Хитрушка-чекушка• 10 января 2024

Кто занимается видео и фото контентом, предметной съёмкой

Какой ноутбук для работы используете? Буду покупать ноутбук для обучения и работы в дальнейшем. Какой посоветуете брать для обработки, монтажа и тд. Смотрю на макбук про, но подойдёт ли он под эти задачи?
Tammy21• 10 января 2024
Ви повинні дивитися на вимоги програм, які будете використовувати при обробці, а не на задачі.
Обробка відео вимагає швидкого процесора та багато оперативки. Мак теоретично потягне, але все залежить від того, що конкретно, у чому та в якому об´ємі ви плануєте робити.

Рожки-да-ножки• 10 января 2024
за такие деньги можно и что-то получше взять, игровые модели с хорошей видюхой например
Dumky• 10 января 2024
Ви вже досвідчений фото та відеограф?
Навіщо той макбук?
автор Хитрушка-чекушка • 10 января 2024
Ответ дляDumky
Ви вже досвідчений фото та відеограф?
Навіщо той макбук?
В стартпосте написала.
Dumky• 10 января 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
В стартпосте написала.
Не витрачайте гроші. Купіть ігровий, потужний. Попрацюйте. І далі будете бачити, що Вам бракує і що потрібно.
Ласковая_львица• 10 января 2024
Будь-який підійде для обробки фото, чесно кажу вам. Хочете мак - беріть мак.
Я і на телефоні норм обробляю.
Якщо це пакет Адобе, то його і звичайний леново якийсь потягне.
Курочка• 10 января 2024
Ориентируйтесь еще на хороший монитор, цветопередачу.