Чому ми відчуваємо поразку у цій війні?
Ворог намагається вкрасти нашу віру, перетворюючи нас у безвольну масу. їхня стратегія полягає у розповсюдженні розпачу, у втіленні ілюзії неминучої поразки.
Не дозволяйте емоціям затуманити вашу сприйнятливість. Подивіться на реальність з іншого ракурсу. Пам´ятайте, як ми стояли два роки тому: облога столиці, втрата територій. Але ми не здалися. Кожен підвал, кожен дім був фортецею спротиву. Замість відчаю, була відвага.
- Ви руками зупиняли танки;
- Кожний підвал був заповнений коктейлями молотова;
- Мітинги за кордоном не зупинялися;
- Магазини зі зброєю були пусті - а фронт був усіяний саморобними виробами який знищував ворога.
В мене є питання ?
Хто винен у тому що за кордоном нема мітингів підтримки ?
Хто винен у тому що не вистачає хлопців на фронті ?
Хто винен у тому що падають донати , але заявляються на вулицях нові тачки ?
Я хочу щоб ви мене зараз почули, і побачили ОФІЦІЙНУ СТАТИСТИКУ:
1.Волонтери без грошей . НЕПРАВДА. Згідно офіційної статистики Монобанку кількість донатів ЗБІЛЬШИЛОСЬ
2. Збільшилась корупція . НЕПРАВДА Згідно з статистикою їгапзрагепсу іпїегпаїіопаї рейтинг України виріс (тобто покращився), інформ поле заповнилися кейсами , тому здається, що корупція повсюди.
3. Втрата Території. НЕПРАВДА. Згідно з аналізу \А/аг Маррег , з початку повномасштабного вторгнення ми відвоювали у 2022 році 23 % захоплений теріторію , а в 2023 майже нічого не втратили.
4. Нема власного Виробництво . НЕПРАВДА. Масові замовлення міськими бюджетами та державою дронів. Тільки в мене особисто замовлень від приватних осіб до травня місяця . Але на початок війни, ми не мали нічого, що могло дістати ворожу теріторію.
В мене є порада, яку ви можливо не просили:
Замість сумнівів, дивіться на себе, як на творця перемоги. Ваша віра, ваша воля, ваші дії формують наше спільне майбутнє. Ми вже доказали , що ми - нація незламних, нація переможців. Наша сила - у єдності та вірі у власні сили.
Скажіть собі: «Я - частина великої перемоги».
- Ви руками зупиняли танки;
- Мітинги за кордоном не зупинялися;
В мене є питання ?
Татьяна123• 10 января 2024
Кто вам всем платит за это бред? А главное сколько, что вы тут пачками пишите как все хорошо.
Надежда Винник• 10 января 2024
Краще б ворог вкрав у мене можливість реально та логічно мислити
Татьяна123• 10 января 2024
Слава Гринкевичам! По больше таких патриотов, на которых и держится вся оборона страны🤣🤣🤣🤣
Татьяна123• 10 января 2024
Ответ длямари10
А по сути опровергнете хоть одинокого тезис - под каждый факт у него под постом ссылка в подтверждение, а не вот эти ля ля из болот.
Пс. пукин х…о
Такие ссылки ни о чем. Дешевенький популизм давно на людей не действует. Меняйте тактику. У всех глаза уже открылись😉
Nathalie27• 10 января 2024
Ответ дляLike-995b
Скажу непопулярное: исчезнет коррупция - армии не будет. Это все держится на чьих-то интересах. Так было годами и не изменится в одночасье
Це що у Вас за логічний ланцюжок: корупція = армія?
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Я украинка и мне не надо платить, чтоб писать что-то против рашепропаганды. А Исида двойной агент и не надо всех к ней равнять
То есть все за Украину - проплаченное, а все овно на страну лить - это бесплатно кто-то старается. Конечно. Поверила.
Ответ дляNathalie27
Коррупция везде. Была и будет. И все работает. Это пост совок. Наши некоторые военные признали/ пока были старые тцк шники , они брали взятки но и выполняли план на 70%, потому что были заинтересованы. Без интереса и денег никто эти не будет заниматься .
Nathalie27• 10 января 2024
Ответ длямари10
Пс. пукин х…о
Наприклад в тезисі #2 мені незрозуміло, що саме є джерелом статистики
ViktoryjaG• 10 января 2024
Ответ дляPeres Lal
С какой страны пишете?
Написано же мари10, с десяти стран.
Татьяна123• 10 января 2024
Ответ дляLike-995b
Логика нечего делать. Пусть бедные воюют, пока ТЦК обогащается за счет взяток? Так может тогда лучше ТЦК отправить на фронт. И коррупцию искореним и военных станет больше.
Ответ длямари10
Пс. пукин х…о
Я не обращаю внимания на вопли раша ботов и истерии тех,кто забил на войну и лезет во власть к корыту.Якобы ойй все сейчас не так,а вот петя васяюля сделает агонь.И провокаторы сидят убогие.Смотрю в реале настрой людей,а не анонимов в инете и блохеров на ютубе проплаченых.Сейчас тьма экспертов развелось.Советчики,светила прям политики,все они знают,все они могут.А сами никто и звать их никак.