Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12223 2
Банан-барабан• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
на жаль, ні. Якщо вас чекає на старій роботі підвищення, то тоді , можливо, тільки вгомоняться
На особисте життя можете поживиться?
Невидимка• 14 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
На особисте життя можете поживиться?
що саме вас цікавить?
Банан-барабан• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
що саме вас цікавить?
Що мене очікує в особистому житті в найближчі 6 місяців?
koral_k• 14 января 2024
Дівчата, буду інколи заходити рандомно вибирати питання і відповідати. Але я на анонімах не можу. Мені потрібні імена і дати народження. На питання без цих даних відповідати не буду.
Невидимка• 14 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Зараз бачу тишу у вас у відносинах, є проблема, це скоріше за все, проблема у спілкуванні. Не можете знайти спільну мову. Впродовж 6 місяців у вас будуть стосунки, скоріше за все, чоловік буде одружений. Чим це закінчиться? Та нічим. Відносини ці розвиватись не будуть. Ви будете кожен по свою сторону барикади
Банан-барабан• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую
Небалувана Галя• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
Добрий вечір! Можна запитати Вас щодо спадкування майна. Чи вірно я все зробила, заявивши про свої права на майно і чи буде з цього користь для мене? Вікторія. Дякую.
Невидимка• 14 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Добрий вечір. Це спадщина вашої рідної людини. Щось іде по картам на кровних родичів. Ваші думки такі, що ви хочете отримати вигоду для себе. Перешкода йде у вигляді або дитини, або звістки , це може бути лист, дзвінок, тощо. Підтримка у вас буде. Так, користь буде для вас. Ви відсудете собі частку
Бутерброд и я• 14 января 2024
Ответ дляkoral_k
Добрий вечір. Можна глянути , що чекає мене з роботою? Найближчим часом -+3-4 місяці. Наталія, 42
Весела бджілка• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
Наталія, на жаль, я не бачу вашу пару в подальшому разом. Я бачу ви будете якийсь час разом, потім розйдетесь, і можливе знову відновлення відносин між вами
Величезне вам дякую. Останнє питання, чи були у нього до мене почуття?
koral_k• 14 января 2024
Ответ дляВесела бджілка
Зміна роботи чекає, буде пауза, та прийдеться пройти якесь навчання
Небалувана Галя• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую. Так помер мій брат. Він мешкав з жінкою цивільним шлюбом. Відповідно у неї юридичних прав немає на спадщину. Я відкрила справу, щоб майно не відійшло державі, але вона рахує, що це майно її і так буде без оформлення. Судитись не хочу з нею, своє здоров´я цінніше. Навіть не знаю, як воно буде...
Невидимка• 14 января 2024
Ответ дляВесела бджілка
будь ласка:) так , почуття були. Ще йде , що йому було з вами спокійно. Ну така гармонійна карта. Але він і себе не обділяв коханням. Себе він також любить:)
Весела бджілка• 14 января 2024
Ответ дляkoral_k
Щиро дякую. Концентрація на роботі
Невидимка• 14 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
ну по картам показує, що закон буде на вашій стороні
Весела бджілка• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дуже вам дякую. Так все вірно, себе він також любить
Небалувана Галя• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дуже дякую, а то я вже і не знаю, чи вірно роблю. Але розумію, якщо цього не зроблю, то майно відійде державі.
Таракашечка• 14 января 2024
Писала раніше.. подивіться будь ласка що мене очікує по роботі? Чи варто шукати іншу? Чи може є зростання на цьому місці? Мені здається мене недооцінюють. Діана, 40 років
koral_k• 14 января 2024
Ответ дляТаракашечка
Дуже гарні карти вийшли, фінанси отримаєте обов’язково, можливо премія чи підвищення зарплати. Розвиток буде. Скоро будуть зміни на краще.
Невидимка• 14 января 2024
Ответ дляТаракашечка
Дивилась до кінця 2024 року. Ви самі прагнете змін, прагнете підвищення, але його не буде. Якщо й буде, то зовсім незначне для вас, більше роботи добавлять, а в грошах - ну дуже то й буде надбавка. До кінця 2024 року ви звільнитесь, і будете підшукувати іншу роботу
Таракашечка• 14 января 2024
Ответ дляkoral_k
Дуже вам дякую за допомогу! А то наче стараюся, а не отримую результату.
Таракашечка• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую. Цікаво! Зовсім протилежний варіант. Тобто варто уходити?
Невидимка• 14 января 2024
Ответ дляТаракашечка
будь ласка:) я вам не сказала , варто чи ні. Я сказала, як вийшло по картам, що ви звільнитесь самі. Ну а там вже час покаже, як програється розклад
Отчебучкина• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
Пані, якщо не важко і є час, подивіться будь ласка, що чекає в особистому житті у найближчий час? Цікаво, чи зустріну чоловіка, чи будуть відносини?
koral_k• 14 января 2024
Дівчата пишить лише одне запитання. Багато запитань це вже цілий розклад. І все в одному пості, дуже не зручно потім перечитувати і шукати де там ваше ім‘я. І пишить не вік, а дату народження. Якщо випадають карти двора то це допомогає ідентифікувати це ви вийшли чи хтось інший. Це важливо, від цього залежить відповідь.
Невидимка• 14 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
напишіть, будь ласка, ім’я
Небалувана Галя• 14 января 2024
Ответ дляkoral_k
Добрий вечір ! Можна і мені подивитись, чи будуть зміни в особистому житті, з´явиться чоловік для стосунків? Вікторія. 19.02.1978. Дякую.
Отчебучкина• 14 января 2024
Ответ дляНевидимка
напишіть, будь ласка, ім’я
Христина (22.07.89) якщо треба дата народження
koral_k• 14 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Так, рицарь пентаклів до Вас іде, дуже повільно. Але запитала на пів року. Упродовж 6 місяців будуть відносини.
Небалувана Галя• 14 января 2024
Ответ дляkoral_k
Дуже дякую за відповідь. Маю надію, що будуть зміни на краще.