Із нещодавнього бачила ’ Богдан Зиновій Хмельницький ’ та ’ Вогнем і мечем’. Хочу шось подібне , де буде про козацтво, про українських дівчат, побут ,культуру і тд.
Tasya-Natusya• 09 января 2024
В моє дитинство по УТ-1 крутили якийсь дивний фільм про козаків, 80% часу вони сиділи біля вогнища і щось розповідали, 20% були якісь марення, спогади. Я би той психодел зараз передивилася, але назву не знаю. Чорну раду ще пам´ятаю.
bespe4na_mavpa• 09 января 2024
Понравились вам эти фильмы? Как думаете, насмотренному подростку будет интересно?
Tasya-Natusya• 09 января 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Не впевнена. На той час, 2000-2001 рік мені Вогнем і мечем були норм, батальні сцени непогані, любовна лінія зайва і недолуга,але фільм більше польський, тому козаки швидше варвари і негативні герої. Плюс зараз, ті ж батальні сцени набагато яскравіше знімають, взяти наприклад новий фільм Наполеон.
Ответ дляHarmony2607
Тарас Бульба)
Сказали шо він проросійській, знімав радянський режисер , я його дивилася у шкільні роки, сподобався , але там шось не те саме в задумі