Викликаю на дебати• 10 января 2024

ФОП. Порадьте будь ласка якесь відео, де по полочкам розложено про все це.

Хочу розібратися. В бухгалтеріі, податхах ніколи не розбиралася. Але зараз треба, аби просто працювати на себе офіційно. мова не про грандіозний бізнес. а щось із сфери онлайн-консультування в певній сфері. Тобто нефіксований дохід, і спершу взагалі може дуже мало бути грошей, але потім є мета з часом рости, і треба щоб одрвзу все було офіційно
автор Викликаю на дебати • 10 января 2024
Ответ дляLike-995b
Вы можете оплатить Единый налог до конца года и не париться
а скільки це? ви ж про одразу єжиним платежем? на рік - це до кінця календарного рокумаєте на увазі?
Like-995b• 10 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Ну в этом году 1420х 12 месяцев
Like-995b• 10 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Для второй группы
Ответ дляЯзвочка
Ставка єп в кожній області своя. В моїй області 10%
а в Києві?
Ответ дляЯзвочка
Звіт подаеться раз на рік. За бажанням можна і самому це робити.
тобто в якому місяці б не зареєструвалася - це в кінці грудня, так?
Ответ дляЮлия Крамарева
Надаю послуги з ведення ФОП,звертайтесь.
а якщо отакий початківець, де зпершу може взагалі не буде значного доходу, яка приблизна вартість послуг ваших? це раз в місяць чи раз в квартал? скільки коштує первинна консультація?
Ответ дляLike-995b
Для второй группы
щось заплуталася... тобто 2га група менше ніж третя платить?
а якщо відкривати фоп у березні, то значить не за 12 а за 10 місяців, так? бо то саме календарний рік мали Ви нна увазі? а якщо зросте мін ЗП протягом року, то значить і місячний внесок більше буде і в кнці року доплатити треба буде?
Like-995b• 10 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
У каждой группы свои условия. Платите с того месяца , как стали плательщиком своей группы. Изначально будете на общих основаниях. И только с 1 числа следующего месяца после открытия будете единщиком
Like-995b• 10 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
На любом сайте в Гугле есть инфо по группам . Тот же Таксер
Ответ дляLike-995b
ну то ясно що в інеті є інфа. але коли я не бум-бум в бухгалтеріі то можу щось не так поняти
Юлия Крамарева• 10 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Як для початківця,то можна за 200-300(в залежності скільки часу мені потрібно буде вам виділити на ваші питання)гривень на місяць,якщо окрім вирішення питань і надання консультацій потрібно ще й вести облік ваших доходів,то буде 500 грн.
Первинна консультація коштує 300 грн.
Красавица писяная• 10 января 2024
Я до бухгалтера звернулася, вона мені все розписала - що робити, де обирати. Взла за ручку і все казала що як робити. Тільки онлайн)
Може і вам такого пошукати хто ФОП супроводжує і на всіх цих деталях знається - від реєстрації та податків?
автор Викликаю на дебати • 11 января 2024
Ответ дляКрасавица писяная
порадьте свого бухгалтера. мені як раз онлайн і цікавить
Красавица писяная• 11 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
380 96 689 05 22 Вікторія. Можна сказати, що Світлана з Києва дала, щоб вона не лякалася.
Це ТГ в неї. А може і вайбер, не знаю.
Ответ дляКрасавица писяная
Це ТГ в неї. А може і вайбер, не знаю.
дякую!
Спілий баклажан• 11 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
наймите бухгалтера. еще раз. вляпаетесь по самые помидоры