Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Партизанка• 15 апреля в 21:29
Ответ дляМеряю линейкой
Мужчина уйдет окончательно,решение принято,это не минутный порыв а осознанный выбор.Точка не возврата,в его сознании произошел переворот,он считает что начинает жизнь с чистого листа.Ваши отношения подошли к логическому финалу,процесс не обратим и закономерен.Шансов на возвращение к прежнему формату семьи нет
Спасибо! А можно глянуть уйдет к женщине или сам будет?
Меряю линейкой• 15 апреля в 21:57
Ответ дляПартизанка
Он уходит в пустоту.Даже если он уходит к другой женщине,этот союз обречен,так как основан на бегстве и разрушении а не созидании.Он теряет статус *главы дома* и превращается в человека без корней.Для вас сигнал,спасать там нечего,человек сознательно выбрал путь саморазрушения и разрыва связей.Вам нужно максимально дистанцироваться,что бы этот *обвал* не зацепил вас и детей сильнее,чем уже есть
Партизанка• 15 апреля в 22:32
Ответ дляМеряю линейкой
Благодарю!
Нічний дожор• 16 апреля в 06:12
Ответ дляNeverEver-tarot
Людмила, вижу, что вы прям мечтаете о новой работе и возлагаете на неё большие надежды, мысленно вы уже готовы на ней быть. Но сейчас поиск затягивается, так как у вас в прямом смысле не хватает физических сил и возможностей для качественного поиска, возможно, и времени свободного не так много, поэтому пока остаётесь на этой работе ещё какое-то время. Карты показывают, что вам нужно банально отдохнуть, взять отпуск и после появятся силы и возможности найти новую работу.
Дякую
ЯниЯ• 16 апреля в 13:59
Добрый день, а может кто-то посмотреть перспектива отношений Анна 47 и Виталий 49, благодарю)
Забризкана водою• 16 апреля в 14:16
Ответ дляЯниЯ
У вас в отношениях сейчас присутствует обман, чья то изворотливость, что то не договаривает кто то из вас, обида и тяжесть. Возможно это груз прошлых отношений, мало эмоций , давление какое то, типа будет как я сказал/ла.
Ну не видно прям отношений хороших,каждый в своей боли.
ЯниЯ• 16 апреля в 14:28
Ответ дляЗабризкана водою
Благодарю. Мы коллеги, выходим пить кофе, когда Виталий меня приглашает, решила спросить, возможен ли переход на личные отношения и стоит ли?
Забризкана водою• 16 апреля в 14:39
Ответ дляЯниЯ
Карты показывают,что не получится ,еще не готовы
Tarolog suetolog• 16 апреля в 16:20
Ответ дляЯниЯ
Поки тут не бачу відносин . Хтось знаходиться з позицією близько не відпускати ,що мені те що є і так комфортно . Банально йде момент це отримання уваги якої може не вистачити. С того що бачу поки тут дій і руху далі немає і досить довго можно очікувати результата. Як пораду карт витягнула вам відлюдника трішки треба і собі проаналізувати та розібратися та відійти від нього. Плюс падає карта двійка жезлів це карта вибору тобто можливо дати комусь іншому шанс
ЯниЯ• 16 апреля в 16:48
Ответ дляTarolog suetolog
Дякую, це є, бо мені цікаві два чоловіка)
ЯниЯ• 16 апреля в 16:59
Ответ дляЗабризкана водою
Спасибі ❤️
Проня_Прокоповна• 16 апреля в 17:09
Дівчата, хто розуміється, що відбувається у відносинах і що буде далі, дякую
Партизанка• 16 апреля в 17:16
Ответ дляМеряю линейкой
Спасибо!
