_Homyak_• 10 января 2024

Чому ви досі не спілкуєтесь українською?

Тема не для ср*ча, але певно його не уникнути.
Дівчата, чому ви досі не спілкуєтесь і не пишете українською? Давайте без оцих принизливих образ одна на одну, чисто ваша позиція.
Blacky_Mik• 10 января 2024
Ответ дляПавлодарская
Вы написали что нет здесь этнических русских. Все это русифицированные украинцы.
є, але мало. я, наприклад.
Эйфик Х• 10 января 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Ми все чудово розуміємо і тому не хочемо давати привідів , російськомовні то привід для рашистів , як для гітлера були Судети
Но деньги немецкие берете и не ёкает 😂👍
А Гитлер убивал, истязал ваших бабушек дедушек прабабок и прадедов.
Но деньги не пахнут. 🔥
Swetlina• 10 января 2024
Отвечаю автору, и всем, кто задаёт мне такой вопрос, как в старпосте: русский язык - это исторически язык Киевской Руси, поэтому я на нем думаю, говорю и буду говорить))
Mariya Prokhorova• 10 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
Удалено администрацией...
Ви понаписували дуже цікаво , але нічого не ясно
Blacky_Mik• 10 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
Удалено администрацией...
скарга за знущання з мови
4мама• 10 января 2024
Ответ дляPink Swan
Это вы Штатам и Европе расскажите про нашу ’не страшную’ коррупцию, а то, судя по вашим словам, они русские методички читают.
Нехай вони краще зі своєю корупцією розберуться. Теж мені святі знайшлись.
vasilek5050• 10 января 2024
З часом всі перейдуть на українську, так як російська зникне за непотрібністю.
Mariya Prokhorova• 10 января 2024
Ответ дляFora74
Про сумську не скажу, а тернопільська говірка - 🙈🙉🤔
Немає ніяких говірок (
Є діалекти і це багатство української мови
Це треба вивчати в школах окремим предметом
Павлодарская• 10 января 2024
Ответ дляBlacky_Mik
є, але мало. я, наприклад.
Вы всех посчитали?)
Blacky_Mik• 10 января 2024
Ответ дляПавлодарская
Вы всех посчитали?)
ні, але етнічних росіян в Україні дуже небагато і так. Було біля 12 процентів, думаю, в реальності менше.
Kimi• 10 января 2024
Не хочу. Не нравится звучание.
4мама• 10 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Класно бути патріотом України находячись в Америці.
Корисно. Не треба знецінювати. Якби не українці за кордоном, їх лобі та підтримка, України б вже не було.
Тільки не треба перекручувати, я не про тих паразитів з лугандону які кликали ’путін введіть вайска’ а потім зі сраки українські паспорти дістали і на виплати всією сім´єю виїхали.
Эйфик Х• 10 января 2024
Ответ дляFora74
И как сегодня пошутил один парень: а когда Закарпатье заговорит на украинском? И почему их об этом никто не спрашивает?)
Закарпатье вообще не говорит на украинском. Они даже часто не понимают. )
Mariya Prokhorova• 10 января 2024
Ответ дляПавлодарская
Вот про это мало кто говорит. А тех кто говорит - начинают камнями забрасывать.

И при царской России и при союзе- они развивали свои регионы/республики, вкладывались в развитие. И да, при этом было много издержек в их политике - где страдали народы (к слову, коренному русскому доставалось не меньше) , и голод был не только в Украине
Мол, украинскую нацию переделывали, отрывали от Корней. А русским что ли корни сохраняли? Это была общая политика. Для всех. Универсальный человек лепится. Унифицировали всех, под одну гребенку

Казахстан вот тоже в лице некоторых граждан часто кричит про русскую оккупацию - ну ребят из юрт и степей к цивилизации привела та же росс оккупация как бы. Сами бы долго шли из степной кочевой жизни к развитому обществу.

Это все НЕ является оправданием действий росс.властей в то время (и уж тем более сейчас!). Это лишь стремление смотреть реальности в лицо
И видеть картинку целиком . И плюсы и минусы. Без эмоций.

