Викликаю на дебати• 10 января 2024

ФОП. Порадьте будь ласка якесь відео, де по полочкам розложено про все це.

Хочу розібратися. В бухгалтеріі, податхах ніколи не розбиралася. Але зараз треба, аби просто працювати на себе офіційно. мова не про грандіозний бізнес. а щось із сфери онлайн-консультування в певній сфері. Тобто нефіксований дохід, і спершу взагалі може дуже мало бути грошей, але потім є мета з часом рости, і треба щоб одрвзу все було офіційно
Баба_Воля• 10 января 2024
тоже вот думаю открывать фоп, 2 группа без наемных, акциза,уже спрашивала тут бухгалтеров расценки-озвучили 1000 грн в месяц, а брат у меня на 2 гроппу, услуги дизайнера, платит все налоги 1 раз в год, с бухгалтером, и платит 1000 грн за это разово, можно конечно и ежемесячно налоги платить, я так понимаю кому как удобно.
автор Викликаю на дебати • 10 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
я взагалі не розбираюся в темі((
мені треба просто мати змогу іноді консультувати онлайн, щоб не було проблем із законом.
і максимально все просто щоб.

я чула, що нині через дію безкоштове відкриття фопу?
і ніби якщо нічо не заробив - то нічо і не платиш, а вцілому якась фіксована сума податку ніби..
Снідаю авокадо• 10 января 2024
надання послуг КВЕД 63.99 (надання інформаційних послуг). Група 2, оплата на розрахунковий рахунок або, якщо готівка, проводити через рро (прро)
Баба_Воля• 10 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
я взагалі не розбираюся в темі((
і максимально все просто щоб.

да, открывать через дию очень быстро, потом р/c в банке
Ответ дляСнідаю авокадо
а як це оформлюється? от в тому сенсі куди йто, скільки платити, як часто, чи взагалі усе невиходячи з дому?

а якщо наприклад людина репетитор і попутно продає якісь методички-файлом за невеликі гроші, то це що буде?
Ответ дляБаба_Воля
а якщо наразі закордоном, і хочу відкрити фоп за пару тижнів до повернення в Україну, просто щоб з 1го дня перебування в Україні працювати, то чи відкриють мені монобанк окремий р/с?

і чи для простоти сплат краще все відкривати 1го числа календарного місяця?
чи треба щось там вираховувати на калькуляторах, чи автоматично буде в якоусь застосунку висвічуватися сума і дата наступної сплати податку?
Снідаю авокадо• 10 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати

відкрити ФОП 2 групи.
1. ставка 20% від мінімалки на 1 січня, тобто зараз це 1420. Ставка не залежить від доходу. Це обов´язковий платіж.
2. єдиний соціальний внесок (пенсійний фонд) 22% від мінімалки, наразі 1562 грн. Якщо будете платити, то враховується стаж. На період воєнного стану не обов´язковий платіж (але стажу не буде)
3. Якщо не маєте рро (прро) приймати платежі на розрахунковий рахунок ФОП за реквізитами IBAN
Анонім Завгосп• 10 января 2024
бухгалтер 911.Сайт для бухгалтеров.опытных и начинающих...ответы на все вопросы.особенно в форуме
Снідаю авокадо• 10 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати

платником єдиного податку Ви станете з 1го числа наступного місяця після реєстрації. Все це можна зробити онлайн. Вам треба тільки згенерувати ключ для підпису документів.
Для декларації Вам треба не перевищіти ліміти на рік, це наразі 5 921 400 грн. Це Ваш дохід. Але він має бути зафіксований рро або прро. Якщо не маєте цього, то приймаєте платежі на рахунок ФОП.
legenda_1976• 10 января 2024
Треба дивитися, яка сума доходу (виручки) планується у місяць і кому Ви плануєте надавати послуги. Якщо спочатку буде невелика - до 28000 грн, то вигідніше 3 група єдиного податку зі ставкою 5 %. Якщо більше і послуги громадянам - то тоді 2 група, як Вам і написали. 3 група може працювати з ким завгодно, в тому числі і с закордонними клієнтами
Робот Вертер• 10 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Я тоже ФОП 2й группы, но не слышала, чтоб можно было раз в год налоги платить, это он наверное отчет раз в год сдаёт, Вы наверное попутали
Бандитка Сью• 10 января 2024
теж цікаво.а можна самостійно подавати звіт/сплачувати податки? без послуг бухгалтера.якщо без рро,найманих працівників.
Like-995b• 10 января 2024
В ютубе бесплатные видео Михайло Смокович , налоговый консультант, все понятно излагает
Like-995b• 10 января 2024
Ответ дляБандитка Сью
Конечно. Через электронный кабинет
Like-995b• 10 января 2024
Ответ дляРобот Вертер
Вы можете оплатить Единый налог до конца года и не париться
Язвочка• 10 января 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
відкрити ФОП 2 групи.
Ставка єп в кожній області своя. В моїй області 10%
Язвочка• 10 января 2024
Ответ дляРобот Вертер
Можна.
Язвочка• 10 января 2024
Ответ дляБандитка Сью
Звіт подаеться раз на рік. За бажанням можна і самому це робити.
Спілий баклажан• 10 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати

аатор, не дурите. наймите кого- то, кто вам это сделает. а то наоткрываетесь сейчас.
с такой придуравошной налоговой я , нулячая, на себя бы не рассчитывала
Пушка заряджена• 10 января 2024
В ютубі дивлюсь канали консультантів: Михайло Смокович або Богдан Янків та 7eminar.com - доступно і актуально.
Носки на подтяжках• 10 января 2024
автор, начните с того, какой вы доход планируете в месяц ? если до 10 000 грн - вообще не смысла регистрировть ФОП.
Юлия Крамарева• 10 января 2024
Надаю послуги з ведення ФОП,звертайтесь.
Ответ дляПушка заряджена
дякую
Ответ дляНоски на подтяжках
доход буде зростати.
Ответ дляСпілий баклажан
дякую за пораду.
Ответ дляСнідаю авокадо
відкрити ФОП 2 групи.
а чого не третя група? чула від знайомої з подібною діяльнісю про 3 групу
Ответ дляСнідаю авокадо
відкрити ФОП 2 групи.
стаж взагалі не цікавить якщо що.
Ответ дляСнідаю авокадо
ех як складно((
Ответ дляlegenda_1976
а з 3ї групи якщо що на 2гу легко переходити? чи це раз на календарний рік?
Ответ дляLike-995b
дякую