Tarolog suetolog• 16 апреля в 17:44
Ответ дляПроня_Прокоповна
Напишіть будь ласка ім´я та вік ваш та партнера
Проня_Прокоповна• 16 апреля в 17:45
Ответ дляTarolog suetolog
Ганна 33
Олександр 31
Tarolog suetolog• 16 апреля в 18:50
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ганна 33
Олександр 31
Зі сторони чоловіка тут є думки про вихід з відносин нібито є певні підозри що хтось . В стосунках якщо честно відчувається напруження зараз нібито хтось занадто багато на себе бере і відчуття кризи . Але є відчуття що дуже сильно тримаємося одне за одного і не хочемо відпускати і стан ні туди і ні сюди . Якщо говорити що далі , то ви і далі будете разом , але по другій історії буде крапка через ревнощі . Знову таки тут може бути маніпуляція уходом і через це можуть бути переживання , але с того що я бачу тут буде розмова і знову таки продовження відносин
Проня_Прокоповна• 16 апреля в 19:14
Ответ дляTarolog suetolog
А ревнощі в кого?
Tarolog suetolog• 16 апреля в 19:20
Ответ дляПроня_Прокоповна
А ревнощі в кого?
Мені йде як зі сторони чоловіка підозри
Проня_Прокоповна• 16 апреля в 19:35
Ответ дляTarolog suetolog
Мені йде як зі сторони чоловіка підозри
Дякую Вам
your style• 16 апреля в 22:49
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ганна 33
Олександр 31
ці стосунки застрягли між минулим і майбутнім. Дуже велика вірогідність в 28 році розриву цих стосунків. В 30 чи 31 році у вас інший чоловік, і може бути оф. шлюб
Нетутешня• 17 апреля в 18:16
Доброго дня, дівчата хто може подивитися що буде відбуватися у відносинах Катерина 32 Олександр 34
Малая еще та• 18 апреля в 09:53
Посмотрите пожалуйста.Разошлась с мужчиной. Не общаемся второй месяц. Оба женаты и на расстоянии.Будет ли и общение,мне его не хватает как друга,собеседника.Артем и Юлия
Tarolog suetolog• 18 апреля в 10:55
Ответ дляНетутешня
На жаль , тут можлива як криза десь можуть бути певні моменти не розуміння одне одного нібито кожен тягне свою думку . Будемо далі думати над рішенням цього . С того що бачу чоловік дуже характерний от прям все повинно бути як він вирішив , а ваша енергія більш м´яка в якій почуття та емоції займають не останнє місце . І від конфліктів тут може бути відчуття розчарування нібито десь хочеться більше підтримки . З того що скажу що ви з цього вийдете і вийдете парою . Тут є взаємні почуття і вам дійсно разом добре це як період . Знову таки на рівні комунікації та розмов без прикрас тут можно буде вийти з цього всього
Tarolog suetolog• 18 апреля в 11:01
Ответ дляМалая еще та
У вас тут однозначно пауза і проявиться чоловік . Він тут не ставив крапку . Він нібито спостерігає за вами та сумнівається тому що ´ певне бажання написати , але й від комфорта з дружиною не ´хрче відмовлятися тому так і не може визначитися , що він хоче . Певний час може бути тиша через страх втрати , але його почуття та емоції до вас візьмуть вверх . Він тут людина імпульс вогонь і на цьому моменті і ініціює контакт
Малая еще та• 18 апреля в 11:05
Ответ дляTarolog suetolog
Он не откажется от жены и мне этого и не надо. Как и я от мужа. Мне нужен он как человек,как друг,мы на одной волне в любых вопросах. Я люблю его и не могу отпустить. Писать сама не могу и гордость(я инициатор разрыва,но вина его), ну и он не виделся с женой очень долгое время и сейчас он весь там. От него игнор полный(
Tarolog suetolog• 18 апреля в 11:08
Ответ дляМалая еще та
Знову таки тут показує лише паузу . Ваш зв´язок він не завершений тому спілкування ще буде між вами
Малая еще та• 18 апреля в 11:09
Ответ дляTarolog suetolog
Спасибо за ответ.
Нетутешня• 18 апреля в 11:55
Ответ дляTarolog suetolog
Ви праві, тут криза і доволі вже затяжна, таке враження що вже і не вийти з неї
Налогообложу• 18 апреля в 16:08
Ответ дляМалая еще та
Добрый день. Карты не показали общения в будущем, по крайней мене так как было. Разошлись к другим берегам. Он довольный сейчас в своем ’мире’