Как и сейчас - Украине чтобы выжить надо действовать без эмоций. Только в ключе - выгодно/невыгодно. Здравый смысл и холодный рассчет
Эмоциям здесь не место
І як же всі інші країни розвинулися без росії ?
Що росія дала світу , які технології ?
Blacky_Mik• 10 января 2024
Ответ дляСвіта-Лана
ісполать. Підкажіть кілька класних рецептів з ріпою і брюквою.
child3child• 10 января 2024
А с кем мне переходить на украинский? С кассирами в супермаркете? Все мое окружение говорит на русском. По работе необходимости переходить на украинский нет. А добровольно переходить на неродной мне язык зачем? Чтобы что?
Mrs.Ochmonek• 10 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Це не роздвоєння а політики розділяють постійно всіх кого можна розділити на правих і лівих,і поки ви гризете один одного і навіть вбиваєте на всіх цих почвах то вони мутять свої чорні діла.Ось розумієте для чого все це було зроблено і робиться надалі.Разделяй и властвуй - Часто автором её называют и Макиавелли — и действительно, подобная формулировка у него встречается, но по-итальянски: che tu hai in governo, divise («то, чем управляешь, разделяй» .
Вони - це хто?
А Макіавеллі і про мову казав теж, про завоювання суспільств спершу через мову. Що і робили совєтікуси
Эйфик Х• 10 января 2024
Ответ дляBlacky_Mik
ні, не маніпулюю, бо німці покаялися і до цього часу спокутують свою провину. росіяни ж нашкодили Україні значно більше - і ніякою покутою там і не тхне. і імперських амбіцій у німців вже давно нема. росіяни ж будують свою імперію зла, вгризаючись в нас і нашу землю. російська вбиває.
И шо с того покаяния?
ВЛС• 10 января 2024
Автор ви де? Ви отримали відповіді на свої питання?
Mariya Prokhorova• 10 января 2024
Ответ дляСвіта-Лана
Київська Русь то кабінетний термін , ну загугліть хоч
vasilek5050• 10 января 2024
Автор, зачекайте, прийде коза до воза😀
Mrs.Ochmonek• 10 января 2024
Ответ дляPink Swan
Немецкий не больно слышать? Немцы убили много украинцев.
Німці не влаштовували лінгвоцидів, не забирали мову
Ollka• 10 января 2024
Я ніде не вчила українську - ні в школі, ні в ВНЗ. Хоча жила в Чернігівській області.
Батьки розмовляли на суржику вся рідня теж.
Почала її вчити разом з дитиною, коли вона в школу пішла.
Перша робота - у військовій частині - всі російською розмовляли. Чоловік теж.

Переоджу в побуті але повільно.
Тому що російською я розмовляю швидше і свої думки висловлюю краще. А українською ще потрібно подумати. Писати простіше - є час щось виправити.

Якщо до мене звертаються російською - відповідаю російською. Якщо українською - то українською
Ola_la-d152• 10 января 2024
Ответ дляTammy21
Я теж раніше думала, що це аргумент. Поки ми не засіли в країні мови якої я не знала) І тоді полізла уся абсурдність ’я відповідаю якою до мене звертаються’. Бо в Україні усі не рашаждуни, та навіть і вони, більш-менш знають українську, та переходити на рос.не має ніякого сенсу.
а в Украине еще бывают иностранцы владеющие русским и это совсем не рашисты, их как раз сейчас не пускают. Я вот в войну живу в Кишиневе, и мне настолько комфортно, потому что молдаване без вопросов переходят на русский язык, что бы я их понимала, даже в гос учереждениях, я уж молчу про быт. Но сейчас куча моих знакомых молдован поехали в Буковель кататься, и там по отношению к ним не только не переходят на русский, еще хамят, даже при том что в большинстве случаев персонал общается после того как видит молдавский документ, их это не останавливает выпендриваться требуя украинского. Тут мне стыдно за сограждан, и очень не хотелось бы что бы молдаване так же быканули в сторону укранцев, пока что у них ангельская толерантность, но сколько она может работать в одну сторону.
Ирина_Б_• 10 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Илюха красавчик 👌
Mariya Prokhorova• 10 января 2024
Ответ дляvasilek5050
Треба ще добре постаратися , бо і досі українська під загрозою
lady.dziu2011• 10 января 2024
Пишу на українській мові, мені так зручніше. Говорю на російській, бо все оточення тільки так і розмовляє . Якщо співрозмовник говорить українською я
з легкістю можу перейти. Автор. в чому суть цієї теми? Ви цим щось хочете довести, чи тільки заради срачу?
vasilek5050• 10 января 2024
Ответ дляOllka

Переоджу в побуті але повільно.

І у вас в школі не було української мови і літератури? Вперше таке зустрічаю.
olyagol• 10 января 2024
Ответ для4мама
Вот это поворот))))
Іллюха Перчик• 10 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
Илюха красавчик 👌
Шо маємо,те маємо.Погано,що мало хто це зрозуміє.Але ті хто розуміє і знає.Вже є спасенними.