Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Малая еще та• 18 апреля в 16:10
Ответ дляНалогообложу
Добрый день. Карты не показали общения в будущем, по крайней мене так как было. Разошлись к другим берегам. Он довольный сейчас в своем ’мире’
Спасибо за ответ. Сейчас понятно у него свой мир. Он не видел жену больше 4 лет. Я понимаю,что уже так как раньше не будет,но надеялась на общение.
Меряю линейкой• 18 апреля в 18:51
Ответ дляМалая еще та
Общения нет,потому что мужчина ушел в ’в глухую оборону’ из-за эмоционального выгорания.Вам не хватает его как собеседника,но для него это общение сейчас-не отдых,а тяжелая работа,на которую нет сил.С его стороны это не точка,а болезненная пауза,вызванная полным истощением
Малая еще та• 18 апреля в 18:52
Ответ дляМеряю линейкой
Он страдает от отношений со мной?
Меряю линейкой• 18 апреля в 19:04
Ответ дляМалая еще та
Он страдает от отношений со мной?
Мысли о вас,никуда не делись,но эти мысли не приносят ему удовольствия.Сейчас он находится в периоде эмоционального спада,когда любое активное действие кажется ему непосильной ношей
Малая еще та• 18 апреля в 19:07
Ответ дляМеряю линейкой
Спасибо за ответ.Тяжело это все принимать,когда общение было почти 4 года. Чувства у меня есть,да и он наверное не просто так все это время. Все что могу это бездействовать. Пусть сам думает как ему лучше.
Нетутешня• 18 апреля в 22:19
Ответ дляTarolog suetolog
На жаль , тут можлива як криза десь можуть бути певні моменти не розуміння одне одного нібито кожен тягне свою думку . Будемо далі думати над рішенням цього . С того що бачу чоловік дуже характерний от прям все повинно бути як він вирішив , а ваша енергія більш м´яка в якій почуття та емоції займають не останнє місце . І від конфліктів тут може бути відчуття розчарування нібито десь хочеться більше підтримки . З того що скажу що ви з цього вийдете і вийдете парою . Тут є взаємні почуття і вам дійсно разом добре це як період . Знову таки на рівні комунікації та розмов без прикрас тут можно буде вийти з цього всього
А можете будь ласка подивитися, що чоловік думає на рахунок мене чи відносин
Tarolog suetolog• 18 апреля в 23:21
Ответ дляНетутешня
В думках про вас йому чомусь здається що зараз йде чіткий вибір або разом або кожен в різні боки . Є момент не розуміння нібито навіть десь може вас вважати ініціатором сварок . Причому десь зараз ви йому здаєтесь дуже холодною та закритою від нього і для нього це криза тому що є прекрасні спогади с минулого і це для нього цінно . Він не бажає завершувати стосунки тому що це його комфорт це його точка опору , але зараз і сам приймає позицію коли він холодний раціональний і підсвідомо вважає що зараз все дуже не стабільно в стосунках
Нетутешня• 19 апреля в 09:50
Ответ дляTarolog suetolog
Дуже точно описали, я дійсно закрилася від нього, втомилася від його емоційних гойдалок. Можете ще будь ласка подивитися чи буде з його сторони перші кроки для виходу з кризи
Tarolog suetolog• 19 апреля в 12:31
Ответ дляНетутешня
Бажання в нього є нібито переговорити, домовитися , але він на роздумах нібито і сім´я для нього цінна , але й внутрішньо закритий від негативу який вже був у стосунках . Якщо честно конкретних дій від нього не бачу. Вибачте , але скажу честно трохи позиція ображеної дитини я хочу , але не можу і робити нічого не буду . Знову таки як показують карти банально тут у вас в якийсь момент може бути остання крапля і ви створите як паузу і ось тоді коли він відчує що дійсно все може втратити почне дійсно щось робити для стосунків
Нетутешня• 19 апреля в 13:16
Ответ дляTarolog suetolog
Дуже вдячна вам за відповіді
Атятя_тётя• 19 апреля в 21:20
Ответ дляTarolog suetolog
Напишіть будь ласка ім´я та вік ваш та партнера
Доброго вечора. А можете подивитися, будь ласка. Як розрулиться конфліктна ситуація на роботі у Тетяни 49 років
Забризкана водою• 19 апреля в 21:24
Ответ дляАтятя_тётя
Разрулится чьим то отстранением моральным или может физическим. Тяжёлая ситуация, прям бои идут, конфликт серьезный.
Атятя_тётя• 19 апреля в 21:25
Ответ дляЗабризкана водою
Тетяну звільнять?
Забризкана водою• 19 апреля в 22:23
Ответ дляАтятя_тётя
Тетяну звільнять?
Похоже,что не ее
Возможно кто то уйдет кто замешан в этом конфликте или отстранят
Tarolog suetolog• 20 апреля в 19:03
Ответ дляАтятя_тётя
На деякий час може бути тиша нібито ситуація не вирішилась , але прийнята позиція відходу та час на вирішення від того що немає рішення ніякого може бути морально дуже важко . Я не бачу щоб Татьяну звільнили там де вона працювала там і буде працювати , але є людина яка поряд була яка можлива або теж була замішана , або не надала вирішення ось тут можуть бути наслідки або звільнення або покарання
Може ще третю?• 21 апреля в 22:07
Девчата, посмотрите пожалуйста. Была сильная ссора, помиримся ли мы или уже можно забыть? Его мысли
Tarolog suetolog• 22 апреля в 09:45
Ответ дляМоже ще третю?
