Малявка ще та• 09 января 2024

Телефон, якщо зараз брати

Вискажіть будь ласка свої думки стосовно: якщо купляти зараз телефон новий на заміну старому, бюджет 25-26 тис. Який би ви собі взяли?
Дівчина 21 рік.
Хвильоватиша• 09 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
Чому офіційно не ввозяться? Який піксель? Ви задоволені?
Назва Pixel.
Задоволена, то не те слово) Літає просто. Користуюсь більше 2х років.
Обирала між ним і айфон. До цього були СоніЕріксони і останній Сяомі (мрак).
Pixel на Андроїді. Так званий, чистий андроїд.

Чому не завозять офіційно не знаю)
Вилосипедниця• 09 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
може там десь і самі айфони по 10 000 грн продають, а я лох за 30 000 купила?
У вас такий дивний сарказм) Ви ж розумієте, що за 1000 грн це не оригінальний чохол? Так як на оф.сайті він коштує 49 дол. А за 1000 грн такий самий, як і за 200)) Я вище написала, який я купила за 1000, це просто жах.
задумчивая мордочка• 09 января 2024
Ціни на скло
Водійка хімарса• 09 января 2024
Ответ дляВилосипедниця
мені подобаються мої, скарг не маю)
Вилосипедниця• 09 января 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
А це ніяк не впливає, що інше різних марок.
Вам тут зараз понаписують захмарні ціни на скло і чохли. Ніхто не купує скло по 1500грн. Таких навіть цін немає 🤣
Ціни є)) мені пропонували за 1500 якраз)) ТехноЇжак. Я купила за 450 на іншому лотку з гарантією на 6 міс
Хвильоватиша• 09 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
А, ще +.
Плівка/скло на нього додаткове непотрібне)
Як і чохол.
задумчивая мордочка• 09 января 2024
Ціна на чохол
Вилосипедниця• 09 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
а доставка скільки з алі сюди?))
Скільки чого? По вартості чи часу? Безкоштовно за місяць)
Николай-b526• 09 января 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Скло 200-300грн в будь-якому лотку.
На Алі скло по $1. На Олх по 100грн.
Чохол також 200-300грн. На Алі класні по $3-5
Без лоха і життя знаєте ….
стекло уже никто не клеит пленка на али 50 грн, чехол 200 самый расчудесный, как и зарядка от 100 до 500 до беспроводной.... то точно
задумчивая мордочка• 09 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
а доставка скільки з алі сюди?))
Зазвичай безкоштовна. Максимум $1
задумчивая мордочка• 09 января 2024
Ответ дляВилосипедниця
Купуйте хоч по 3000.
Ціна йому 50грн
Водійка хімарса• 09 января 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ціна на чохол
тоді звідки така космічна різниця варотсті на все це в тому клятому ябко, цитрусі? жах який, у мене зараз почнеться пердечний сриступ...
Фокус-Покус• 09 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
Ой дівчата почитала, ми не зможемо стільки додати, сума в старпості то потолок.
І у неї нічого немає еплского...ноут, навушники - то все іншої фірми.
Poco f5 pro 512 gb
У мене такий) я довго обирала і задоволена
Але у мене в пріоритеті була пам´ять/ батарея тому якщо вам не принципово, інший можете обрати
Фокус-Покус• 09 января 2024
Піксель теж бомба
Але мінімум треба 256 ГБ краще 512 тому там дорожче буде
задумчивая мордочка• 09 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ви купуєте товари з Китаю по накрутці.
Оригінальні чохли коштують дорожче.
Ви тупо платите перекупам за те, що могли замовити самостійно за копійки
задумчивая мордочка• 09 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
На аксесуарах завжди була нереальна накрутка
Менее Более• 09 января 2024
Ответ дляФокус-Покус
Poco f5 pro 512 gb
У меня Poco x5 pro 256 Гб. Не понравился особо, как тот же сяоми +-. Это их дочерняя компания
Менее Более• 09 января 2024
