Дівчата, ви все знаєте ) тому питання до вас. Маю досить неприємну проблему зі здоровʼям чоловіка. Він має досить сильну прогресуючу аритмію. Проходили обстеження та лікування в кардіологічному дитячому центрі на Іллєнка в Києві у адекватної лікарки. Лікування та операція результату не дають . Про що нас відразу попереджала вона і лікар хірург. Питань до кваліфікації не маємо. Просто дуже хотілося б поспілкуватися ще з якимось лікарями, які мають досвід саме в цій сфері. Бо, як виявилось, аритмолог - це доволі рідкісна спеціальність. Може маєте якихось перевірених лікарів ?
Ответ дляСовбез
Стражеско или институт сердца обращались?
Ні, відразу нам порадили Дороніна. Це лікар аритмолог. Він приймав тільки там
Марс атакует• 09 января 2024
Плюс за Грицай. В моєї дитини кардіостимулятор, тому я знаю. Там ще Житинський Євгеній Валерійович є.
П´ятий поверх, відділення аритмології
Дуже вдячна за поради. Обовʼязково буду звертатись за рекомендаціями. Всім миру та здоров’я. Дякую