Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12500 0
Отчебучкина• 15 января 2024
Дівчата, сьогодні у мене була співбесіда. Мене турбує питання яке я (Христина 22.07.89) справила враження на Олександра (це мій потенційний директор). Бо він так двояко говорив, може не прийшлась по духу і до вподоби, що я думаю може то мені була чемна і дуже тактовна відмова.
Злюка бобер• 15 января 2024
Дівчатка, а гляньте хтось, будь ласка, чи є перспектива в 2024 мати міцні та гарні стосунки з перспективою сімʼї.
Альона, 03.08.1987
Дякую.
Оксана Таро• 15 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Якщо залишусь на данній посаді,що зараз.Стабілізується атмосфера на роботі та в колективі?
С большой вероятностью - да. Всё стабилизируется. Только через какое-то время у вас снова возникнет желание оттуда уйти.
Банан-барабан• 15 января 2024
Ответ дляОксана Таро
Дуже Вам вдячна
Стрекозей• 15 января 2024
Ответ дляОксана Таро
Да, конечно)
В можна, щоб Ви і мені відповіли, будь ласка? Якщо так, то моє питання:
Мені дуже важливо розуміти, чи правду говорить чоловік
Сьогодні вранці склалась ситуація, в якій чоловік сказав, що пожартував, бо мене перевіряв. То чи дійсно пожартував і мене перевіряв і він дійсно все пам´ятає, чи не пам´ятає те, що треба, і збрехав, що мене перевіряв?
Дякую!
your style• 15 января 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Альона, 03.08.1987
Дякую.
будуть у вас стосунки. Чоловік з темним волоссям. Дуже гарні карти випали вам . Він ( чоловік) людина не бідна, стосунки будуть розвиватись повільно, але стабільно.
Злюка бобер• 15 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую вам!
Одинокість заїла вже.
Цікаво як ви колір побачили)
Та хай би і небагатий, аби стосунки теплі та вірні.
Банан-барабан• 15 января 2024
Ответ дляОксана Таро
На особисте життя можете подивитись?
Оксана Таро• 15 января 2024
Ответ дляСтрекозей
Дякую!
Вопрос задан некорректно.
Оксана Таро• 15 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
На особисте життя можете подивитись?
Могу)
your style• 15 января 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Дякую вам!
Одинокість заїла вже.
Цікаво як ви колір побачили)
бажаю вам щастя:) вони такі й будуть. Ще він буде піклуватись про вас
Банан-барабан• 15 января 2024
Ответ дляОксана Таро
Могу)
Що мене очікує в особистому житті в найближчі пів року?
Стрекозей• 15 января 2024
Ответ дляОксана Таро
Вопрос задан некорректно.
Виправляюсь) Чи збрехав сьогодні чоловік, що пам´ятає річницю знайомства, чи забувся і тому сказав, що пожартував ? Так буде правильно)?
Оксана Таро• 15 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Смотрю на три месяца. Есть мужчина, самодостаточный. Только он особо не проявляется. Временами даже закрывается от вашей активности. В итоге вы устанете от такого отношения к себе.
Банан-барабан• 15 января 2024
Ответ дляОксана Таро
В мене немає нікого
Оксана Таро• 15 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
В мене немає нікого
Сейчас нет. А в течение трёх месяцев посмотрим. Общение в интернете, ваше окружение. Карты показали мужчину. Дайте потом обратную связь пожалуйста.
Злюка бобер• 15 января 2024
Ответ дляyour style
Ну тоді то справді щастя))
Дякую і вам всього хорошого!
your style• 15 января 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Ну тоді то справді щастя))
Дякую і вам всього хорошого!
дякую:) це взаємно:)
Банан-барабан• 15 января 2024
Ответ дляОксана Таро
Ок,благодарю
Небалувана Галя• 15 января 2024
Ответ дляyour style
Подивіться і мені будь-ласка, чи будуть зміни в особистому житті, з´явиться чоловік? 19.02.1978. Вікторія.
your style• 15 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
від вас пішов чоловік, і це дуже вплинуло на вас. Ви закриті, і не дуже довіряєте чоловікам. Чоловік буде в вас, відносини будуть зароджуватись. Далі, все в ваших руках.
Оксана Таро• 15 января 2024
Ответ дляСтрекозей
Обмана со стороны мужа не вижу. А вот буря в стакане воды есть))). Напрасно! Ваш супруг очень хорошо к вам относится. Скорее всего пошутил.
Оксана Таро• 15 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ок,благодарю
Возможно карты показали прошлые отношения и ваши мысли о них.
Небалувана Галя• 15 января 2024
Ответ дляyour style
Ні, від мене чоловік не йшов. Дякую за відповідь.
Стрекозей• 15 января 2024
Ответ дляОксана Таро
Щиро-щиро Вам Дякую
Так, буря була, адже мені так прикро і образливо було, бо вважала, що забув дату.....(
Дякую Вам безмежно, адже заспокоїли дуже 🌹
your style• 15 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
немає за що:) На картах в минулому показано розлука.
Оксана Таро• 15 января 2024
Ответ дляСтрекозей
Щиро-щиро Вам Дякую
Берегите мужа! )
Небалувана Галя• 15 января 2024
Ответ дляyour style
Можливо якісь відносини закінчились тоді. Маю надію на краще))
your style• 15 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
так, закінчення відносин показує . Краще й буде у вас:)
Небалувана Галя• 15 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую Вам