Девочки, напишите модель Pixel, хочу посмотреть
Хвильоватиша• 09 января 2024
Ответ дляФокус-Покус
Піксель теж бомба
Чому 256 мінімум?)У мене 5й 8/128 - чудово працює.
задумчивая мордочка• 09 января 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ой, ну давайте не будемо)) я свій самсунг s21 замінила на iphone 15pro, піддалась, скажемо так. І не можу зрозуміти, навіщо це все мені було, так як поки що прям аж таких переваг не бачу. Самсунг залишила другим телефоном, йому майже три роки. Єдиний там мінус на зараз, трохи просів акумулятор. Так і тут, я впевнена, буде така сама ситуація. А селфі в айфоні - це взагалі жесть((
Селфі у 15 чудове.
Просто в самсунг купа фільтрів. Завдяки яким дівчата гарніше, ніж є насправді.
Тому боляче вертатися з apple до реальності
Менее Более• 09 января 2024
Ответ дляХвильоватиша
8/128 Гб я забила под завязку в прошлом телефоне, мне 128 Гб мало
Хвильоватиша• 09 января 2024
Ответ дляМенее Более
Так в залежності, що вам потрібно)
У мене 5й. Але брала саме цей ч/з розмір, бо хотіла, щоб невеликий був.
Хвильоватиша• 09 января 2024
Ответ дляМенее Более
Чим?
У мене Сяомі забився (хоча норм по пам´яті був), але ч/з якісь системні файли. Так психувала, бо тупив безбожно) У Пікселі цієї фігні немає.)
Сколько_мне_лет?• 09 января 2024
Автор, а не розглядали можливість їй запропонувати обрати?
Так і сказати, люба доню, хочемо тобі подарувати телефон. Нам обрати самостійно чи ти обереш в рамках бюджету? Може вона там вже давно хоче якийсь а ви не в курсі
Менее Более• 09 января 2024
Ответ дляХвильоватиша
Чим?
Фото, видео, книги, всякая фигня. Мало места оставалось
автор Малявка ще та • 09 января 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Думали над цим.....дуже хотілося сюрприз їй зробити. Але ще розглядаємо цей варіант .... Думаємо, просто вона не очикує на такий дорого вартісний подарунок. Бо по грошам у нас середнячок по життю. Ще думали над варіантом, типу обрати конкретну модель - їй показати, сказати, що хочемо зробити тобі такий подарунок. Але якщо ти хочеш дорожчу модель - можеш свої добавити. І купимо. Ну це якщо будем вагатись - який купити.
Так не піде? Погана ідея?
Сколько_мне_лет?• 09 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
Так не піде? Погана ідея?
Якщо в такому руслі, то тоді можна взяти і купити той, що оберете, просто незадовго до дн. Якщо вона ходить зараз зовсім зі стареньким, то думаю вона буде в захваті.
Просто коли будете дарувати – це від нас сюрприз, будемо раді якщо тобі сподобається, але якщо ти хотіла якийсь інший ми можемо обміняти в рамках бюджету
Тут і сюрприз і можливість відходу їй залишаєте
Я думаю, що все їй сподобається. Всі телефони плюс муніс схожі, питання в тому як тримає батарея, швидкості та камері
Я впевнена що ви оберете класний, у вас чудовий бюджет
автор Малявка ще та • 09 января 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дякую! Але ще відкрита до порад на модель. Д.н. в кінці січня.
Дівчата, нуж бо діліться, який би купили і чому. Бо боїмося купити фігню ну тобто, що за такі гроші можна купити кращій ніж ми наприклад виберемо.
Фокус-Покус• 09 января 2024
Ответ дляХвильоватиша
Пам´яті мало😵‍💫
Система тільки 30, ГБ займає )
А для дівчини...
У мене 128 ГБ забилось за 2 місяці )
Сколько_мне_лет?• 09 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
Я особисто по моделям не підкажу, у мене айфон, тож не дуже розуміюся на самсунгах і тд. Пішла на розетку дивитися що там є і ще ідея зʼявилась – сертифікат на ту суму, що ви розраховуєте і хай іде собі обирає чи докладає
Може вона обере подешевше і ще фен там, не знаю
Загалом, це до купи ідей вам)