Напишіть будь ласка Ваше ім´я та ім´я чоловіка та вік та хто ви є одне одному
Може ще третю?• 22 апреля в 10:08
Ответ дляTarolog suetolog
Спілкуватися в інтернеті, зараз далеко один від одного. Спілкування романтичне.
38 і 38
Вікторія та олексій
38 і 38
Вікторія та олексій
Море Щастя• 22 апреля в 10:33
Ответ дляМоже ще третю?
38 і 38
Вікторія та олексій
38 і 38
Вікторія та олексій
Ви обоє зараз у закритості.
Є образа, нерозуміння і внутрішній ступор, кожен ніби сам по собі і не рухається назустріч.
Часто це ще й про мовчання або уникання розмови.
Є багато прихованих почуттів, але вони не озвучуються. Хтось може чекати, що інший сам здогадається і зробить першим крок
Також впертість і тримання за своє. Ніхто не хоче першим відпустити контроль або поступитися.
Дивилася на 2 місяці -
Якщо нічого не змінювати, то швидше за все, примирення не відбудеться або буде дуже холодним так би мовити формальним
Тут всі карти про те, що зависли і мовчимо, а не про рух
Дивилася на 2 місяці -
Tarolog suetolog• 22 апреля в 11:00
Ответ дляМоже ще третю?
38 і 38
Вікторія та олексій
38 і 38
Вікторія та олексій
Чоловік зараз вважає що не має зараз бажання на спілкування. Але можу сказати що в його думках ви є для нього близькою людиною нібито він десь вам відкривався і відчув ту підтримку . Дуже зараз злиться і категоричний нібито всі емоції і почуття наймається відпускати. А ви десь зараз на сумнівах тому що він став різко холодним для вас і дуже тягне до нього . З того що я бачу буде тиша якийсь час потім знову з´явиться ну каші ви з ним не зварите якщо честно . По пораді карт для вас зараз не чекати і не писати . Включити в собі енергію свою та жіночу вашу харизму та силу та не занурюватися у ілюзії . Рухайтесь тільки в сторону себе і комфорту для себе і тоді коли він з´явиться вже ви будете думати чи потрібно вам це чи ні
Може ще третю?• 22 апреля в 14:55
Ответ дляМоре Щастя
Ви обоє зараз у закритості.
Дивилася на 2 місяці -
Дійсно, я його заблокувала.
Велике дякую. Треба відпускати і забувати. Це кінець.
Може ще третю?• 22 апреля в 14:55
Ответ дляTarolog suetolog
Велике дякую.
Думаю, нагі відносини вже все. Писати не буду і він не буде. Я ще і заблокувала так що...
ЯяяКакаджамбо• 23 апреля в 13:58
Пожалуйста, сделайте расклад. Я 10.06.1988, Инна. Он, 08.03.1995, Даниэль. 2 года я мучаюсь. Решила поверить 2й раз и опять попала. Родила ему сына 15.11.2024. Есть сын от предыдущего брака 15.10.2013. Поверила и осталась без хорошей работы, карьеры. 2 года живу в психологическом насилии в чужой стране. Смогу ли я выпутаться, уйти, стать материально независимой снова. Я просто не вижу выхода. 2е детей, один совсем малыш. Я не знаю, как это все тащить.
Tarolog suetolog• 23 апреля в 15:02
Ответ дляЯяяКакаджамбо
С того що можу сказати дуже сильна залежність і як мені показує , що чоловік ще й може маніпулювати десь навмисно щоб ви жили у страху нового і розуміння що мене там не чекають . Поки у вас сумніви дуже сильні качелі . Нібито є думки взагалі переїзду, але знову страх що далі і розчарування . Мені насправді йде енергія нового і хтось допоможе вам . Якщо детальніше чомусь опис поикартам чоловіка з минулого з яким зараз не має спілкування і ви для нього дуже важлива людина або несете цінність , але чт то сварка була чи то не розуміння . Ось тут йде енергія якоїсь пропозиції я думаю що це може бути або допомога з переїздом або робота . З приводу фінансів тут чітко показано що вони у вас будуть тільки тоді коли ви закінчите цю історію та включити свою енергію в дію . Я думаю тут все одне за одним . Тому можу сказати що ви зможете і піти з цієї історії і на роботу влаштовуватися і поступово встати на ноги . Як пораду карт тут для себе пошукати допомоги . Можливо є групи чи волонтери чи то ваші старі друзі . Зараз вас бере дуже сильна тривога та страх необхідно всі ці емоції відключати і діяти тільки на разумі і для себе приймати рішення . Знову таки перепитую детально енергія минулого і повернення туди нібито все с початку , але там зможете дійсно встати на ноги
ЯяяКакаджамбо• 23 апреля в 15:09
Ответ дляTarolog suetolog
Дуже дякую