Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13139 0
Блондинка_в_розовом• 15 июля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Добрый день! Не могли бы вы мне посмотреть, как будут развиваться отношения с мужчиной и будут ли вообще, какие намерения у мужчины ко мне? Анна и Евгений.
Отношения будут, но сейчас для них не время. Ждите благоприятных условий/обстоятельств.

Его намарения по отношению к Вам - секс, подарки, приятные общие воспоминания. Но также планирует обман, подлый поступок
Верочка 100%• 15 июля 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Смотрю период до конца 2024 года.

За этот период (это пол года где-то) будет деоккупация, но это будет небольшая часть территории.
Встречи не будет.
Поняла (( спасибо большое!
Ковбой Хагис• 15 июля 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом

Спасибо, что посмотрели. Всё это есть уже на данном этапе. Интересно было как будут развиваться.
your style• 15 июля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Дякую, що подивились, 🌷Я з донькою за кордоном. Старшої жінки поруч немає. Зараз інтенсивно вчу мову і дуже хочу вийти на роботу.
будь ласка:) Хай у вас все вийде:)
viato4ka• 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую за зворотній зв´язок❤️ Так то мечева королева випадала - це самотня, розведена або вдова
У нього попередня дружина покійна і Ви її описали тими ж самими словами, як і раніше мені про неї казали, тому все правильно виходить, я так розумію
Тільки не про гроші• 16 июля 2024
Добрий день, подивіться, будь ласка, чи буду разом з людиною, чи повернеться? Чи це вже кінець стосунків? Зараз в тимчасовій паузі не по моїй ініціативі. Ліда 39 р
irina chizh• 16 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Отношения восстановятся, но не скоро, нужно время.
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Напишіть його ім´я і вік
Тільки не про гроші• 16 июля 2024
Ответ дляirina chizh
Дякую
Тільки не про гроші• 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Напишіть його ім´я і вік
40 р, Олег
Меряю линейкой• 16 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Отношений больше не будет
Квітка Миру• 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Буде зустріч, закінчиться інтимом можливо, ну він цього хоче точно. Але він той ще маніпулятор. І не вільний ви або він.
Щодо маніпулятора, ви правильно написали. Не було зустрічі...сам запропонував, а потім сказав, що він за містом і все...не пише. Потім знову скаже, що відпустка закінчилася і на фронт поїхав
Drugaya• 16 июля 2024
Ответ дляviato4ka
Доброго времени суток всем! Кто желает - подскажите, пожалуйста, какая причина, что у Игоря такая сильная агрессия проявилась сегодня вечером на ровном месте? Всем спасибо!
Здравствуйте. Знаете что здесь могло быть и что собственно и спровоцировало эмоциональную бурю у человека? Может были какие-то недоговорки в отношениях, может мужчина что-то сделал такое, что обнаружилось Вами и он пытался сделать вид что ничего не произошло, но с эмоциями не справился. Пошло недовольство и включил режим психологического садизма. В общем нарушили и потревожили его личное пространство, вот он и защищал ’свою территорию ’
Витворунка• 16 июля 2024
Добрый день. Зачастила в гости соседка. Человек она малообщительный, редко выходит из дома. Раньше просто при встрече здоровались и все. Теперь постоянно приходит, приносит угощения без повода.
Посмотрите, пожалуйста, с какой целью она это делает? Есть ли в этом злой умысел?
Я Валерия, 40 лет
Она Надежда 57 лет.
Julia _taro_star• 16 июля 2024
Ответ дляВитворунка
Я Валерия, 40 лет
Она Надежда 57 лет.
Добрый день) намерения вашей соседки совсем не благие, карты показали вред для вас от ее визитов, и не маленький
Витворунка• 16 июля 2024
Ответ дляUlyney_tarolog
А какая может быть причина? Зависть? Или что то другое?
Julia _taro_star• 16 июля 2024
Ответ дляВитворунка
Есть зависть, да
Я бы сказала, что цель ее визитов - « забрать ваши ресурсы»
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляКвітка Миру
Ясно, дякую за зворотній зв´язок 🌹Намірення були в нього зустрітись, але світ наш дуже мінливий
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
40 р, Олег
Шанс на його повернення до вас ще буде. Але поки що Олег не спішить шось робити, йому якось тяжко на серці, треба робити вибір. Він сімейний з вами чи ні?
Тільки не про гроші• 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Він не сімейний
Тільки не про гроші• 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую за відповідь
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляВитворунка
Я Валерия, 40 лет
Она Надежда 57 лет.
Злих помислів я не бачу. Мені показують, що вона холодна і стримана, але і розумна, хоче привернення вашої уваги. На душі має якесь розчарування. Вона самотня?
Витворунка• 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Вона одружена. Живе з чоловіком.
Стосовно привернення уваги Ви, скоріше за все, правильно бачите. Веде себе продумано, виважено. Вона б хотіла, щоб я зустрічалась з її сином. Але у нього зараз інша.
Drugaya• 16 июля 2024
Ответ дляВитворунка
Я Валерия, 40 лет
Она Надежда 57 лет.
Здравствуйте. Нет злого умысла, есть заинтересованность в общении, потому-что её беспокоит вопрос касающийся её семьи. И угощает не просто так, а с выгодой своей. Продуманная дама.
Ms. Скромность• 16 июля 2024
Дівчатка,я як завжди про роботу)
Питала вже про співбесіду...то тепер дали мені 2 завдання,я їх виконала.
Ну як би чекаю на рішення
Чи візьмуть мене...чи я їм просто частинку роботи задарма зробила?)
Дякую.
Світлана,1987
viato4ka• 16 июля 2024
Ответ дляDrugaya
Благодарю и Вам за ответ
Квітка Миру• 17 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Ви до кінця літа дивилися, може, ще буде зустріч?
Він щось почуває до мене?
Пускаю бісики• 17 июля 2024
Доброго дня, дівчата прошу допомогти з питанням чи варто моїй родині їхати за кордон? чи варто лишатися в Україні? Завчасно дякую

Наталя 39 років
Налогообложу• 17 июля 2024
Ответ дляMs. Скромность
Дівчатка,я як завжди про роботу)
Ну як би чекаю на рішення
Дякую.
Світлана,1987
Перспективи не погані. Може бути дзвінок і вам запропонують роботу
ImperoTanya• 17 июля 2024
ВСім привіт - хочу купити колоду Таро Вейта на подарунок. є пластикове золоте за 1000 гр і з золотим зрізом картон. ТО яке краще? подружка хоче вивчати і захоплено розказує що важливо і кольори на картах бачити.. і колода має характер.... то пластик чи картон правильніш? Бо хочеться красівші і дорожчі