Мария-dce7• 10 января 2024

Київ Перемишль нічний купе 051К підкажіть по часу затримки

Необхідно спланувати подальшу поїздку до Кракова і думаю чи встигну на автобус о 8:40 чи вже перестрахуватися та брати на 10? Але оскільки я прибуваю у Перемишль рано вранці у неділю, то все буде закрито навіть не буде де поїсти. От і думаю чи краще вже перестрахуватися та притягатися Перемишлем чи ризикувати. Можливо хтось із вас їздим таким потягом нещодавно. Буду дуже вдячна за поради!
Klodia• 10 января 2024
Страхуйтесь.
Вчера ехала Пшемышль-Киев, задержали на 2.5 часа, приехали в 22-40, метро не работает, люди на свои пересадки опоздали, Укрзализныця организовывала развозки и новые билеты... Вполне может быть, что и на обратном пути задержат.

valentyn_a• 10 января 2024
той квиток,що на 8,якщо спізнитесь,можна переробити на 10. вони гроші не повертають,але дають інший квиток.це Ви на берлінський автобус хочете? при мені дівчина так робила.взнайте.
tourdream• 10 января 2024
Декілька разів їздила 51-м потягом і далі до Краков інтерсіті. Треба більше часу закладати на пересадку. Бо у нас був випадок, коли київський потяг приїхав вчасно, але майже 2 години ми сиділи у вагонах, бо перед нами спізнився потяг зі Львова і польськи прикордонники обслуговували спочатку його пасажирів, а потім ще у них 40 хвилин у них перезмінка. Тоді ми встигли на інтерсіті на 10.15, на 8.20 точно не встигли б, бо тільки у цей час були десь на контролі.
Ніцнезнаю_томупитаю• 10 января 2024
Частенько їздила цим потягом. Пів вагона запізнюється чи уже запізнилося на пересадки- це стандартна ситуація. На жаль(
автор Мария-dce7 • 10 января 2024
Дякую всім! Все ж таки взяла квиток на 10 годину