вам виднее.
И стоит уточнить у работодателя условия работы, нужно ли поднимать тяжести, температуру помещения, адекватность коллектива (не толпа пьяных мужиков) и оплату, подходит ли вам
Однозначная• 08 января 2024
Жирненькая у вас зп для обычного специалиста в гор совете). Если что- я работала в гор совете, моя кума в обл. И даже в обл у обычных таких зп нет. Не то, что в гор...
Скоро_вчера• 08 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
Просто сегодня была тема с похожими вводными данными, видимо спутала. Там тоже дети, аренда, не стабильный заработок и все взвалилось на одни хрупкие плечи, которые очень устали.....
автор Калинові вуста • 08 января 2024
Ответ дляСкоро_вчера
То не моя