Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Julia _taro_star• 10 апреля 2024
Ответ для...аяприкольная
Світлана, 42
По картам показывает что есть еще две женщины в завещании
По факту я думаю что включит и вас
Но есть какая то тайна вокруг всего этого
По факту я думаю что включит и вас
Указка• 10 апреля 2024
Ответ дляUlyney_tarolog
Если вам сможет кто то помочь почистить энергетически вашу квартиру, обязательно чистите.не спроста там все не ладится. По узнавайте у соседей историю , может что то больше прояснится
Це все, що вияснила, ще до покупки у власниці і голови осбб.
Сусідів майже не знаю.
Тих кого знаю, то вони не знають, хто тут жив.
Сусідів майже не знаю.
...аяприкольная• 10 апреля 2024
Ответ дляUlyney_tarolog
По факту я думаю что включит и вас
Дуже Вам дякую за відповідь
Моторошні троянди• 11 апреля 2024
Ответ дляРепетиторша
Ваше ’складне’ рішення дуже негативно повливає на вас та вашу родину, тому ще раз це обдумайте, перш ніж робити аборт.
Таки ви були праві, але я дуже поспішила і тепер сильно шкодую, так прикро((
Каляка маляка• 11 апреля 2024
Ответ дляyour style
Нинішне становище ваших стосунків- ви не разом, але спілкування у вас є. У вас кращий розклад на ваші стосунки вийшов, чим в мене. Подіх найближчого майбутнього- тут наче є чіпляння за ці стосунки, тут і боязнь їх відпустити, і боязнь щось почати нове. А по факту показує, що вже немає того, що було раніше. І були, або є необдуманні поступки. Віддалене майбутнє- ви будете разом, але в цих стосунках вам буде чогось не хватати. Можливо, турботи, можливо, чогось іншого. Ну все рівно ви будете в парі з цим чоловіком. Тут у вас буде так. то затухатиме, то знову з новою силою розгоратись буде
Спасибо.
Мне постоянно в жизни ощущение, что чего-то не хватает. Значит с ним оно не уйдет.
А есть смысл спрашивать ещё раз через несколько дней?
Каляка маляка• 11 апреля 2024
Ответ дляyour style
А есть ли шанс, что для меня эти отношения всё-таки будут счастливыми?
Репетиторша• 11 апреля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Мені дуже шкода, я попереджала....
your style• 11 апреля 2024
Ответ дляКаляка маляка
шанс завжди є .
Ms. Откровенность• 11 апреля 2024
Дівчата, хто може гляньте, що з людиною. Андрій 10.10.1972р.
your style• 11 апреля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Чи живий, ви маєте на увазі? Це фото потрібне.
Ms. Откровенность• 11 апреля 2024
Ответ дляyour style
Він живий, що його чекає протягом 6 місяців (не військовий)
your style• 11 апреля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
так, як ви не вказували нічого конкретного, то пишу загальні події: зараз він знаходиться в державі. Була ситуація, в якій йому потрібно було прийняти важливе рішення. В найближчий місяць отримає якусь допомогу, можливо, виграє в суді якусь справу. Але далі по картам йде, що він не готовий зробити і прийняти вибір . Людина чогось боїться, або переживає. Буде затримка в інформації, на яку він очікує. Протягом 6 міс- тут по картам проходить складнощі у відносинах, можлива сварка. Знову затримка інформації, і втрачена надія. Але кінець чорної полоси буде.
Налогообложу• 12 апреля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
У нього йдуть карти гарні. Робота перспективна. Можливі новини чи поїздка. Та є жінка біля нього (тілець, козерог чи діва), з якою є кризис у відносинах і в нього застій в думках на рахунок неї. Чи є щось подібне в реальності?
Стрибну в гречку• 12 апреля 2024
Будь ласка, гляньте
Працюю зараз, робота подобається, але проєкт до літа.
Можливо продовжать, але поки що мовчать
Чи є надія, що продовжать
Можливо продовжать, але поки що мовчать
Чи є надія, що продовжать
Налогообложу• 12 апреля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Будь ласка, гляньте
Можливо продовжать, але поки що мовчать
Чи є надія, що продовжать
Можливо продовжать, але поки що мовчать
Чи є надія, що продовжать
Ваше ім´я і дата нродження
Стрибну в гречку• 12 апреля 2024
Ответ дляНалогообложу
Ваше ім´я і дата нродження
Юлія 3.01.1983
Налогообложу• 12 апреля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Юлія 3.01.1983
Так, шанс на продовження є, буде щось запропоновано вам ще.
Стрибну в гречку• 12 апреля 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую. Буду жити з вірою на краще.
Не прохожу мимо• 12 апреля 2024
Ответ дляyour style
Можно и я задам вопрос?почему человек стал отвратительно ко мне относиться?и что скрывает?
Не прохожу мимо• 12 апреля 2024
Ответ дляНалогообложу
Можно и я спрошу?что скрывает от меня человек,и почему стал отвратительно относиться?
Пупуговка• 12 апреля 2024
Добрый вечер, прошу посмотреть, как сложилась судьба кошки, которую мы не забрали с собой из г. Геническа.
Булькаю• 13 апреля 2024
Доброго дня, якщо не важко, гляньте будь ласка, чи є перспективи кар´єрного та фінансового зросту на теперішній роботі. Юлія, 05.01.1981. Дуже дякую!
Julia _taro_star• 13 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Доброе утро! Мне карты показали никаких перспектив, зависание,и я б даже сказала как неопределенность и нестабильность.
Вы в оборонительной позиции, отстаиваете себя,самоутверждаетесь. Есть на работе недоброжелатели? С их стороны нет нападок и зависти?
antoniadodd• 13 апреля 2024
Девочки, всем привет!
Может кто-то посмотреть возьмет ли меня парень с собой в свою командировку по работе? И какие у него на данный момент ко мне чувства? Командировка будет с мая по июнь. В разных странах. Люк, 31 год и Антония, 23 года.
Спасибо!
Julia _taro_star• 13 апреля 2024
Ответ дляantoniadodd
Девочки, всем привет!
Спасибо!
Добрый день) напишите кто вы друг другу? Отношения на начальной стадии?
Julia _taro_star• 13 апреля 2024
Ответ дляantoniadodd
Девочки, всем привет!
Спасибо!
Извините, увидела, парень
Julia _taro_star• 13 апреля 2024
Ответ дляantoniadodd
Девочки, всем привет!
Спасибо!
Если отношения на начальной стадии- он вами увлечен, как бы легкие отношения с неясным итогом
Если более длительные- то несерьезно он к ним относится.
antoniadodd• 13 апреля 2024
Ответ дляUlyney_tarolog
Вместе 8 месяцев. Вы не увидели, возьмет ли он меня с собой в длительную командировку? И будет ли его коллега в командировке с ним? Спасибо!
Julia _taro_star• 13 апреля 2024
Ответ дляantoniadodd
Я как раз смотрю) а вы хотите сами ехать?карта выпала что поедите, но не пожеланию , а как будто «надо»
Julia _taro_star• 13 апреля 2024
Ответ дляantoniadodd
Коллега мужчина или женщина?