Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Та_шо_ж_таке• 20 января 2024
Ответ длявалери 62
Новые обстоятельства в жизни,приведут к тому что у вас не получится реализовать свой проект
А там не видно що це за обставини?
Не прохожу мимо• 20 января 2024
Ответ дляyour style
У вас як наче сил ні на що не вистачає. Зовні все добре, а з середини як наче щось точить вас. Організм не працює так як треба. Мені карти показали , що вилікуєтесь в 26 році. За відносини? Чоловік ходить туди-сюди? Вибачте, я не бачу доброго розвитку відносин. Спочатку йде наче непогано, потім - конфліктні ситуації. І вже немає гармонії
Меня больше беспокоит,или не подтвердиться плохой диагноз
Та_шо_ж_таке• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Все буде добре , в нього є почуття і хоче бути разом з вами , можливо багато що тримає в собі .
Дякую🙏🏻 Хто зробить перший крок? І взагалі ці відносити варто відновлювати?
Наталя -d6e7• 20 января 2024
Дівчата , доброго вечора,подивіться будь ласка, чи вартує їхати з дитиною за кордон до чоловіка, відносини не дуже.Чи не буде у мене проблем на кордоні. Наталя 46.
your style• 20 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Доброго дня.
Будь ласка можете мені глянути. Чи варто продовжувати відносини з чоловіком? Я дуже хвилююсь за своє майбутнє з цим чоловіком. Я себе накручую чи є поводи?
Доброго вам дня. До 24 року може бути всього: і радість, і тимчасова розлука. Відносини ви будете продовжувати. Буває іноді занадто ’веселий’?
your style• 20 января 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
ні, не підтвердиться
Та_шо_ж_таке• 20 января 2024
Добрий вечір! Дівчатка, гляньте будь ласка коли покращиться фінансова ситуація🙏🏻 варто переживати чи ні?
Та_шо_ж_таке• 20 января 2024
Ответ длявалери 62
Новые обстоятельства,связаны с заморозкой ситуации
Дякую!
Мульйонерша• 20 января 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Скоріш всього він , сумує переживає , хоче примирення , можливо будуть подаруночки , інтим точно
SwetikCwetik• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Вступить однозначно , навіть вибір буде
Дякую!🙏 Вам величезне за відповіді!!!🌺🌺🌺
Та_шо_ж_таке• 20 января 2024
Добрий вечір! Гляньте будь ласка чи зможу створити і реалізувати власний курс. Буду дуже вдячна!
Та_шо_ж_таке• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Ой клас🥰 Дякую! ❤️А там не видно коли?🫣
Грибной_Дождик• 20 января 2024
щодо професії, чи варто поступати на психолога чи краще рушати у сферу краси? Наталія
Я не Тролль• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Буває.
Чи є щасливе майбутнє з чим чоловіком? Чи такі гойдалка постійно будуть?
Яке в нього ставлення до мене і взагалі що в голові?
Встидаюся запитать• 20 января 2024
Добрый вечер) Если не сложно и возможно, посмотрите, пожалуйста 🙏 и мне. Почти 2 года не видела старшего ребенка, ждала с прошлого года, должны были встретиться в начале этого года, но начались проблемы. Очень переживаю, получится ли приехать ко мне в январе, в ближайшее время?
Не прохожу мимо• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Будьте здорові!
Благодарю)а еще вопрос,если можно,а зачем этот мужчина навязчиво в моей жизни постоянно появляется?я бы и рада другое найти,а как трясина
Мульйонерша• 20 января 2024
your style• 20 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Буває.
Періодично таке й буде. Романтичне відношення до вас точно є. Людина він сумбурна точно. Я не можу сказати, що він бешкетник, ні, але от оцей сумбур.. на жаль, так і буде.
your style• 20 января 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
На жаль, такий він є вже. Він щей й егоїст. Для чого з’являється? - а у нього такі нездорові відносини і є. І ще: він не хоче вас відпускати. Так просто ви ще від нього не відчепитесь
Я не Тролль• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Виходить що ми різні люди з різними поглядами на життя? І що щастя в цих відносинах не буде?
Якщо можливо то скажуть чому він зі мною наче тримає дистанцію, наче боїться що я його обдурю?
І чи є шанс що я знайду роботу в країні в якій зараз знахожусь?
Вибачте за велику кількість запитань
your style• 20 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Вибачте за велику кількість запитань
Дистанцію тримає, тому що це йде з минулого , в нього були невдалі для нього стосунки, і тому він трохи обережний, і не так себе вже проявляє. Він часто буває стриманий. Щодо роботи , - тут вибачте , я її не бачу. Ви як наче обмежені там. Наче й руки не сильно зв’язані, але все не просто
Ответ дляВстидаюся запитать
В течении месяца,вам повезет и вы встретитесь с ребенком
Блондинка в Шоколаде• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Добрий вечір! Гляньте, будь ласка, чи вийду я заміж цього року? Оксана, 45. Дякую!
your style• 20 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Добрий вечір і вам:) Я бачу перешкоди до цього. Не бачу, щоб цього року
Блондинка в Шоколаде• 21 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую!