Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12517 0
Виннипуховна• 20 января 2024
Добрий вечір, дівчатка! Будь ласка, подивіться, хто має час і бажання. Моє сердце і душа в фарш після підступної зради. Чи будуть у мене серйозні відносини для сотворения сім´ї?
Марина.
Дякую всім небайдужим🙏
Я не Тролль• 20 января 2024
Ответ длявалери 62
Отношения продолжать стоит,вы найдете выход из сложившейся ситуации
Какой выход?
Видете ли что меня тревожит? И его отношение ко мне?
your style• 20 января 2024
Ответ дляtrickywicky
Дякую! А як відреагує чоловік, якщо вона зробить крок до спілкування? Він просто дуже різкий по характеру, вона й боїться чіпати
витягла три карти. Я навіть напишу їх тут: перша 5 мечів- це значить буде злий, махати шаблею ( образно кажучи), і в одночас це карта означає, що він буде подавлений. Друга крта випала король жезлів перевернутий- може втратити контроль. І третя карта 9 мечів перевернута, - вказує, що поки не перебушує , не заспокоїться. Так що по двум картам дуже буде плигати, а потім вгомониться
trickywicky• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Жесть 🤯🤯
Ото на нього дуже схоже
Дякую
your style• 20 января 2024
Ответ дляtrickywicky
Жесть 🤯🤯
Ото на нього дуже схоже
Дякую
будь ласка. Дай Бог, щоб ситуація ваших кумів вирішилась якнайкраще
Хочу в БАНю• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Будьте здорові:) Альона, а ви її і так зміните. Я дивилась на різних розкладах вам, і от що цікаво, що майже одні й ті ж карти випадали, що ви будете зовсім іншим займатись. У вас інша буде робота
Добрий вечір! Гляньте і мені, будь ласка, як буде з роботою? Маю одну постійну, іншу віддалену. На віддаленій трохи проблеми, зібралася звільнятися. Як буде далі? Я буду далі з ними працювати чи ні? Моє ім´я Олена.
Та_шо_ж_таке• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Все буде добре , в нього є почуття і хоче бути разом з вами , можливо багато що тримає в собі .
Дякую🙏🏻 Хто зробить перший крок? І взагалі ці відносити варто відновлювати?
your style• 20 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Добрий вечір:) На віддаленій у вас як бої без правил. Тут начебто тиск на вас якийсь. Так і буде надалі продовжуватись. До кінця року можливе звільнення з віддаленої, так як вам поступить інша пропозиція
Хочу в БАНю• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую. До кінця 2024-го року, тобто цей рік ще працюватиму з ними? Про бої без правил прямо в точку.
Розбещена цяточка• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Ви мене заінтригували😉🌹
Дякую вам, я вас не бачу, але відчуваю вас,ви така приємна і світла людина, дуже класна у вас енергетика, я хотіла щоб саме ви відповіли на моє питання

Підкажіть будь ласка, яка сфера діяльності і приблизно коли то буде.
Боюся залишитись без фінансів, прямо страх
your style• 20 января 2024
Ответ дляВиннипуховна
Марина.
Дякую всім небайдужим🙏
Добрий вечір, Марина. Я зробила розклад до 24 року. То ви знаєте, серйозних відносин , на жаль, поки не побачила. А от , що вам так дали під дих, що ви оговтатись не можете . І це , на жаль, ще довго буде. У вас буде взята така пауза, серце на ключ закрите. Ви до нових стосунків будете пізніше готові . Побачення бачу. Але все не те
Не прохожу мимо• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Добрый вечер.можете и мне посмотреть?печальная ситуация со здоровьем,получиться ли выздороветь?и отношения интересуют,что с ними будет
Мульйонерша• 20 января 2024
Ответ дляВиннипуховна
Марина.
Дякую всім небайдужим🙏
Якийсь чоловік ( високий брюнет худощавий) з вашого минулого може дати про себе знати. Але у вас ще буде вибір. І сімʼя буде
your style• 20 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
пів-року десь , а то й менше. Пропозиція вже невдовзі буде
Шаленію• 20 января 2024
Доброго вечора! Якщо хтось має бажання подивитися, буду вдячна. Чи розлучуся я з чоловіком? І чи будуть у мене ще шлюби? Ольга
Та_шо_ж_таке• 20 января 2024
Добрий вечір! Декілька місяців не можу реалізувати свій проект, навіть почати не можу, дуже боюся проявлятися і заявляти про себе.. Гляньте будь ласка чи все таки вийде, можливо якісь підказки що потрібно зробити. Буду дуже вдячна!
ЭмчЭндЭм• 20 января 2024
Добрий вечір. Гляньте, будь ласка, на майбутнє відносин Світлани та Олександра. Турбує невизначеність.
Виннипуховна• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Дякую вам щиро!
Сподіваюсь, це не той зрадник...
Виннипуховна• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую!
валери 62• 20 января 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Проект не реализуете
Я не Тролль• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Доброго дня.
Будь ласка можете мені глянути. Чи варто продовжувати відносини з чоловіком? Я дуже хвилююсь за своє майбутнє з цим чоловіком. Я себе накручую чи є поводи?
your style• 20 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ви мене заінтригували😉🌹

Дякую вам:) . Витягла карти, то сфера діяльності показує, це все , що пов’язано з красою. І не тільки . Також психологи, коучі, журналістика проходить також по карті. Не переживайте:) - фінанси будуть. А в 24 році і буде зміна.
your style• 20 января 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Добрий вечір. Ім’я напишіть, будь ласка
Не прохожу мимо• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Добрий вечір. Ім’я напишіть, будь ласка
Карина
Наталя -d6e7• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Імʼя , вік
Наталія 46
Розбещена цяточка• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую, ви супер!🤗🌹
Це дійсно мені дуже близько!🥰
Бажаю вам успіхів у всьому!🧚‍♀️
Ви мене заспокоїли та дали надію!🙏♥️
Та_шо_ж_таке• 20 января 2024
Ответ длявалери 62
Проект не реализуете
О боже…, чому?😥
Грибной_Дождик• 20 января 2024
хочу поступити на психолога, чи варто в цю сферу чи розглядати сферу краси?
your style• 20 января 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Карина
У вас як наче сил ні на що не вистачає. Зовні все добре, а з середини як наче щось точить вас. Організм не працює так як треба. Мені карти показали , що вилікуєтесь в 26 році. За відносини? Чоловік ходить туди-сюди? Вибачте, я не бачу доброго розвитку відносин. Спочатку йде наче непогано, потім - конфліктні ситуації. І вже немає гармонії
your style• 20 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Дякую, ви супер!🤗🌹
Це дійсно мені дуже близько!🥰
Бажаю вам успіхів у всьому!🧚‍♀️
Ви мене заспокоїли та дали надію!🙏♥️
Дякую:) від всього серця бажаю вам бути щасливою